Dariusz Zdrójkowski o relacji z synem. "Nauczyliśmy się siebie na nowo"

Autor:
Aleksandra
Czajkowska
Adam Zdrójkowski o relacji z tatą

Adam Zdrójkowski wraz z tatą Dariuszem wzięli udział w najnowszej edycji programu "Azja Express". Za nami już pierwszy odcinek programu, a w ostatnim wywiadzie aktor opowiedział o swojej relacji z tatą. Nie zawsze byli tak blisko.

Adam Zdrójkowski jest znanym polskim aktorem. Dorastał na oczach widzów, którzy pokochali go za spontaniczność. Nie jest tajemnicą, że 22-latek ma brata bliźniaka, którego również możemy oglądać na ekranie. Mimo że bracia poszli w tym samym kierunku, ich kontakt nie był najlepszy na początku.

Resztę artykułu przeczytacie pod materiałem wideo:

Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej?
Adam Zdrójkowski o miłości. Jego serce zabiło do kogoś mocniej? Adam Zdrójkowski wystąpi w nowym sezonie "Azja Express". W rozmowie z nami opowiedział o miłości, romantyzmie i randkach z koszmaru.

Adam Zdrójkowski o relacji z bratem

Jakiś czas temu w wywiadzie dla Party Adam i Kuba Zdrójkowscy opowiedzieli o swojej relacji.

"Mieliśmy ciche dni przez ostatnie osiem lat. Proponowałem wielokrotnie Kubie sparing na profesjonalnym ringu, ale… obyło się bez rozlewu krwi. Nie jesteśmy typowymi bliźniakami. Całe życie mieliśmy osobne pokoje, osobne zabawki, inne grono znajomych i zainteresowania. Ale kiedy trzeba, stajemy za sobą murem. Mamy w sobie wsparcie" - powiedział Adam Zdrójkowski.

Po latach bracia znaleźli wspólny język i teraz ich relacja wygląda inaczej niż przed laty.

Adam Zdrójkowski wraz z tatą Dariuszem wzięli udział w nowym sezonie programu "Azja Express". Pierwszy odcinek został wyemitowany w sobotę 4 marca. W jednym z ostatnich wywiadów aktor opowiedział o relacji z tatą. Jak się okazało, ich kontakt również zmieniał się z czasem.

Dariusz Zdrójkowski o relacji z synem Adamem

Dariusz Zdrójkowski na początku powiedział, jak program wpłynął na relacje z jego synem.

"Jestem dumny, bo kopułkę ma nadal w porządku. Nic mu się tam nie miesza oprócz charakteru, który powinien poprawić, ale będzie to szlifował z czasem" - powiedział Dariusz Zdrójkowski o synu.

Dariusz Zdrójkowski dodał:

"Nauczyliśmy się siebie na nowo. Chyba nie mieliśmy relacji w takim wieku. Ja już nie powiem, ile mam lat, ale Adam dorośleje. Ostatnie nasze spotkania były szczenięce" - wyznał.

Adam Zdrójkowski zaznaczył, że nie mieszka z tatą od trzech lat, dlatego ich kontakt był utrudniony.

"Tata od trzech lat też nie mieszka w Warszawie, więc te nasze spotkania są rzadsze. Każdemu z nas życie się zmieniło przez ostatnie lata, tak że uczenie się siebie na nowo było ważne. Jednak to nie jest tak, że zacząłem bardziej go kochać, bo byłoby nieprawdziwe, bo kocham swojego ojca" - powiedział aktor.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Aleksandra Czajkowska

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości