Julia von Stein o traumatycznych przeżyciach. "Byłam poważnie chora, bałam się, że umrę"

Autor:
Dagmara
Olszewska
Julia von Stein

Julia von Stein to bezapelacyjnie jedna z najbardziej charakterystycznych bohaterek programów TTV. Już 3 marca rozpocznie się emisja nowego programu "Diabelnie Boskie". To właśnie tam widzowie kolejny raz będą mogli z bliska przyjrzeć się życiu gwiazd TTV. W wywiadzie promującym nowy format Julia von Stein opowiedziała o traumie z przeszłości. Wyznała, że usłyszała…wyrok.

Julia von Stein pojawiła się w takich formatach jak "Królowe życia", czy "99. Gra o wszystko. VIP". Niedawno w szczerej rozmowie dla telewizji TTV wyjawiła, że doskonale wie, czym jest strach o własne życie. Zmagała się bowiem z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Julia von Stein o chorobie i śmierci 

Internauci okrzyknęli Julię von Stein "Królową życia i śmierci". Wszystko przez branżę funeralną, w której wraz z rodziną pracuje na co dzień. Gwiazda TTV niemal w każdym swoim wywiadzie zaznacza jednak, że czuje radość i dumę z możliwości, które otrzymała od losu. Wie jednak, że bez ciężkiej pracy i serca włożonego w to, co robi, nie udałoby się jej zajść tak daleko. Niedawno przyznała jednak, że choć dla wielu osób jej życie może wyglądać jak usłane różami, jeszcze do niedawna rzeczywistość wyglądała zupełnie inaczej.

"Bałam się śmierci. Jak miałam 21 lat (nikt o tym nie wie), dostałam wyrok, że prawdopodobnie nie przeżyję. Byłam bardzo poważnie chora i bałam się, że umrę jako 21-letnia dziewczyna. Dzisiaj traktuję życie tak, jakby każdy dzień, miał być tym ostatnim. I to nie są tylko puste słowa, tylko naprawdę próbuję czerpać z każdego dnia jak najwięcej. Czasem się wkurzam w samochodzie, że są korki, że się spóźnię, ale mówię sobie potem, że to nie jest ważne, to nic nie zmieni. Zdrowie jest najważniejsze. Życie skopało mnie tak mocno po dupie, że wiem, że zdrowie jest najważniejsze" - powiedziała Julia von Stein.

Julia von Stein w programie "Diabelnie boskie"

Już 3 marca na antenie TTV zadebiutuje nowy program - "Diabelnie boskie". Bohaterkami programu są kobiety twardo stąpające po ziemi. Takie, które deklarują, że nie szukają księcia na białym koniu, bo same są w stanie spełnić swoje marzenia o prawdziwym zamku, czy biznesowym imperium. W formacie pojawią się nowe osobistości, ale także wielkie gwiazdy TTV: Julia von Stein, Katarzyna "Laluna" Lirsz, czy Izabela Macudzińska

Bohaterki programu zaproszą widzów do swojego życia i pokażą codzienność pełną luksusu. Pierwszy odcinek zadebiutuje na antenie telewizji TTV już w piątek 3 marca.

Julia von Stein
Julia von Stein o zdrowiu i strachu przed śmiercią Julia von Stein Źródło: Instagram "Diabelnie boskie"

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram "Diabelnie boskie"

Pozostałe wiadomości