Mało kto o tym wiedział. Bohosiewicz o rodzeństwie, słynna aktorka w szpitalu, zmarł wybitny prezenter

Podsumowanie dnia w show-biznesie
Podsumowanie dnia w show-biznesie
Źródło: mwmedia/x-news
Dowiedzcie się więcej o gwiazdach. Poniżej podsumowanie dnia z 18 października 2023. Zmarł popularny polski prezenter telewizyjny, znany z programu TVN "Nie do wiary". Słynna aktorka Anna Gornostaj powiadomiła fanów, że trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Sonia Bohosiewicz zdradziła, że ma nie tylko siostrę - mało kto o tym wiedział.

To nie koniec nowych informacji o gwiazdach. Pisaliśmy też o tym, co dzieje się u innych artystów. Są zaskoczenia, których nie możecie przegapić. Bądźcie na bieżąco i śledźcie artykuły, które publikujemy dla Was w serwisie cozatydzien.tvn.pl.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

19082023_TAJEMNICEPRODUKCJI_NASIWMUNDURACH_ZAPOWIEDZ (1)
"Tajemnice Produkcji". Dowódcy zapraszają na kulisy programu "Nasi w mundurach 2"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Nie żyje Maciej Trojanowski

Kilka dni temu zmarł Maciej Trojanowski, najbardziej znany jako prowadzący program "Nie do wiary", który był emitowany m.in. w stacji TVN. Był prezenterem telewizyjnym, tłumaczem, a z wykształcenia magistrem inżynierem chemii. Odszedł w wieku 72 lat. Dopiero dziś w mediach społecznościowych pojawiły się informacje o tym, że nie żyje. Są znane już szczegóły pogrzebu.

Maciej Trojanowski w "Nie do wiary" zajmował się zjawiskami nadprzyrodzonymi, niewyjaśnionymi historiami z przeszłości, oraz przepowiedniami przyszłości. Jeśli nie znaliście wcześniej jego kariery, polecamy nasz artykuł.

Czytaj więcej: Nie żyje Maciej Trojanowski, legendarny gospodarz programu "Nie do wiary"

Nie żyje Maciej Trojanowski
Nie żyje Maciej Trojanowski
Źródło: X-NEWS

Anna Gornostaj w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Znana aktorka Anna Gornostaj zaniepokoiła fanów, kiedy opublikowała zdjęcie na Facebooku ze szpitalnego łóżka. Gwiazda wyjaśniła, że stan jej zdrowia był naprawdę poważny.

"Kochani, życie jest przewrotne, wrzucając post o ratownikach medycznych, nigdy bym nie przypuszczała... Anin, 15.10.23 godzina 14.10. 'Cieszę się, że nawet umierając, do dobrego się przydałam'" - napisała tajemniczo.

Wiemy, w jakim jest teraz stanie.

Czytaj więcej: Anna Gornostaj w ciężkim stanie trafiła do szpitala

Anna Gronostaj trafiła do szpitala
Anna Gronostaj trafiła do szpitala
Źródło: MWMEDIA

Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i trójką rodzeństwa

Sonia Bohosiewicz już niedługo pojawi się w programie "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Oczywiście nie będzie w nim sama, ponieważ jak wskazuje nazwa programu, widzowie poznają również jej tatę - Adama Bohosiewicza.

Aktorka w rozmowie dla cozatydzien.tvn.pl opowiedziała o swoim rodzinnym domu na Śląsku oraz relacji z rodzicami. Tylko u nas zdradziła wiele wspomnień i ciekawostek. Przyznała, po kim ma silny charakter. Oprócz tego Sonia Bohosiewicz wspomniała o siostrze, ale również o dorastaniu wśród braci. Niewiele osób miało pojęcie, że oprócz znanej z mediów siostry, czyli Mai Bohosiewicz, gwiazda ma też dwóch braci.

Czytaj więcej: Sonia Bohosiewicz o relacji z tatą i trójką rodzeństwa

Sonia Bohosiewicz o relacji z ojcem
Sonia Bohosiewicz o relacji z ojcem
Źródło: MWMEDIA

Michał Wiśniewski szuka pracownika. Wiemy, jakie oferuje zarobki

Michał Wiśniewski ustabilizował swoją sytuację finansową. Lider Ich Troje zamieścił na Instagramie ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika. Wiemy, jakie artysta ma wymagania. Piosenkarz potrzebuje osoby, która sprosta jego oczekiwaniom. Za różnorodne obowiązki zapłaci wynagrodzenie w wysokości... No właśnie, sprawdźcie sami, czy warto pracować u Michała Wiśniewskiego.

Czytaj więcej: Michał Wiśniewski szuka pracownika. Wiemy, jakie oferuje zarobki

Michał Wiśniewski oferuje pracę
Michał Wiśniewski oferuje pracę
Źródło: MWMEDIA

Janusz Józefowicz na temat związku z Nataszą Urbańską

Janusz Józefowicz gościł w programie Kuby Wojewódzkiego. Gospodarz show nie odpuścił mu pytania o żonę, czyli Nataszę Urbańską. Od pewnego czasu krążą plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Czy są one prawdziwe?

"Wiesz, że są takie mity, legendy, że ty odpowiadasz za karierę Nataszy Urbańskiej, prywatnie twojej żony. Dobrze mówię, […] czy żony? […] Ludzie różnie mówią" – prowokował Kuba Wojewódzki.

Janusz Józefowicz zareagował na wieści o rzekomym rozwodzie z artystką.

Czytaj więcej: Janusz Józefowicz na temat związku z Nataszą Urbańską

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz w 2008 roku
Natasza Urbańska
Źródło: MWMEIDA

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia/x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości