Jolanta Kwaśniewska zmagała się z myślami samobójczymi. Opowiedziała o trudnych chwilach

Jolanta Kwaśniewska
Jolanta Kwaśniewska zmagała się z myślami samobójczymi. Opowiedziała o ciężkich chwilach
Źródło: MWMEDIA
Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o wyjątkowo trudnym okresie w swoim życiu. Małżonka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego wyznała, że zmagała się z myślami samobójczymi. Co było ich powodem?

Jolanta Kwaśniewska, polska prawniczka i osobowość telewizyjna, przez długie lata stała u boku Aleksandra Kwaśniewskiego, kiedy ten sprawował urząd Prezydenta RP. W tym czasie ich rodzina mieszkała w Pałacu Prezydenckim. Od tego okresu Jolanta Kwaśniewska jest niezwykle aktywna w sieci i często zabiera głos w sprawach ważnych dla wielu osób.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Aktorzy o filmie "Teściowie 2"
"Teściowie" to film, którzy pokochali Polacy. Zwaśnione rodziny usilnie próbowały dogodzić pobierającym się dzieciom i radzić sobie z szeregiem niepowodzeń i niefortunnych zrządzeń losu. Obecnie do kin trafiła druga część tej wyjątkowej historii. Olivier Janiak na uroczystej premierze rozmawiał z twórcami i aktorami, którzy wyjawili, dlaczego produkcja okazała się takim sukcesem.

Jolanta Kwaśniewska o trudnym okresie w życiu

Jolanta Kwaśniewska była niedawno gościnią w podkaście "O milimetr do przodu". W trakcie rozmowy otworzyła się na wiele osobistych tematów. Jednym z nich był najtrudniejszy czas w jej życiu. Chodzi o okres, kiedy fundacja Jolanty Kwaśniewskiej była przedmiotem licznych oskarżeń, a ona sama musiała tłumaczyć prokuraturze.

Jak zdradziła małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego, trudno było jej przetrwać to doświadczenie, nawet wiedząc, że działania jej fundacji były zgodne z prawem. Wyznała, że mierzyła się wtedy z myślami samobójczymi.

"Wtedy kiedy te wszystkie obrzydliwe rzeczy działy się wokół mojej fundacji, był taki moment, że pomyślałam, że powinnam skończyć z tą działalnością, albo skończyć ze sobą. Pomyślałam, że to byłoby fajne, gdybym się nie obudziła i przed taką komisją się nie pojawiła" - powiedziała.

Jolanta Kwaśniewska
Jolanta Kwaśniewska opowiedziała o ciężkim okresie w życiu
Jolanta Kwaśniewska
Źródło: MWMEDIA

Jolanta Kwaśniewska wzruszyła się gestem córki i zięcia

Kuba Badach rewelacyjnie dogaduje się z rodzicami swojej żony. Mama Aleksandry Kwaśniewskiej bardzo szybko polubiła męża córki. Jolanta Kwaśniewska jakiś czas temu była gościnią w programie Magdy Mołek "W moim stylu", gdzie opowiedziała o wzruszającym momencie, który doprowadził ją do łez. Chodziło o nietypowe uczczenie jej urodzin przez córkę i zięcia. Ta chwila była dla niej bardzo poruszająca i pokazała, jak silne są ich rodzinne więzi.

"Ola i Kuba przepiękny prezent zrobili na moje 60. urodziny. Wspólnie napisali piosenkę 'Kochana mamo'. 'Kochana mamo, życzę tobie 365 coś tam pięknych dni'. Ola dziękuje w niej za wiele fajnych rzeczy, które dostała ode mnie. I to jest naprawdę piękna piosenka. Jak robiłam właśnie te 60. urodziny w gronie znajomych, przyjaciół, rodziny, to Kuba grał i śpiewał to, a ja ryczałam. Płynęły mi łzy, bo to naprawdę pięknie napisana piosenka" - powiedziała Jolanta Kwaśniewska.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości