Żona Dawida Kubackiego walczy o życie w szpitalu. "Jej stan jest ciężki"

Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala
Żona Dawida Kubackiego trafiła do szpitala
Źródło: MWMEDIA
Dawid Kubacki opublikował poruszający wpis, w którym poinformował fanów, że jego żona trafiła do szpitala i walczy o życie. Marta Kubacka ma problemy kardiologiczne, a jej obecny stan jest "ciężki". To właśnie ze względu na zdrowie ukochanej Dawid Kubacki zrezygnował z dalszej walki o Puchar Świata w Skokach Narciarskich.

Dawid Kubacki to jeden z najsłynniejszych polskich skoczków narciarskich. Sportowiec od kilku lat prezentuje świetną formę i jeszcze do niedawna miał wielką szansę na zdobycie Pucharu Świata. Polak wycofał się jednak przed niedzielnym konkursem i wrócił do rodzinnego kraju. Okazało się, że jego ukochana żona walczy bowiem o życie w szpitalu.

Przeczytaj także: Dawid Kubacki zawsze mógł liczyć na wsparcie żony, teraz ona walczy o życie. Historia miłości

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Agnieszka z "Gogglebox. Przed telewizorem" o wypadku i kompleksach. Myślała, że nie będzie chodzić
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Żona Dawida Kubackiego walczy o życie w szpitalu

Polski Związek Narciarski poinformował, że Dawid Kubacki opuścił zawody w Vikersundzie z powodów osobistych. Niedługo później sportowiec wyjaśnił fanom, co się stało za pomocą Instagrama.

Sportowiec opublikował zdjęcie ze swoją żoną Martą Kubacką i ich dwiema córkami: Zuzią i Mają. Sportowiec poinformował fanów, że jego ukochana ma problemy ze zdrowiem, przez które trafiła do szpitala. Niestety stan Marty Kubackiej jest bardzo ciężki i kobieta z pomocą lekarzy walczy o życie.

"Mój nagły powrót do domu... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze" - czytamy na profilu sportowca.

Fani Dawida Kubackiego od razu pośpieszyli z życzeniami zdrowia dla jego żony. Pod postem wypowiedziały się także gwiazdy.

"Walczcie kochani, dużooo zdrowia i siły" - napisała Magdalena Stępień.

"Dużo zdrowia i siły dla żony" - dodał Rafał Maślak.

"Wszystkie dobre myśli wysyłamy do was, dużo siły! Będzie dobrze" - skomentował Damian Michałowski.

Czarne serduszko pod zdjęciem zostawiła także żona Kamila Stocha, Ewa Bilan-Stoch.

Żona Dawida Kubackiego niedawno urodziła ich drugą córkę

Na początku stycznia rodzina Dawida Kubackiego się powiększyła, a na świat przyszła jego druga córka. Niestety skoczek nie mógł długo nacieszyć się obecnością swoich bliskich, ponieważ musiał wyjechać na trwające obecnie zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich. Dlatego niedługo po porodzie wyjechał z naszego kraju. Jego żona odpoczywała zaś w domu i czuła się całkiem dobrze. Razem z dwiema córeczkami często pokazywała, jak wspólnie kibicują mężowi.

Zobacz także: Kim jest Marta Kubacka, żona Dawida Kubackiego?

Dawid Kubacki i Marta Kubacka pobrali się wiosną 2019 roku. Skoczek jest bardzo zżyty ze swoją rodziną, jednak rzadko kiedy pokazuje ją publicznie. Żona skoczka stroni od show-biznesu i woli wieść spokojne życie w ich domu na Podhalu. Marta Kubacka jest natomiast bardzo aktywna na Instagramie, gdzie chętnie publikuje posty i pokazuje, jak spędza wolne chwile. W ostatnich kilku dniach dawała znać, że gorzej się czuje.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości