Żona Ala Bundy'ego ochodzi 70. urodziny. Katey Sagal przez wiele lat była uzależniona

Katey Sagal i David Faustino
Katey Sagal i David Faustino
Źródło: Corbis Historical
Katey Sagal kończy 70. lat. Odkąd w latach 90. zagrała Peggy Bundy w serialu "Świat według Bundych" żyła w niegasnącym błysku fleszy. I choć dziś nadal utrzymuje się w zawodzie, przez dłuższy czas żyła w cieniu uzależnień - od alkoholu, narkotyków, a nawet odchudzania.

Przed wieloma laty Katey Sagal odniosła wielki sukces, przede wszystkim dzięki roli Peggy Bundy w kultowym serialu "Świat według Bundych". Mimo przejściowych komplikacji, 70-letnia aktorka nie zrezygnowała z zawodu. Jak zmieniła się przez te lata?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Alvaro Soler kocha wracać do Polski
Źródło: "Co Za Tydzień"

Katey Segal kończy 70 lat

W latach 90. amerykański serial "Świat według Bundych" zdobył serca widzów na całym świecie, przyciągając miliony telewizyjnych fanów. Emisja wywindowała aktorów na wyżyny show-biznesu. Tak stało się między innymi z Katey Sagal. Aktorka obchodzi dziś swoje 70. urodziny. Urodziła się jako córka znanego reżysera i piosenkarki. W wieku 17 lat zadebiutowała w dreszczowcu wyreżyserowanym przez swojego ojca, co otworzyło jej drzwi do świata aktorstwa.

Dziś gwiazda nadal nie rezygnuje z branży rozrywkowej i aktywnie pracuje w zawodzie. Ostatnio widzowie mieli okazję zobaczyć ją w produkcjach takich jak "The Conners", "Już nie żyjesz" czy "Rozdarte serca".

Mimo że Katey Sagal zdobyła ogromną popularność dzięki roli Peggy, żony Ala Bundy’ego, to jej życie nie było usłane różami. Przez wiele lat zmagała się z różnymi problemami, o czym szczegółowo pisała w swojej autobiografii. Walka z uzależnieniem od środków odchudzających, kokainy i alkoholu przez jakiś czas była jej codziennością.

Katey Segal była uzależniona

W swojej książce "Grace Notes" Katey Sagal szczegółowo relacjonuje okres uzależnienia od kokainy, tabletek odchudzających i alkoholu. Autorka dzieli się również fragmentami swojego życia osobistego, opowiadając o romantycznym początku związku z Genem Simmonsem, członkiem legendarnego zespołu KISS. Para spotkała się w restauracji, gdzie Katey Sagal pracowała jako śpiewająca kelnerka. Aktorka zdecydowała się zaprosić mężczyznę do swojego domu, podkreślając, że była pod wrażeniem jego osobowości i po prostu... lubiła mężczyzn.

Romans Katey Sagal z Genem Simmonsem trwał przez kilka lat, lecz ostatecznie zakończyła go dla innego muzyka, Freddiego Beckmeiera. Zbiegło się to w czasie z planowanymi przez Gena Simmonsa oświadczynami. Aktorka ostatecznie wyszła za mąż za Freddiego Beckmeiera, lecz ich małżeństwo przetrwało jedynie trzy lata. Następnie zawarła związek małżeński z Jackiem Whitem.

Mimo bogatej życiowej historii uczuciowej, aktorka cały czas zmagała się z poważnym uzależnieniem. Książka ujawnia, że przez wiele lat "chodziła spać o świcie" a w castingach uczestniczyła będąc pod wpływem alkoholu i amfetaminy.

"Nigdy nie poszłam na casting trzeźwa" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Martyna Mikołajczyk

Źródło zdjęcia głównego: Corbis Historical

podziel się:

Pozostałe wiadomości