Dom z "Big Brothera" stanął w ogniu. Zwyciężczyni show zabrała głos. Są zdjęcia

Pożar domu z "Big Brothera"
Pożar domu z "Big Brothera"
Źródło: Mwmedia/Facebook Informacje na gorąco Powiat Piaseczyński
Opuszczony dom z programu "Big Brother" stanął w ogniu. Willa zlokalizowana w podwarszawskiej wsi Gołków zapaliła się 22 maja około godziny 21.00. Sześć zastępów straży gasiło pożar. Magdalena Wójcik, która zwyciężyła 6. edycję show, nie ukrywa smutku z powodu tego, co się stało.

"Big Brother" to program typu reality show emitowany na antenie TVN oraz TV4. Zwycięzcami programu zostali kolejno: Janusz Dzięcioł, Marzena Wieczorek, Piotr Borucki, Jola Rutowicz, Janusz Strączek, Magdalena Wójcik i Kamil Lemieszewski, a edycję specjalną (VIP) wygrał aktor Jarosław Jakimowicz.

Dalsza część artykułu poniżej materiału wideo.

29062023_BLIZEJGWIAZD_MANDARYNA (1)
Mandaryna - tak szczerze jeszcze nie było.
Cykl "Bliżej Gwiazd" powraca. Tym razem gościliśmy u Marty "Mandaryny" Wiśniewskiej, która w szczerej rozmowie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o swoim małym raju, życiu w patchworkowej rodzinie, kobiecości i samoakceptacji, która w świecie wyidealizowanych mediów społecznościowych nigdy nie była tak trudna.

Pożar domu z "Big Brothera"

Willa z "Big Brothera" była od kilku lat opuszczona i zaniedbana. Znajduje się w podwarszawskiej wsi Gołków przy ulicy Przemysłowej. 22 maja około godziny 21.00 strażacy otrzymali poważne zgłoszenie. "Na około 100 metrach kwadratowych paliły się pozostałości budynku i materiały łatwopalne znajdujące się w dwóch pomieszczeniach" - przekazał w rozmowie z Interią starszy kapitan Grzegorz Szydłowski ze straży pożarnej w Piasecznie.

Pożar gasił zespół sześciu zastępów strażackich z PSP w Piasecznie oraz OSP w Bobrowcu i Jazgarzewie. Strażakom udało się zapanować nad płomieniami. Nie ujawniono przyczyny pożaru. O zniszczeniach słynnego domu z "Big Brothera" dowiedziała się Magdalena Wójcik.

Jakaś zła passa w powietrzu ostatnio jest. Mój dom się pali! Ale smutno
 - napisała influencerka.

Poniżej zdjęcia z miejsca zdarzenia, które udostępnił na Facebooku jeden z lokalnych serwisów. Co ciekawe obiekt służył również produkcji programu "Top Model" i pojawił się w kryminalnym serialu "Pułapka".

Magdalena Wójcik
Magdalena Wójcik
Źródło: Instagram @madzia.official

Klaudiusz Ševković o fenomenie "Big Brothera". Ile zapłacono mu za udział w show?

Niedawno gościem Kuby Wojewódzkiego byli ulubieńcy publiczności z pierwszej edycji "Big Brothera": Klaudiusz Ševković i Piotr Gulczyński. Opowiedzieli o fenomenie reality show i popularności, której doświadczyli 23 lata temu. Klaudiusz Ševković po zakończeniu show zagrał w filmie "Gulczas, a jak myślisz..." i prowadził własny program kulinarny "Wielka niespodzianka Klaudiusza" w TVN.

"Popularność była ogromna. Tłum stał pod moim domem trzy tygodnie, od rana do wieczora ok. 2 tysięcy ludzi. Kasa z prawej i lewej strony wpływała. Dostawaliśmy zlecenia na podpisywanie zdjęć. Był czas, kiedy leciałem na 12 kanałach jednocześnie" - mówił Klaudiusz Ševković u Kuby Wojewódzkiego.

Uczestnik programu "Big Brother" wyznał, że w show wszyscy zachowywali się naturalnie i nikogo nie udawali. Bawili się tym formatem i traktowali jak przygodę. Klaudiusz Ševković zdradził, że za udział w programie dostał 2 tysiące niemieckich marek, ponieważ dostał ją w walucie, w której wtedy zarabiał w Niemczech. W przeliczeniu na złotówki wyszło około 4500 zł.

 "Big Brother"
"Big Brother"
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Mwmedia/Facebook Informacje na gorąco Powiat Piaseczyński

podziel się:

Pozostałe wiadomości