Gwiazdy

Mąż Joanny Krupy przyleciał do Polski, by pomagać Ukraińcom. Wzruszające pożegnanie z córką

Gwiazdy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Joanna Krupa dumna z męża, który pomaga Ukraińcom

Joanna Krupa wspiera Ukrainę. Jej mąż Douglas Nunes zdecydował się pomagać uchodźcom z Ukrainy. W tym celu przyjechał do Polski. Gwiazda "Top Model" zamieściła na Instagramie wzruszające nagranie. Pokazała, jak razem z córeczką Ashą pożegnały ukochanego męża i ojca.

Joanna Krupa jest szczęśliwa u boku drugiego męża, którego poślubiła w 2018 roku. Modelka wyszła za mąż za przedsiębiorcę Douglasa Nunesa. Najpierw wzięła z nim ślub cywilny, a później kościelny. 2 listopada 2019 urodziła się ich córeczka Asha, która odmieniła życie gwiazdy "Top Model". Joanna Krupa jest teraz szczególnie dumna ze swojego męża. Zamieściła na Instagramie poruszające nagranie.

Mąż Joanny Krupy wyruszył do Polski

Joanna Krupa pokazała rodzinną scenę. Na nagraniu trzyma córeczkę na rękach, a obok nich stoi Douglas Nunes ze spakowaną walizką. Modelka jest poruszona postawą ukochanego.

"Mój mąż przemierzył kilka tysięcy mil do Polski, by pomagać potrzebującym ludziom z Ukrainy. Jestem bardzo dumna z ciebie wraz z naszą córeczką, że zdecydowałeś się być przedstawicielem naszej rodziny, brać czynny udział i wspierać potrzebujących. Staramy się pomagać każdego dnia, mimo że zostałam z Ashą w USA" - napisała Joanna Krupa.

Modelka doceniła to, że w obliczu tragedii ludzie potrafią się jednoczyć. Dla Joanny Krupy ważny jest również los zwierząt, które tak kocha.

"Jest to straszna tragedia, przez którą cierpią niewinni ludzie i zwierzęta, jednak jest to piękne, że w takich chwilach wszyscy się jednoczymy! Jestem bardzo dumna z Polaków. To, co się wydarzyło, pokazuje, jak wspaniałym narodem jesteśmy. Dajemy przykład i inspirujemy ludzi z całego świata do pomocy. W tak trudnych czasach wszyscy pokazują, jak pięknymi ludźmi są, pomagając ludziom oraz zwierzętom! Ja od pierwszego dnia działam i staram się robić wszystko, co w mojej mocy, by dołożyć 'swoją cegiełkę'. To, co się dzieje, daje mi nadzieję na lepsze życie dla naszych dzieci i pokazuje, jak wspaniałymi ludźmi jesteśmy, czy to wpłacając złotówkę, robiąc kanapki, czy nawet wspierając dobrym słowem… Pamiętajmy, każdy mały gest może uratować i dać nadzieję na lepsze jutro" - podsumowała prowadząca programu "Top Model".

Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować"
Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie. "Staramy się improwizować" Cezary Pazura powiedział, jak rozmawia z dziećmi o wojnie

Mąż Joanny Krupy dotarł do Przemyśla. Zamieścił relację w sieci

Mąż Joanny Krupy zamieścił na swoim profilu pierwszą relację z Polski. Douglas Nunes zatrzymał się w Przemyślu i pokazał kilka zdjęć z dworca kolejowego. Polacy połączyli siły z ukraińskimi ochotnikami, którzy organizują przewóz osób, zapas jedzenia i dbają o dzieci.

"Co kilka minut przybywa coraz więcej osób z Ukrainy, głównie matek z dziećmi i dziadków. Polacy wykonują niesamowitą pracę, pomagają im zdobyć jedzenie, odpocząć i przenieść się do bezpiecznych mieszkań. Spotkałem niesamowitych ludzi, którym pomagamy w organizowaniu kolejnych pojazdów i zaopatrzenia dla osieroconych dzieci i osób z niepełnosprawnościami, które wciąż przebywają w Ukrainie" - napisał mąż Joanny Krupy.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości