Wersow i Friz poznali płeć dziecka. Zorganizowali specjalne przyjęcie

Wersow zdradziła płeć dziecka
Wersow zdradziła płeć dziecka
Źródło: MWMEDIA
Weronika "Wersow" Sowa i Karol "Friz" Wiśniewski to para najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Kilka tygodni temu influencerka poinformowała swoich fanów o radosnej nowinie. Wraz z ukochanym spodziewają się dziecka, a teraz poznali jego płeć.

Weronika Sowa, która w sieci od wielu lat znana jest jako Wersow, urodziła się 31 sierpnia 1996 roku. Przez wielu określana mianem najbardziej wpływowej influencerki w Polsce. Może pochwalić się kilkumilionowym gronem wiernych odbiorców, którzy od wielu lat towarzyszą jej w rozwoju kariery. Od 2018 roku Wersow związana jest z Karolem Wiśniewskim, czyli Frizem.

Reszta artykułu pod materiałem wideo:

Przekaż 1,5% podatku na Fundację TVN
Źródło: TVN

Wersow i Friz — historia miłości

We wrześniu 2021 roku w mediach pojawiło się nagranie, na którym Friz oświadczył się swojej ukochanej. Ta oczywiście przyjęła zaręczyny i od tej pory youtuberzy planowali wspólną przyszłość. Wersow w filmach, które udostępniała na kanale, często wspominała, że chciałaby zostać mamą.

Jak mogliśmy się przekonać kilka tygodni temu, jej marzenie się spełniło. Dumni przyszli rodzice poinformowali o tym oczywiście za pomocą mediów społecznościowych. Internauci już od dłuższego czasu podejrzewali, że youtuberzy spodziewają się dziecka, jednak para milczała przez kilka tygodni.

Dopiero pod koniec lutego Wersow opublikowała w serwisie YouTube piosenkę "Ten jeden moment" z klipem, w którym występuje z pokaźnym brzuszkiem ciążowym. W teledysku pojawia się również jej partner Friz.

Wersow i Friz poznali płeć dziecka

Teraz Wersow i Friz udostępnili na swoim kanale film z przyjęcia, które zorganizowali dla najbliższych przyjaciół. Baby Shower zorganizowali w swoim domu, a na nagraniu ich przyjaciele obstawiali płeć dziecka. Przeważająca część osób uważała, że Wersow urodzi chłopaka, jednak prawda okazała się zgoła inna.

Wersow przyznała, że wolała mieć najpierw syna, a później córkę, żeby starszy brat opiekował się młodszą siostrą, jednak gdyby miała nie mieć więcej dzieci, to chciałaby mieć córkę. Youtuberka sama uważała, że dziecko będzie chłopcem.

Po niedługim czasie okazało się, że Wersow i Friz za kilka miesięcy powitają na świecie... dziewczynkę.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości