Coraz więcej osób przekonuje się, że polska przestrzeń podcastowa ma wiele do zaoferowania, a kobiety są na czele tego trendu, zwłaszcza w obszarze true crime. Są niezwykle zaangażowane w swoją pracę, prowadząc dogłębne badania i tworząc kapitalne audycje, które codziennie przyciągają tysiące słuchaczy.
Izabela Macudzińska i Patryk Borowiak to małżeństwo znane z programów stacji TTV. Widzowie o ich życiu prywatnym mogli dowiedzieć się nieco więcej z show "Diabelnie boskie", natomiast ich umiejętności sportowe sprawdzane były w produkcji "99 - Gra o wszystko. VIP". Aktualnie małżonkowie wraz z córką przebywają na rajskich wakacjach. Podczas plażowania Patryk Borowiak postanowił spłatać figla ukochanej. Co wy na to?
Projekt Plaża staje się już w Polsce nieodłącznym elementem lata. Tym razem spotkaliśmy się z wami między innymi w Świnoujściu, gdzie odwiedziła nas doskonale znana w świecie internetu Nieuczesana, czyli Karolina Brodnicka. Jedna z najpopularniejszych streamerek w Polsce zdradziła nam swoje sposoby na orzeźwienie, które ze względu na panujące upały jest kluczowe dla zdrowia i dobrego samopoczucia.
Teo Tomczuk to finalista 15. edycji programu "Mam Talent!". Artysta urodził się w Norwegii, ale ma polskie korzenie. Teo śpiewa od najmłodszych lat. Jest laureatem nagrody przyznawanej przez największą rozgłośnię radiową w Norwegii, która nazwała go "odkryciem roku". Julia Wieniawa zachwyciła się głosem młodego wokalisty. Teo Tomczuk powalczy o Bursztynowego Słowika podczas Top of the Top Sopot Festival 2024.
Marietta Witkowska pod koniec czerwca po raz pierwszy została mamą. Uczestniczka 1. edycji "Hotelu Paradise" dwa tygodnie po porodzie wróciła już do ćwiczeń fizycznych, czym pochwaliła się na Instagramie. Pod postem influencerki wywiązała się gorąca dyskusja.
Dawid Ogrodnik rzadko mówi w mediach o życiu prywatnym. Aktor jednak teraz zrobił wyjątek, ponieważ chciał wyjaśnić pewne nieścisłości, które pojawiły się w mediach w ostatnim czasie. Gwiazdor tym samym potwierdził, że ożenił się, a przy okazji wspomniał o poprzedniej partnerce.
Izabela Juszczak wystąpiła w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie została żoną Kamila Węgrzyna, ale dziś ma innego ukochanego. W życiu Izy ostatnio wiele się dzieje. Fani zwrócili uwagę na nowe zdjęcie uczestniczki show i zapytali ją wprost, czy jest w ciąży. Izabela Juszczak udzieliła odpowiedzi i rozwiała wątpliwości.
Karol III uczestniczył w uroczystym otwarciu sesji nowego parlamentu. Król Wielkiej Brytanii wygłosił najdłuższą od 20 lat mowę tronową i zapowiedział reformę państwa. Znaczną część przemowy poświęcił wojnie w Ukrainie i ochronie granic.
Naomi Pomeroy nie żyje. Była znaną na całym świecie szefową kuchni i uczestniczką programów kulinarnych. Jej umiejętności były wielokrotnie nagradzane, w tym także prestiżową statuetką James Beard Award. Gwiazda restauracyjnego świata zginęła podczas wypadku na rzece. Miała 49 lat.
Niedawno Marina Łuczenko-Szczęsna po raz drugi urodziła. Wraz z Wojciechem Szczęsnym powitali na świecie swoje drugie dziecko — córeczkę Noelię. Teraz piłkarz pierwszy raz wypowiedział się na temat pociechy. Co powiedział?
Nagroda Emmy ma kilka odsłon. Ujawniono już nominacje do Primetime Emmy 2024, czyli nagród dla najlepszych produkcji telewizyjnych emitowanych we wczesnych godzinach wieczornych. Sprawdźcie, jakie kultowe produkcje mają szansę na zwycięstwo. Padł rekord!
Jeszcze nie opadł kurz po finale Euro 2024, a tuż za rogiem igrzyska olimpijskie w Paryżu! W tym roku zmagania sportowców oficjalnie rozpoczną się 26 lipca, a zakończą 11 sierpnia. Ważną częścią wydarzenia są ceremonie otwarcia i zamknięcia, które wielokrotnie zachwycały widzów. Podczas pierwszej z uroczystości odbędzie się defilada reprezentacji. I to właśnie na ten moment stworzone zostały mongolskie stroje, które zachwyciły internautów.
Wersow, jedna z najbardziej znanych polskich influencerek, opublikowała niedawno InstaStories, w których pokazała kadry ze swojego nowego mieszkania. Gwiazda internetu przyznała, że na zakup własnej nieruchomości zdecydowała się w zeszłym roku i właśnie rozpoczyna wielki remont. Zobaczcie, co pokazała!
Osoby urodzone 18 lipca wyróżniają się wrażliwością na piękno, zarówno w naturze, jak i w sztuce. Ich intuicyjność często podpowiada im właściwe rozwiązania, a troska o bliskie ich sercu osoby i miejsca daje ogromne poczucie spełnienia. Które gwiazdy urodziły się 18 lipca?
Hirek Wrona poruszył fanów swoim niedawnym wpisem, który opublikował w sieci. Dziennikarz wyznał w nim, że zmagał się z chorobą nowotworową. Przy okazji zdecydował się na ważne przesłanie do swoich odbiorców.
Serial "Beverly Hills, 90210" był jednym z najbardziej ikonicznych programów lat 90., przynosząc sławę wielu młodym aktorom. Niestety losy niektórych z nich potoczyły się tragicznie, a ich życie zakończyło się przedwcześnie.
Nie tak dawno temu informowaliśmy, że Billy Ray Cyrus zdecydował się na rozwód ze znacznie młodszą od siebie żoną, teraz wychodzą na jaw kolejne szczegóły konfliktu zakochanych. Zagraniczne media podały, że ojciec Miley Cyrus zdecydował się odciąć swoją byłą ukochaną od gotówki.
W 3855. odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do zaskakującej sytuacji podczas lekcji Kasi. Na tablicy pojawi się ośmieszający Żbikową napis. Wszystko z powodu zazdrości. Grześkowi trudno będzie poradzić sobie z brakiem akceptacji ze strony matki. Kobieta będzie chciała go leczyć. Przeczytaj opis odcinka.
Nie żyje niemiecki DJ. Thomas Brückner, funkcjonujący w branży pod pseudonimem Tomcraft, zdobył popularność m.in. dzięki klubowemu hitowi "Loneliness". Informację o śmierci DJ przekazała jego rodzina za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tomcraft zmarł 15 lipca w wieku 49 lat.
Adele bezapelacyjnie należy do grona najbardziej rozpoznawalnych artystek na świecie. Niestety jedno z jej najnowszych wyznań zasmuciło fanów. Wokalistka zapowiedziała bowiem, że nie zamierza tworzyć nowych utworów. To tylko chwilowa przerwa czy artystyczna emerytura? Wszystkiemu winne mają być poważne problemy zdrowotne. Wyjaśniamy.
17 lipca w środę odbył się pogrzeb Jerzego Stuhra, jednego z najbardziej cenionych aktorów polskiego kina. Ceremonia miała miejsce w kościele pw. św. Piotra i Pawła, a jego ciało spoczęło na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Wśród zgromadzonych na ostatnim pożegnaniu znaleźli się najbliżsi, przyjaciele oraz liczni fani. W trakcie uroczystości głos zabrała Dorota Segda, której wzruszająca przemowa na długo pozostanie w pamięci uczestników.
Aneta Kręglicka zaskoczyła internautów! Modelka i zwyciężczyni konkursów piękności zdradziła, że podjęła decyzję o wyprowadzce poza granice Polski. Gdzie dokładnie zamieszkała? Okazuje się, że padło na słoneczną Hiszpanię.
Julia Wieniawa powraca na muzyczną scenę piosenką "Sobą tak". Singiel, do którego powstał też teledysk, to efekt współpracy wokalistki z Jeremim Sikorskim i grupą Wolf House. Kamery "Co za tydzień" towarzyszyły artystce na planie teledysku. Zobaczcie relację z tego wydarzenia.
Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z fanami wzruszającym zdjęciem. Kobieta pół roku temu po raz drugi została mamą, a jej życie diametralnie się zmieniło. Uczestniczka miłosnego eksperymentu znów ma powody do świętowania.
Wiktoria Gromadzka z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" i jej partner Dominik Gumienny postanowili zakończyć swój związek. Informacja ta zaskoczyła fanów, gdyż para pobrała się zaledwie kilka miesięcy temu. Niespodziewane oświadczenie Wiktorii wywołało falę pytań i spekulacji. Bohaterka programu odpowiedziała na pytania fanów na Instagramie.
Jerzy Stuhr zmarł 9 lipca 2024 roku. Odejście aktora, reżysera i docenianego profesora jest dla branży ogromnym ciosem. W środę 17 lipca w Krakowie odbył się pogrzeb Jerzego Stuhra, w którym udział wzięły tłumy gwiazd oraz żałobników, chcących oddać hołd wielkiemu artyście. Urna z prochami aktora spocznie na Cmentarzu Rakowickim. Uroczystości pogrzebowe rozpoczęły się o 12:00 w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie.
Camilla Parker Bowles skończyła 77 lat. Z okazji święta żony króla Karola III przypominamy jej niezwykłą historię, która w dużej przypomina losy bajkowego "Kopciuszka". Camilla Parker Bowles nie urodziła się bowiem z przekonaniem, że kiedyś będzie mogła tytułować się królową Wielkiej Brytanii. Zanim poznała swojego ukochanego, zajmowała się... podawaniem piłek sportowcom.
Bartek Pankowski to bezapelacyjnie jeden z najbardziej znanych uczestników 8. edycji "Hotelu Paradise". Widzowie i internauci bacznie śledzili jego losy w mediach społecznościowych. Choć nie jest tam bardzo wylewny, systematycznie publikuje zdjęcia i filmy. Niedawno jednak zdecydował się na wyjątkowy gest. Opublikował stories, w którym wyznał, z czym mierzył się przez ostanie miesiące. Niestety nie miał łatwo.
Dawid Ogrodnik jest uznawany za jednego z najzdolniejszych polskich aktorów. Gwiazdor wywołuje furorę przemianami do ról filmowych. Ostatnio przeszedł ogromną metamorfozę do filmu "Johnny", gdzie wcielał się w ks. Jana Kaczkowskiego. Aktor ponownie przyciągnął uwagę mediów. Tym razem chodzi jednak o jego życie prywatne, a nie karierę. Jest już po ślubie?