Widzowie pokochali ją za rolę w "07 zgłoś się". Jak potoczyła się kariera Ewy Florczak? [WYWIAD]

Ewa Florczak
Ewa Florczak
Źródło: Archiwum prywatne Ewy Florczak
#ZZAKADRU Ewa Florczak największą popularność zyskała dzięki roli Ewy Olszańskiej w kultowym już dziś serialu "07 zgłoś się" u boku Bronisława Cieślaka. Aktorka przez lata stworzyła wiele niezapomnianych teatralnych ról, a teraz w rozmowie z nami powiedziała, jak wyglądała jej kariera. Opowiedziała również o wspomnieniach z planu "07 zgłoś się", a także o nieprzyjemnej sytuacji ze Związkiem Artystów Scen Polskich.

Ewa Florczak była u szczytu popularności, kiedy dołączyła do obsady serialu "07 zgłoś się", w którym główną rolę grał Bronisław Cieślak. Ewa Florczak wcieliła się wówczas w postać sierż. Ewy Olszańskiej, która wystąpiła w większości odcinków serialu.

Widzowie szybko pokochali aktorkę za jej charyzmę, a także temperament, jednak rola milicjantki zaszufladkowała ją. Dziś Ewa Florczak jest nadal aktywna zawodowo. Od lat pracuje w teatrach, a także możemy zobaczyć ją w wielu filmach i serialach.

W rozmowie z Aleksandrą Czajkowską aktorka opowiedziała o swoich życiowych wyborach, wróciła wspomnieniami do "07 zgłoś się", a także opowiedziała o nieprzyjemnej sytuacji związanej ze Związkiem Artystów Scen Polskich.

Ewa Florczak i Bronisław Cieślak na planie "07 zgłoś się"
Ewa Florczak i Bronisław Cieślak na planie "07 zgłoś się"
Źródło: Archiwum prywatne Ewy Florczak

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Jacy rodzice, takie dzieci? 12. Magdalena Schejbal
Jacy rodzice, takie dzieci? 12. Magdalena Schejbal
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Ewa Florczak o dzieciństwie, aktorstwie i "07 zgłoś się"

Aleksandra Czajkowska: Muzyka była z panią od dziecka, jednak ostatecznie wybrała pani aktorstwo.

Ewa Florczak: Tak, ja i mój brat nie mieliśmy wyjścia, urodziliśmy się w domu z fortepianem (śmiech). W tej chwili kompletnie nie gram, ale została mi pewna wrażliwość muzyczna, coś, czego nie da się nauczyć bez instrumentu, bez dźwięku, który roznosi się w całym domu. W późniejszej przyszłości bardzo to doceniłam.

Na początku studiowała pani filologię polską, którą przerwała dla aktorstwa. Jak zareagowali rodzice?

Byli załamani. Ja sama zrezygnowałam ze studiów, powiedziałam dość. Nie miałam możliwości nawet korzystania z czytelni uniwersytetu, bo po prostu tam gadałam (śmiech). Byłam na czarnej liście. Nie mogłam się przygotowywać do zajęć, więc podziękowałam.

I przyszedł czas na PWST w Warszawie.

Miałam fantastyczny rok. Studiowałam z Joanną Szczepkowską, Gabrielą Kownacką, Krystyną Jandą, Barbarą Winiarską, Ewą Ziętek, Sławomirą Łozińską, Emilianem Kamińskim, Stanisławem Banasiukiem, Pawłem Wawrzeckim. Byliśmy fajnym rokiem, byliśmy bardzo zżyci. Fantastycznie było z nimi studiować. Od czasu zakończenia studiów organizowaliśmy regularnie spotkania, ale niestety Gabrysi i Basi już z nami nie ma i Emiliana. Bardzo trudne sytuacje. Od czasu śmierci Gabrysi nie mogliśmy się zebrać, bardzo to przeżyliśmy, ale nadal czujemy taką potrzebę, żeby się widywać.

Ewa Florczak
Ewa Florczak
Źródło: Archiwum prywatne Ewy Florczak

Wspomniałam tylko o studiach, a pani od razu wymieniła wszystkich z pamięci.

(śmiech) Taki zawód. Trudno ich nie pamiętać, tak wspaniali ludzie.

Rola Ewy Olszańskiej w "07 zgłoś się" pojawiła się zaraz po studiach. Czy wtedy wyobrażała sobie pani, że tak będzie wyglądać ta kariera? Że ta rola zostanie z panią na zawsze?

Nie, absolutnie. Kiedy kończyłam studia, już pracowałam w teatrze i grałam przedstawienia dyplomowe w szkole. Nagle dostałam wiadomość, że zapraszają mnie na zdjęcia próbne do serialu "07 zgłoś się". Zdjęcia odbywały się na stadionie SKR i tam było mnóstwo ludzi. Zostałam poproszona o odegranie scenki z jakimś facetem, wyszło całkiem dobrze. Kiedy czekaliśmy już na decyzję, w tym tłumie ludzi przyszedł do mnie ten facet i powiedział, że się udało i że będziemy grali razem. Ja kompletnie nie wiedziałam, kim on jest. W ogóle go nie poznałam, a on już miał pierwsze wystąpienia za sobą, ale dopiero kiedy ogłosili to oficjalnie, to zostaliśmy sobie przedstawieni, to był Bronisław Cieślak.

Wiele osób doszukiwało się romansu na planie między wami, a pani mówiła, że była jedną z niewielu kobiet, które się w nim nie kochały.

Ja myślę, że jedyną (śmiech). Po latach, kiedy już nie graliśmy razem, ale nadal się kumplowaliśmy ze Sławkiem [Bronisławem Cieślakiem przyp. red.] na jednym ze spotkań podsumowaliśmy naszą znajomość. Nie wiedzieliśmy, że to będzie nasze ostatnie spotkanie. Sławek powiedział wtedy, że właśnie tak bardzo ceni naszą znajomość, ponieważ jestem jedną z nielicznych osób, której absolutnie wierzy. Powiedział, że to dlatego, że nigdy nawet nie próbowaliśmy być razem. I to jest prawda. Ja również dzieliłam się z nim wieloma osobistymi rzeczami, ale nigdy nie wpadłam na pomysł, żeby z nim być.

Mówiła pani, że popularność była tak duża, że wszędzie słyszała pani, że jest tą Olszańską z "07". Pojawił się jakiś natarczywy fan?

Bywały takie sytuacje. Kiedy grałam w kabarecie na Nowym Świecie, przychodził ktoś i zostawiał dla mnie bukiet czerwonych róż, za każdym razem kiedy ja grałam. Po kilku razach bukiet czerwonych róż czekał na mnie również w teatrze. W końcu ten mężczyzna się ujawnił, przyszedł i przedstawił się, ale nie było ciągu dalszego (śmiech). Tych prezentów było mnóstwo, ale oddawałam je dziewczynom w garderobie, miałam duży dystans do tego.

Miałam też wiele próśb od fanów. Kiedy jeździliśmy z reżyserem Krzysztofem Szmagierem, Sławkiem i Jerzym Dziewulskim na spotkania fanów, to klasycznie do Sławka była najdłuższa kolejka dziewczyn po autografy. Dla niego to był horror (śmiech). Do Szmagiera też ustawiały się kobiety, a do mnie faceci, ale z prośbą. Przeważnie była to prośba o ułatwienie kupna telewizora. Myśleli, że skoro występuję w telewizji, to potrafię im załatwić telewizor (śmiech).

Spotkania z fanami nie męczyły panią? Jeździliście wówczas po całej Polsce.

One nas wszystkich trochę męczyły, ponieważ tam padały różne pytania niedotyczące serialu. To nie były pytania o "07 zgłoś się", tylko o to, jakie mam dzieci, jak je ubieram, co lubię jeść. Mało kto pytał o sprawy, które nas interesowały. Na tych spotkaniach był zawsze dziki tłum, czasami musieliśmy skłamać, że spieszymy się na spotkanie do innej miejscowości, żeby nas w ogóle wypuścili.

"07 zgłoś się" można śmiało dziś określić kultowym. Kiedy zorientowała się pani, że serial ma szansę stać się ponadczasowym?

Tak właściwie nigdy tego nie zrozumiałam. Teraz kiedy jest po rekonstrukcji cyfrowej, naprawdę się go dobrze ogląda, ale bardzo ważną rolę odegrała to kostiumografka Jola Jackowska, która musiała włożyć niesamowitą pracę i wysiłek, żeby znaleźć dla nas dobre ciuchy. W tamtych latach nie było materiałów, nie było dobrych sklepów, moda była żadna. Jola prosiła nas, żebyśmy przywieźli nasze prywatne ciuchy do wytwórni i ona wybierała, w czym będziemy mogli się pokazać. Oprócz tego zaangażowane były wszystkie koleżanki, które wyjeżdżały na Zachód, dostawały pełną listę tego, co miały kupić. Efekt jest taki, że teraz serial zyskuje coraz to młodszych fanów, jak to moje wnuczki mówią - "nie ma obciachu".

Serial "07 zgłoś się" wsadził panią w szufladkę i nie znalazł się reżyser, który chciałby panią z niej wyciągnąć.

Tak, ale jedynym reżyserem, który się oburzył na to, był Tadeusz Konwicki, który kręcił "Dolinę Issy". Powierzył mi rolę piastunki Tomaszka. A jednak wszyscy mi gratulowali roli w "07 zgłoś się", również Jerzy Gruza, który mówił: "Byłaś świetna, ale kojarzysz się". I tak było, kiedy wchodziłam na scenę w kabarecie czy w teatrze to zawsze słyszałam szum z publiczności: "to ta z 07".

Ewa Florczak
Ewa Florczak
Źródło: Archiwum prywatne Ewy Florczak

Gdyby mogła pani podjąć taką decyzję jeszcze raz, zagrałaby pani w "07 zgłoś się"?

Oczywiście. To była niesamowita przygoda, poznałam świetnych ludzi, którzy zostali ze mną na długo. Z pewnością powiedziałabym tak. Ale kiedy grałam w serialu, moi znajomi z teatru i kabaretu zaczęli mieć do mnie pretensje. Mówili, że powinnam zrezygnować, bo gram milicjantkę. Mnie się zrobiło bardzo przykro. Oni tego ode mnie wręcz wymagali. Mówiłam, że na tym polega mój zawód, jestem w końcu aktorką, powinnam grać. I powiedziałam to na planie do Krzysztofa Szmagiera i Sławka, że moi bliscy znajomi mówią, że powinnam zrezygnować, że to jest nie na miejscu i jest mi przykro, nie wiem, co mam zrobić, a oni zaczęli się śmiać. Wkurzyłam się. Zapytałam, co w tym jest śmiesznego, a oni zaczęli rzucać nazwiska moich koleżanek i kolegów. Okazało się, że oni przychodzili do Krzyśka Szmagiera i prosili go o role w serialu, a on im odmawiał. I naprawdę wymienili każde nazwisko, każdą z tych osób wydawało mi się mi bliskich, którzy tak naprawdę mi zazdrościli.

Często trafiały się pani takie sytuacje?

Nie, tylko ta jedna, ale ona chwilę trwała. Byłam tym psychicznie bardzo zmęczona.

W wywiadach, które pani udzieliła, nie wybrzmiewało to, że karierę zaczynała pani od śpiewania.

Nagrywałam całe programy rozrywkowe, mam dużo nagrań piosenek. Później zaczęłam grać w filmach, serialach, w teatrach. Robię różne rzeczy. W kabaretach głównie śpiewałam piosenki, ale nikt tego nie połączył, że mogłabym grać i śpiewać. Zawsze było to osobno. I to właśnie m.in. spowodowało, że zaczęłam pracować nad własnym monodramem, żeby opowiedzieć o sobie.

"Jak w musicalu. Monodram w towarzystwie" miał już swoją premierę. Czego możemy się z niego o pani dowiedzieć?

Czesław Majewski gra, a ja śpiewam piosenki i opowiadam o różnych etapach mojego życia aktorskiego. Nie jest to forma wyłącznie monologu, jest jeszcze Filip Borowski, który prowadzi ze mną wywiad. Dlatego to "Monodram w towarzystwie", jako zaprzeczenie tej formy (śmiech).

Mówi w nim pani również o życiu prywatnym?

Nie. Uważam, że moje życie prywatne nie jest czymś, co powinno być wymieniane w mediach. Uważam, że to jest najbardziej poprawna forma, aby nie łączyć tych dwóch światów. To jest moja sprawa i nie chodzi o to, że to rzutuje na moje życie, ale nie powinnam ludziom mówić o prywacie. Widzowie powinni chcieć mnie oglądać za to, jaką jestem aktorką, a nie matką, żoną czy kochanką. Moim największym osiągnięciem jest fakt, że urodziłam dwoje wspaniałych dzieci i to wszystko, co mogę o tym powiedzieć. Widzę od wielu lat, jak moi znajomi mówią w mediach o dzieciach, albo na siłę ciągną ich w ten aktorski świat dla sławy i blichtru, a oni się kompletnie do tego nie nadają.

Ewa Florczak
Ewa Florczak
Źródło: Archiwum prywatne Ewy Florczak

Ewa Florczak o sądowej batalii ze Związkiem Artystów Scen Polskich

Ma pani naturę społecznika. Stworzyła pani w ZASPie Album Aktorów Polskich, organizowała pani mistrzostwa gwiazd w różnych dziedzinach.

Tak, to były wielkie przedsięwzięcia, ale jakieś 15 lat temu. Olgierd Łukaszewicz, ówczesny prezes ZASPu zwolnił mnie i Małgorzatę Rożniatowską, z którą to zrobiłyśmy dyscyplinarnie, w trybie natychmiastowym.

Pod jakim zarzutem?

Pod takim, że zrobiłyśmy zdjęcia 4,5 tys. aktorów i powstał Album Aktorów Polskich, z którego do obsady filmów korzystali wielcy reżyserzy polscy m.in. Andrzej Wajda, Jerzy Kawalerowicz, Jadwiga Barańska i Jerzy Antczak i wielu innych filmowców. Organizowałyśmy Mistrzostwa Polski Aktorów w pływaniu, w żeglarstwie i jeździectwie. Dzięki temu środowisko było wówczas bardzo zintegrowane. Co roku organizowałyśmy wigilie, jajeczko, które były fundowane przez naszych sponsorów. Nie straciłyśmy na to złotówki z ZASPu. Jednak niektórzy aktorzy, znajomi Olgierda uważali, że skoro nikt ich nie chce brać do obsady to dlatego, że ja i Gośka to utrudniamy, kiedy reżyserzy chcą skorzystać z Albumu. Kiedy zostałyśmy zwolnione, ja poszłam do sądu. Przyniosłam 150 podpisów aktorów, którzy byli oburzeni tą decyzją jak np. Gustaw Holoubek, Magda Zawadzka, Piotr Fronczewski, Jan i Marian Kociniakowie, Jan Kobuszewski czy Zbigniew Zapasiewicz. Sąd był zażenowany takim stanowiskiem ZASPu. Otrzymałam dzięki temu sowitą odprawę, którą zapłacił ZASP. Teraz też działam w ZASPie, pomagam, jestem wybrana do władz.

Od wielu lat ta energia do działania i wigor pani nie opuszczają. Jak teraz wyglądają pani zajętości zawodowe?

Gram w Och-Teatrze, nagrywam również dubbing, mam zdjęcia do seriali, do filmu. Cieszę się, że ludzie mnie chcą i czuję się potrzebna. Jestem szczęśliwa.

Czego mogę Pani życzyć?

Pracy (śmiech). Lubię pracować, a wolne dni i tak spędzam w pracy. Uwielbiam to.

Ewa Florczak
Ewa Florczak
Źródło: Archiwum prywatne Ewy Florczak

#ZZA KADRU - to cykl Aleksandry Czajkowskiej, która rozmawia o kultowych filmach z kultowymi aktorami. Jak wspominają pracę na planie, czy przyjaźnie zawarte wtedy przetrwały do dziś, czy film stał się przepustką do sławy i jakie sceny nie pojawiły się na ekranie? Tego wszystkiego dowiecie się w kolejnych wywiadach.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: Archiwum prywatne Ewy Florczak

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Sokołowska o świętach Bożego Narodzenia. Jej syn wierzy w św. Mikołaja? [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych
Materiał promocyjny

Wojciech Błach odwiedził Energylandię zimą. Aktor przyznał, że to świetna rozrywka również dla dorosłych

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Sonia Bohosiewicz o popularności. Jak sławę córki odbierają rodzice?

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt
Materiał promocyjny

Śniadanie z amazon.pl – z uśmiechem, ale na serio. Raport o nawykach i emocjach Polaków w czasie świąt

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Bogna Sworowska o akceptacji wieku i siwych włosach. "Nigdy nie czułam się tak szczęśliwa"

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Maria Seweryn o roli w "Różyczce 2", byciu córką sławnych rodziców i relacji z dziećmi. "Z pewnego zagubienia wybrałam ten zawód" [WYWIAD]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Martyna Kaczmarek szczerze na temat kryzysu w związku. Nie mieszka już z mężem. "Jestem w dołku" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o problemach zdrowotnych. "Tylko najbliżsi wiedzą..." [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Dominik Szymański zwyciężył 12. edycję "Top Model". Wyjawił nam, co sądzi o wygranej [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka szczerze o zmianach w życiu. "Zdarza mi się zaszaleć" [TYLKO U NAS]

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Kornelia i Marek ze "ŚOPW" o pierwszych kłótniach i przeprowadzce. Gdzie zamieszkali?

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Marcin ze "ŚOPW" o drugiej szansie i słynnej majówce. Wyjawił, co się wydarzyło

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Kortez o przerwie w muzyce i trudnych doświadczeniach osobistych. "Nie chciałem cierpieć"

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Bracia Collins szczerze o swojej relacji. Wspominają trudne momenty. "Byliśmy w ekstremalnych warunkach" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Katarzyna Bosacka w szczerej rozmowie o życiu bez męża. "Już z tego dołka wychodzę"

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Jak powstaje serial "Detektywi"? Zobaczcie niezwykłe kulisy produkcji! [TYLKO U NAS]

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Monika Miller nie chciała być sławna. "Dziadek wrzucił moje zdjęcie, wszyscy się zaczęli szarpać"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Marianna Gierszewska kończy karierę. Nam mówi o przełomowym momencie. "Mówiłam do mamy, żeby mnie zabiła"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Lanberry o samotnym życiu artysty, miłości i piosenkach influencerów. "To jest czysty skok na hajs"

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o przyszłości córki. Czy najstarsza pociecha pójdzie jego śladami? [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o wychowaniu córki. "Nie da się kontrolować sytuacji, która jest w innym domu" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Roksana Węgiel o nowym singlu i małżeństwie. Po ślubie zrobi przerwę w karierze? [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Laura Samojłowicz o aktorstwie i trudnych doświadczeniach. "Ludzie potrafią być jak hieny" [TYLKO U NAS]

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Magda Femme po 11 latach od zaręczyn planuje ślub. "Nie odbędzie się tak, jakbym chciała"

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i rodzeństwie. "Musieliśmy natychmiast dojrzeć" [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Dowódcy "Naszych w mundurach" zdradzają tajemnice drugiego sezonu. Czego się możemy spodziewać? [TYLKO U NAS]

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta  dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Margaret wydała nowy singiel. Jej najnowsza płyta dzieli się na "siniakową" i "cekinową". Co to znaczy?

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Patricia Kazadi wraca na scenę. "Te cztery lata umocniły mnie jako kobietę"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Jakub Gierszał o trudach przygotowania do roli w filmie "Doppelgänger. Sobowtór" [TYLKO U NAS]

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Martyna Wojciechowska o porażkach. "Ludzie czasem nas zawodzą"

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Skórzane kurtki i płaszcze to wielki trend tej jesieni. Sprawdź, jak noszą je gwiazdy

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Magda Femme o córce. Czy chciałaby stanąć z nią na scenie?

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Marta Wiśniewska o partnerze, dzieciach i pracy. "Już nie pędzę" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Adam Woronowicz o relacji z Julią Wieniawą. "Dzieli nas dokładnie całe pokolenie" [TYLKO U NAS]

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Maja Ostaszewska i Iza Kuna o filmie "Teściowie 2". "Seks cały czas będzie pod kołdrą"

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Emilia Stachurska zasłynęła rolą Zuzi w serialu "Niania". Co się z nią stało?

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Sonia Bohosiewicz o wyprowadzce siostry za granicę. Wyjaśniła, jak wpłynęło to na ich relację

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Klaudia El Dursi o problemach ze zdrowiem. Przyznała, że cierpi od kilku lat

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Monika Miller o stylu, randkach i relacji z dziadkiem. "Często się mnie czepia"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Klaudia El Dursi o zazdrości w związku. "Często otrzymuję propozycje matrymonialne"

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Trzeci sezon serialu "Skazana". Kiedy premiera w serwisie Player?

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Maja Frykowska o nowym projekcie i rodzinie. "Moja córka jest dużo bardziej świadoma, niż ja byłam 20 lat temu"

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Córka Pawła Golca jest już dorosła i idzie w jego ślady. Tak dziś wygląda Maja Golec

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

Piotr Adamczyk nie chodzi na randki z żoną. "Zaskoczę Karolinę"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Julia Kamińska o przekraczaniu granic w singlu "Granica". "Miałam wrażenie, że na plecach mam karabin"

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]

Kinga Jasik ze "Skazanej" o intymnych scenach. "Czułam stres, że to Adam Woronowicz" [TYLKO U NAS]