"99 - gra o wszystko. VIP". Jakub "Felek" Feliński znalazł się w potrzasku. Tego jeszcze nie było w programie

Autor:
Kamila
Jamrożek
"99 - gra o wszystko. VIP".  Jakub "Felek" Feliński znalazł się w potrzasku

W jednej z konkurencji "99 - gra o wszystko" stało się to, czego jeszcze w programie nie było. Jakub "Felek" Feliński znalazł się w podbramkowej sytuacji. Uczestnik zepsuł sprzęt potrzebny do ukończenia konkurencji.

"99 gra o wszystko" to program, w którym widzowie śledzą zmagania gwiazd stacji TTV w różnych konkurencjach. W show do walki przeciwko sobie często stają przyjaciele czy nawet rodzina. Czasami podczas zmagań miejsce mają sytuacje, które ciężko przewidzieć.

"99. Gra o wszystko. VIP". Jakub "Felek" Feliński zepsuł skrzynkę

W jednej z konkurencji uczestnicy musieli postawić na łut szczęścia. Do każdego przypisana była skrzynka, którą trzeba było otworzyć jednym z kluczy. Nie wiadomo było jednak, gdzie on się znajduje, dlatego trzeba było wypróbować wszystkie opcje. Jakub "Felek" Feliński, próbując otworzyć swoją skrzynkę, złamał klucz. Przez chwilę wszyscy myśleli, że to koniec i uczestnik będzie musiał pożegnać się z programem. Na szczęście osoba z produkcji szybko wymieniła jego pudełko i zawodnik mógł walczyć dalej. Jednak nie poradził sobie w jednej z późniejszych konkurencji i, tak czy inaczej, odpadł z programu.

Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności
Agnieszka Kotońska o walce o figurę, hejcie i popularności Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem" o hejcie, figurze i popularności. Zawiodła się na znajomych?

"99. Gra o wszystko. VIP". Odcinek 3. - kto odpadł?

W czwartym odcinku kolejnych sześciu uczestników musiało się pożegnać z dalszą rywalizacją. Z programu odpadli Dominik Gumienny, Marek Morus, Konrad "Marian" Mariański i Jakub "Felek" Feliński z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz Mateusz "Tarzan" Leśniak i Katarzyna "Laluna" Alexander z "Królowych życia". W grze pozostało już tylko 12 zawodników. W dzisiejszym, piątym odcinku poznamy finałową szóstkę.

"99 - Gra o wszystko. VIP" - zasady programu, kiedy i gdzie oglądać?

W każdym odcinku "99 - Gra o wszystko" zawodnicy mają do pokonania kolejne konkurencje, w których będzie liczył się spryt, werwa, otwarta głowa i odrobina szczęścia. Konkurencji jest 99 tak, jak zawodników. Wszyscy mają takie same szanse. Ci, którzy najgorzej poradzą sobie z zadaniami, odpadają kolejno z programu. Do finałowego, dwunastego odcinka, dotrze ośmiu najlepszych zawodników.

Nowy sezon zadebiutował na antenie TTV 28 sierpnia. Odcinki są emitowane codziennie od niedzieli do piątku, a wielki finał odbędzie się 2 września.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

Pozostałe wiadomości