Pracownicy księżnej Kate nie widzieli jej od miesięcy. Dostali całkowity zakaz kontaktów

Księżna Kate
Księżna Kate
Źródło: Getty Images AsiaPac
Pracownicy księżnej Kate mieli jej nie widzieć od czasu operacji brzucha, którą przeszła w połowie stycznia. W Pałacu Kensington panuje ponoć olbrzymia zmowa milczenia: nikt nie może widywać żony księcia Williama, ani się z nią kontaktować.

Cały świat żyje tematem zdrowia księżnej Kate. Pałac Kensington poinformował, że żona księcia Williama 17 stycznia 2024 roku przeszła "planowaną operację jamy brzusznej". Rzecznicy wyjaśnili, że przyszła królowa wróci do pracy w okolicach Wielkanocy, jednak nic więcej nie zdradzono. Kate Middleton nie była widziana publicznie aż od grudnia ubiegłego roku, co zaczęło budzić podejrzenia. Plotki o tym, że rodzina królewska zataja prawdę o faktycznym stanie zdrowia księżej Walii, podsyciły dodatkowo ostatnie wydarzenia. Z okazji brytyjskiego Dnia Matki na oficjalnym koncie na Instagramie Pałacu Kensington pojawiło się bowiem zdjęcie księżnej Kate w towarzystwie ich dzieci. Szybko okazało się, że fotografia została zmanipulowana, a sama Kate Middleton przyznała się do przerobienia kadru.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

28042023_SZAFYGWIAZD_PISAREK_ZDROWIE
Karolina Pisarek o chorobie i wsparciu, jakie dostała od męża. "Życie się przewartościowuje"

Pracownicy księżnej Kate nie widzieli jej od czasu operacji

Brytyjczycy oraz tamtejsze media domagali się, by Pałac Kensington opublikował oryginalne zdjęcie, jednak spotkali się ze stanowczą odmową. Fani rodziny królewskiej są tym poważnie zmartwieni i snują w sieci rozmaite teorie spiskowe. Według niektórych z nich księżna Kate miała: być w kolejnej ciąży; zachorować na nowotwór; przejść zabieg usunięcia macicy; po operacji zapaść w śpiączkę; czy nawet cierpieć po rzekomej kolejnej zdradzie księcia Williama.

Co ciekawe, o jaki tym jest faktyczny stan zdrowia Kate Middleton, nie wiedzą nawet jej wieloletni pracownicy. "Us Weekly Wednesday" porozmawiał z ludźmi zatrudnionymi na co dzień w Pałacu Kensington, w którym ma panować całkowita zmowa milczenia. Okazuje się, że personel księżnej Walii nie widział jej od stycznia.

"Kilku pracowników Kate nie może się z nią widzieć ani rozmawiać. O operacji nawet nie wiedzieli, dopóki nie została ogłoszona, więc zaskoczyła ich ta wiadomość. Tylko kilka osób wie, co się naprawdę dzieje i milczą" - wyjaśnił informator.

Jak czuje się księżna Kate?

Informatorzy magazynu zapewnili, że księżna Kate, póki co nie ma zamiaru informować poddanych o stanie swojego zdrowia. Pracownicy Pałacu Kensington usłyszeli jedynie, że żona księcia Williama "ma się dobrze".

Ponoć Kate Middleton rozumie zainteresowanie jej sprawą, ale mimo wszystko nie chce się dzielić aż tak prywatnością. Nie wykluczone jednak, że w przyszłości ukochana następcy tronu zmieni zdanie i opowie o swoich doświadczeniach.

"Bez względu na powód operacji, ma ona charakter osobisty, a Kate chce zachować szczegóły w jak największej tajemnicy – wyjaśnia źródło. Być może, gdy poczuje się na siłach, ujawni więcej, ale nie składa żadnych obietnic" - zapewnił informator.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: Getty Images AsiaPac

podziel się:

Pozostałe wiadomości