Anna Renusz na wakacjach przeżyła chwile grozy. "Płakałam cały dzień"

Anna Renusz
Anna Renusz opowiedziała o traumie sprzed lat
Źródło: Materiały prasowe
Anna Renusz, znana z programów emitowanych na antenie TTV, wyjechała niedawno na wakacje. Niestety daleko im do sielankowych. Uczestniczka "99 - gra o wszystko. VIP" za pośrednictwem mediów społecznościowych przyznała, że minioną dobę spędziła na... płakaniu. Po chwili wytłumaczyła dokładnie, co się stało.

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak to jedna z najbardziej znanych par z TTV. Zakochani chętnie pokazują swoje życie za pośrednictwem mediów społecznościowych. To właśnie ich obserwatorzy jako pierwsi dowiedzieli się o tym, jaka smutna sytuacja przydarzyła się podczas podróży Anny Renusz z przyjaciółmi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Anna Renusz i Mateusz "Tarzan" Leśniak z "Królowych życia" o relacji
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Anna Renusz z TTV przeżyła na wakacjach chwile grozy

Anna Renusz niedawno wraz z grupą znajomych wyjechała na wakacje. Nikt jednak nie spodziewał się, że wyjazd w kilka chwil zmieni się w coś, co na myśl będzie przywodziło również smutne wspomnienia.

"Muszę Wam coś opowiedzieć" - napisała uczestniczka "99-gra o wszystko. VIP" po czym zniknęła na pewien czas z mediów społecznościowych.

Po kilkunastu godzinach wróciła jednak do obserwatorów z wytłumaczeniem.

"Co się stało? Wczoraj byłam na mieście, jak sami widzieliście. I co zrobiłam? Zjadłam kebaba i zgubiłam portfel. Idąc z powrotem, portfela już nie było. Mojego pięknego, kochanego i z dużą ilością pieniędzy. Na szczęście miałam jeszcze w torebce paszport, bo dowód niestety zaginął. Jestem bardzo zła i smutna, ale mam takich przyjaciół, że za mnie stawiają" - tłumaczyła.

Anna Renusz
Anna Renusz z TTV o chwili grozy na wakacjach
Anna Renusz
Źródło: Instagram

Kilka minut później do swojej wypowiedzi dodała jeszcze kilka uzupełniających słów.

"W innej torebce miałam paszport. Inaczej nie wiem jakbym wróciła. Karta i pieniądze zniknęły.... Byłam na maksa zła, ale trudno, to nie jest wielka tragedia. Będę w Polsce, odzyskam kartę i zrobię nowy dowód" - napisała.

Anna Renusz o związku i walce z uzależnieniem Mateusza "Tarzana" Leśniaka

Mateusz "Tarzan" Leśniak przyznał niedawno, że od ponad 14 miesięcy żyje w trzeźwości. W filmie opublikowanym na Instagramie wyjaśnił, że uzależnienie zawładnęło jego życiem i w końcu sam zdecydował, że musi poprosić o pomoc. Jego ukochana, Anna Renusz w rozmowie z Dagmarą Olszewską wyjaśniła, jak wyglądało ich życie w przeszłości i jak zmieniło się odkąd gwiazdor TTV stroni od alkoholu.

- Odkąd Mateusz żyje w trzeźwości, nasze życie zmieniło się o 180 stopni. Ja w końcu mogę odetchnąć z ulgą, nie mam z tyłu głowy, że wrócę z pracy i znów będę miała stres, nieprzespaną noc. Zaufałam mu na nowo w 100%. Na początku wiecznie węszyłam, dopytywałam, sprawdzałam, a teraz ufam i wiem, że do tego nie wróci. Jak mu jest źle, ma gorsze dni - nie ukrywa tego, mówi mi to. Dużo rozmawiamy. Sam widzi, że tak naprawdę dopiero teraz żyje normalnie. Ja też nauczyłam się, że to nie był wymysł, tylko prawdziwa choroba - powiedziała. 

Anna Renusz wyznała, że często otrzymuje wiadomości od kobiet, które znalazły się w podobnej sytuacji. Jak reaguje na prośby o pomoc?

- Bardzo cieszę się, że nam się udało, że dalej jesteśmy razem, że Mateusz wziął się w garść. Bardzo miło się na to patrzy i jestem z niego bardzo dumna. Wielu ludzi ma takie problemy. Dużo dziewczyn do mnie pisze, że mają identyczne sytuacje w domach. Na tyle, ile potrafię, rozmawiam z tymi kobietami, staram się pomóc i doradzić - wyjaśniła. 

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości