Violetta Arlak przeszła ogromną metamorfozę. Jak obecnie wygląda?

Violetta Arlak
Violetta Arlak
Źródło: MWMEDIA
Violetta Arlak przeszła metamorfozę. Słynna aktorka nie tylko zmieniła fryzurę i bardzo dużo schudła, ale także zmieniła sposób ubierania się. Sprawdzamy, jak obecnie wygląda gwiazda polskich kultowych seriali.

Violetta Arlak to znana polska aktorka, która zdobyła sławę, grając w kultowych polskich produkcjach telewizyjnych. Chociaż w niektórych serialach grała kilka lat, a jej charaktery jej bohaterek raczej się nie zmieniały, artystka na przestrzeni lat przeszła metamorfozę w kwestii wyglądu. Dziś nie wygląda już jak jeszcze kilka lat wcześniej.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

Katarzyna Figura tłumaczy skąd pomysł na niebieskie włosy

Violetta Arlak kilka lat temu zaczęła ćwiczyć i przeszła na dietę

Violetta Arlak na początku medialnej kariery nosiła krótkie włosy i grzywkę. Fryzura zmieniała się z biegiem kolejnych lat, jednak to nie wszystko. Aktorka bowiem schudła aż 20 kilogramów, o czym opowiedziała w wywiadzie dla magazynu "Tina". Artystka zdradziła, że zmianę figury zawdzięcza między innymi diecie białkowej. Violetta Arlak w czasie odchudzania jadła bardzo dużo warzyw, a unikała za to cukrów i węglowodanów.

Violetta Arlak w 2008 roku
Violetta Arlak w 2008 roku
Źródło: MWMEDIA

Violetta Arlak dodatkowo postawiła na aktywność fizyczną. Ćwiczyła co drugi dzień: robiła brzuszki, chodziła na steperze, a także trenowała z hantlami. Wraz z sylwetką powoli zmieniał się także styl ubierania aktorki. Violetta Arlak wcześniej wybierała dosyć luźne kroje, natomiast z czasem coraz bardziej podkreślała swoją figurę.

Violetta Arlak w 2009 roku
Violetta Arlak w 2009 roku
Źródło: MWMEDIA

Violetta Arlak przeszła metamorfozę. Jak dziś wygląda?

Violetta Arlak przyznała, że w przeszłości często nie dostawała ról filmowych i serialowych, o jakie walczyła, właśnie ze względu na wygląd. Kiedyś takie same smutne wioski wysnuła także Katarzyna Zielińska, która również może się pochwalić spektakularną Przemianą. Violetta Arlak w rozmowie z Plejadą wyznała, że fizyczność przez długi czas była jej kompleksem.

Violetta Arlak w 2017 roku
Violetta Arlak w 2017 roku
Źródło: MWMEDIA

"Jest tyle odcieni kobiecości, a ja generalnie ośmieszam kobiece wdzięki. (śmiech) Chociaż szczerze mówiąc, teatr mnie zaspokaja – grałam zarówno Balladynę, jak i Julię, bardziej w filmach i serialach moje warunki są ograniczające" - powiedziała.

Violetta Arlak dziś na imprezach branżowych wręcz kipi kobiecością i widać, że dobrze się czuje w swoim ciele. Aktorce udało się zachować figurę, którą chętnie podkreśla.

Violetta Arlak w 2024 roku
Violetta Arlak w 2024 roku
Źródło: MWMEDIA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości