Wielkie emocje w finale "The Traitors. Zdrajcy". Kto wygrał pierwszy sezon programu?

"The Traitors. Zdrajcy"
"The Traitors. Zdrajcy"
Źródło: TVN
Finał pierwszej polskiej edycji programu "The Traitors. Zdrajcy" dostarczył widzom niezapomnianych emocji i zaskakujących zwrotów akcji. Pięciu graczy stanęło do ostatecznej walki o wygraną, a stawka była wysoka – do zdobycia była pokaźna suma pieniędzy, ponad 300 tysięcy złotych. Sprawdźmy, co wydarzyło się w 13. odcinku programu.

Już na początku finałowego odcinka Malwina Wędzikowska, prowadząca program, spotkała się z uczestnikami i przekazała im ważną wiadomość. Poznaliśmy piątkę finalistów. Byli to: Olga Kelm, Justyna Kąkol, Manae Shimizu-Kaczmarczyk, Stanley Ayomo i Patryk Szczypka. Czworo z nich było lojalnymi, a jeden zdrajcą.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

"The Traitors
"The Traitors. Zdrajcy" – casting
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – co się działo w finale?

Finałowa misja była prawdziwym testem umiejętności i współpracy. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Stanley, Olga i Manae wyruszyli samochodem, aby odkryć trzy cyfry i ułożyć je na ziemi, natomiast Justyna i Patryk polecieli helikopterem, by z powietrza odczytać kod. Mieli tylko 20 minut na wykonanie zadania, ale dzięki współpracy i determinacji udało im się zdobyć 100 tysięcy złotych, które trafiły do wspólnej puli.

Nadszedł czas na ostatni okrągły stół. Uczestnicy mogli wyeliminować osobę, którą uznali za zdrajcę lub lojalnego, który zostanie poświęcony. Podczas głosowania przy okrągłym stole doszło do pierwszego w historii programu remisu – Manae Shimizu-Kaczmarczyk i Patryk Szczypka zdobyli po dwa głosy. Prowadząca zarządziła ponowne głosowanie, które zakończyło się eliminacją Patryka, będącego lojalnym graczem.

"The Traitors. Zdrajcy" – Patryk
"The Traitors. Zdrajcy" – Patryk
Źródło: TVN

Po emocjonującym głosowaniu Malwina Wędzikowska poinformowała Olgę, Justynę, Manae i Stanleya, że to była ostatnia obowiązkowa eliminacja w programie. Uczestnicy mieli wybór – zakończyć grę na tym etapie i podzielić nagrodę finansową po równo na cztery osoby lub zdecydować się na kolejną eliminację. W końcu, po długich naradach, zdecydowali o dalszej eliminacji.

"The Traitors. Zdrajcy" – kto wygrał 1. sezon?

Czworo graczy stanęło do ostatecznej rozgrywki. W finałowej rundzie spotkali się: Olga Kelm, Justyna Kąkol, Manae Shimizu-Kaczmarczyk oraz Stanley Ayomo. Od samego początku atmosfera była napięta, a każdy z graczy miał swoje przeczucia co do tożsamości zdrajcy. Manae jako jedyna chciała zakończyć grę, wierząc, że zdrajca został już wyeliminowany. Jej propozycja nie znalazła jednak poparcia wśród pozostałych uczestników, co zapoczątkowało kolejną rundę eliminacji.

Podczas kluczowego głosowania Stanley zdecydowanie zaatakował Olgę, przedstawiając przekonujące argumenty na jej niekorzyść. Jego strategia okazała się skuteczna – Olga zdobyła trzy głosy i została wyeliminowana z programu jako zdrajczyni. Lojalni gracze mogli odetchnąć z ulgą, mając pewność, że udało im się zdemaskować jednego z przeciwników.

"The Traitors. Zdrajcy" – Olga
"The Traitors. Zdrajcy" – Olga
Źródło: TVN

Mimo wyeliminowania Olgi, Stanley i Justyna postanowili kontynuować grę. W kolejnym głosowaniu oboje skierowali swoje podejrzenia na Manae, która zdobyła dwa głosy i musiała opuścić program, będąc lojalną uczestniczką.

"The Traitors. Zdrajcy" – Manae
"The Traitors. Zdrajcy" – Manae
Źródło: TVN

Po emocjonujących eliminacjach nadszedł moment ogłoszenia zwycięzców. Malwina Wędzikowska zakończyła grę, a Stanley Ayomo i Justyna Kąkol dowiedzieli się, że to oni zostali zwycięzcami pierwszej polskiej edycji "The Traitors. Zdrajcy". Oboje byli lojalni i zdobyli nagrodę główną w wysokości 326 tysięcy złotych, którą podzielili równo między sobą. Każde z nich wygrało po 163 tysiące złotych.

"The Traitors. Zdrajcy"
"The Traitors. Zdrajcy"
Źródło: TVN

"The Traitors. Zdrajcy" – gdzie oglądać powtórki?

Powtórki finałowego odcinka programu "The Traitors. Zdrajcy" można zobaczyć w ten weekend. W sobotę, 25 maja o godz. 21:50 w TVN Style oraz w niedzielę, 26 maja o godz. 18:00 w TVN. Cały sezon programu dostępny jest w serwisie player.pl.

"The Traitors. Zdrajcy" – casting do 2. sezonu

Polska adaptacja programu "The Traitors. Zdrajcy" zyskała ogromną sympatię publiczności. Stacja TVN zdecydowała o dalszym ciągu produkcji. Niedługo rozpocznie proces przygotowań i realizacji drugiego sezonu popularnego reality show.

Trwa nabór do nowego sezonu "The Traitors. Zdrajcy". Aplikuj już teraz! To świetna informacja, aby poczuć na własnej skórze te emocje i sprawdzić się w roli zdrajcy lub lojalnego. Aby zgłosić się na casting do nowego sezonu "The Traitors. Zdrajcy", wypełnij formularz zgłoszeniowy - kliknij tutaj.

The Traitros. Zdrajcy
The Traitros. Zdrajcy
Źródło: TVN

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości