Damian Nagana ma nowy biznes. To była spontaniczna decyzja

Damian Nagana
Damian Nagana ma nowy biznes
Źródło: TTV
Damian Nagana, znany publiczności jako jeden z ulubieńców programu "Gogglebox. Przed telewizorem", nie przestaje zaskakiwać. Oprócz występów w telewizji ma wiele innych pasji. Na Instagramie zdradził, czym będzie się teraz zajmować. Jak się okazuje, Nagana nie tylko podbił serca telewidzów, ale również ma szansę podbić ich żołądki!

Nagana, czyli Damian Bąk to bohater znany widzom TTV. Bierze udział w "Gogglebox. Przed telewizorem". Brał też udział w show "99. Gra o wszystko. VIP" z udziałem bohaterów telewizji TTV oraz programie "Nasi w mundurach". Programy telewizyjne komentuje razem z Markiem Morusem i Mateuszem "Big Boyem" Borkowskim. Wszyscy trzej panowie pochodzą z Kielc. Jak się okazuje, Nagna to także przedsiębiorca, który rozwija swoje biznesowe imperium. Jaka jest jego najnowsza inwestycja?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

99_NAGANAKATARZYNA_ZAWODKASI
Kim jest dziewczyna Damiana Nagany z "Gogglebox. Przed telewizorem"
Damian Nagana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" ma dziewczynę. Wystąpił z ukochaną w show "99. Gra o wszystko".
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Damian Nagana ma nowy biznes

Czy Damian Nagana staje się nowym królem kieleckiej gastronomii? Właśnie wykonał pierwszy krok w tym kierunku. Znany i lubiany uczestnik programów TTV zaskoczył fanów, ogłaszając wejście w branżę restauracyjną. Jego najnowszy biznes to pizzeria, która mieści się w malowniczym zakątku Kielc.

Decyzja o otwarciu pizzerii była dla Damiana Nagany spontanicznym impulsem. Jak wspomniał na Instagramie:

"Trzy tygodnie temu poszedłem na pizzę i kupiłem pizzerię! Jak pizza w Kielcach, to do mnie!"- napisał pod zdjęciem przed pizzerią. 

Lokalizacja pizzerii jest jej dużym atutem. Znajduje się na kieleckim Pakoszu, niedaleko Rezerwatu Kadzielnia z charakterystycznym amfiteatrem oraz popularnego kieleckiego deptaka, czyli ulicy Sienkiewicza. Bliskość tych miejsc przyciąga zarówno turystów, jak i samych mieszkańców, tworząc idealne miejsce na spotkania w większym gronie. A jeśli do tego dołączymy fakt, że Damian Nagana jest ulubieńcem widzów TTV, to możemy się spodziewać, że wielu z jego fanów będzie ciekawych i zainteresowanych odwiedzeniem jego lokalu. Może nawet będą mieli okazję spotkać Naganę na miejscu!

Początki nowego biznesu Damiana Nagany zapowiadają się obiecująco. Pod zdjęciem obserwatorzy dodali mnóstwo ciepłych słów i życzyli powodzenia bohaterowi "Gogglebox. Przed telewizorem".

"R.I.P. Dieta - trzeba wspierać lokalne biznesy", "Powodzenia!! Niech się kręci" - czytamy w sekcji komentarzy.

Damian Nagana – czym się zajmuje?

Pizzeria to nie pierwszy biznes, którego właścicielem jest Damian Nagana. Posiada on także markę odzieżową i barbershop, który mieści się w Kielcach.

Jednak to nie wszystko. Pasją, która napędza Naganę, jest sport, a zwłaszcza mieszane sztuki walki (MMA). W marcu 2022 roku zadebiutował w renomowanej federacji MMA VIP 4. Jednak sport to nie jedyny obszar, w którym Damian Nagana się realizuje. Interesuje go również tworzenie muzyki.

Jego miłość do tej sztuki połączyła go z kolegą z programu Markiem Morusem. Razem tworzą duet, który rapuje i nagrywa własne utwory. Wydali już debiutancki album zatytułowany "Value", który spotkał się z ciepłym przyjęciem słuchaczy. Na serwisie YouTube możemy znaleźć kilka klipów tego muzycznego duetu.

Damian Nagana i Marek Morus wypuścili też teledysk do singla "Zerwany Film", będący częścią albumu "Value". Klip przenosi nas do nocnej Warszawy.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TTV

podziel się:

Pozostałe wiadomości