"Lili" Antoniak rzadko pokazuje męża. Tym razem zrobiła wyjątek. "Nie jest ideałem"

Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox. Przed telewizorem" o mężu
Źródło: Instagram
Agnieszka "Lili" Antoniak, uczestniczka popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem", niedawno udzieliła odpowiedzi na pytanie jednej z obserwatorek na Instagramie, które dotyczyło jej męża. Influencerka została zapytana o to, gdzie znaleźć takiego mężczyznę, jak jej ukochany. Co odpowiedziała? Otóż otwarcie przyznała, że jej małżonek wcale nie jest nieskazitelny.

Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox. Przed telewizorem" jest szczęśliwą mężatką i dumną mamą. Bohaterka programu TTV prowadzi popularny profil na Instagramie, na którym często pokazuje córeczki Alenę i Mię. Na zdjęciach i filmikach często widzimy także jej męża, choć nie wiadomo, kim jest i czym się zajmuje. Niektóre fanki widzą w nim jednak ideał mężczyzny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Mariusz Kozak o małżeństwie. Mówi o sytuacji w Polsce
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox. Przed telewizorem" o mężu

Agnieszka "Lili" Antoniak, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem", została zapytana na Instagramie przez jedną z fanek, gdzie znaleźć takiego mężczyznę, jak jej mąż. Odpowiedź na pytanie obserwatorki wywołała u Lili sporo refleksji na temat związku i znalezienia idealnego partnera. Jej poglądy mogą zaskoczyć. Jak się okazuje jej mąż wcale nie jest ideałem.

Choć na zdjęciach i filmikach rodzina Antoniaków wygląda na perfekcyjną, to nie zawsze rzeczywistość jest tak kolorowa. Odpowiadając na pytanie, Lili dodała zdjęcie z mężem i napisała:

"Za bardzo nikt tutaj nic nie wie o moim mężu, więc nie idealizujcie ludzi, których nie znacie. Tak samo ja nie jestem idealną żoną, tak samo mój mąż nie jest idealnym mężem" - wyznała.

Uczestniczka programu TTV zwróciła uwagę na to, że w rzeczywistości nie ma idealnych partnerów, tak jak nie ma idealnych ludzi. Często skupiamy się na wyszukiwaniu ideałów i szukamy kogoś, kto spełni wszystkie nasze oczekiwania i marzenia. Jednak prawda jest taka, że każdy z nas ma swoje wady i niedoskonałości. Ważne jest, aby nie idealizować celebrytów znanych z ekranów telewizyjnych lub z działalności w Internecie, bo to, co widzimy, to tylko urywki z ich życia.

Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła sekret udanego związku

We wpisie na Instagramie Agnieszka "Lili" Antoniak wyjaśniła także, co jest dla niej kluczem do udanego związku. Stwierdziła, że ważnym aspektem przy szukaniu partnera na całe życie jest nie tylko miłość, ale także przyjaźń i wzajemny szacunek. Odnalezienie w partnerze najlepszego przyjaciela, z którym możemy dzielić wszystkie radości i smutki, jest najważniejsze. Według uczestniczki "Gogglebox. Przed telewizorem" idealny mąż to osoba, na której możemy polegać i której zaufać w każdej sytuacji.

Lili Antoniak podkreśla także, że ważne jest, aby mieć wspólną wizję przyszłości, dzielić te same marzenia i pragnienia, bo wspólne cele i wartości również odgrywają kluczową rolę w trwałym związku. 

Agnieszka nie zapomniała także o jednym ważnym aspekcie. Według niej związek to ciągła praca. Nie można spodziewać się, że znaleziony partner będzie idealny i związek będzie trwał wiecznie. Jak tłumaczy, miłość trzeba pielęgnować i przenosić przez całe życie. To wymaga zaangażowania, komunikacji, kompromisów i gotowości do ciągłego rozwoju jako osoby i w związku.

"Szukając partnera na całe życie dobrze (oprócz miłości) ważne, aby być swoim najlepszym przyjacielem i mieć do siebie szacunek oraz wspólne cele w życiu i wartości. No i cały czas pracować nad związkiem, bo to nie jest tak, ze raz dostajesz i już "wyebongo". Trzeba wziąć tę miłość i przenieść ja przez całe życie (albo jakiś tam długi czas)" - czytamy w relacji Agnieszki "Lili" Antoniak.

Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox. Przed telewizorem" - relacja na Instagramie
Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox. Przed telewizorem" zdradziła sekret udanego związku
Agnieszka "Lili" Antoniak z "Gogglebox. Przed telewizorem" - relacja na Instagramie
Źródło: Instargram

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości