Dominik Bereżański z "Top Model" dokonał coming outu. "Bądź dumny z tego, kim jesteś i kogo kochasz"

Dominik Bereżański w programie "Top Model"
Dominik Bereżański w programie "Top Model"
Źródło: TVN
Dominik Bereżański, uczestnik 9. edycji "Top Model", zaskoczył fanów. W mediach społecznościowych ogłosił, że jest dumny ze swojej tożsamości. Model podzielił się tą ważną decyzją z fanami poprzez Instagram, publikując urocze zdjęcie, na którym całuje się z partnerem.

Dominik Bereżański, choć szybko odpadł z programu "Top Model", to zdołał zwrócić na siebie uwagę w świecie modelingu. Podpisał kilka międzynarodowych kontraktów i zyskał rozgłos dzięki swojej aktywności na Instagramie, gdzie dzieli się z fanami kulisami ze swojego życia zawodowego i osobistego.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Joanna Krupa z siostrą Martą odpowiadają na pytania
Źródło: K. Wilczyńska, M. Mańkowska, I. Sioch, R. Rutkowski / tvn.pl

Dominik Bereżański w programie "Top Model"

Decyzja o coming oucie często budzi duże zainteresowanie oraz wsparcie społeczności. Dominik Bereżański postanowił podzielić się tą intymną częścią swojego życia ze światem, prezentując na Instagramie czułe ujęcie z ukochanym.

W swoim wpisie pod zdjęciem model przekazał inspirujący przekaz, który jest nie tylko manifestem otwartości i akceptacji, ale także wsparciem dla tych, którzy wciąż walczą o akceptację ze strony społeczeństwa.

"Bądź dumny z tego, kim jesteś i kogo kochasz. Nie pozwól nikomu, by wmawiał ci coś innego!" - napisał.

Partnerem Dominika Bereżańskiego jest 25-letni Marcel, doktorant niemieckiej uczelni medycznej w Monachium, pasjonat kitesurfingu. Ich wspólne zdjęcie wywołało lawinę pozytywnych reakcji i gratulacji zarówno ze strony fanów, jak i innych osób publicznych.

W komentarzach pod postem modela pojawiły się słowa wsparcia i życzenia szczęścia dla pary.

"Dużo szczęścia i pięknych chwil! Oboje na to zasługujecie", "Nie widziałam przystojniejszej pary chyba nigdy w życiu", "Przepięknie razem wyglądacie" – to tylko kilka z pozytywnych komentarzy.

Dominik Bereżański ogłosił coming out

Dominik Bereżański wyróżnił się w programie "Top Model" od samego początku. Pierwszy raz w historii programu zdobył "srebrny bilet", który otworzył mu drzwi do boot campu. To wyróżnienie było dla niego jednocześnie szansą i wyzwaniem.

Piąty odcinek programu przyniósł uczestnikom trudne zadanie w postaci nagiej sesji. Fotografem był doświadczony Marcin Tyszka, a wsparcia udzielała im Julia Wieniawa. To jedno z najbardziej wymagających zadań, które testuje nie tylko umiejętności modelek i modeli, ale również ich pewność siebie i gotowość do podjęcia wyzwań.

Niestety, mimo determinacji i zaangażowania, Dominik Berażański wypadł najgorzej w ocenie jurorów i musiał pożegnać się z programem. Była dla niego bolesna chwila, ale zarazem moment, który pomógł mu otworzyć nowe drzwi i możliwości w świecie mody.

W programie Dominik Bereżański wyznał, że największym fanem i wsparciem dla niego jest jego rodzina i przyjaciółka. Choć jego życiowym celem jest kariera w świecie modelingu, swoją przyszłość alternatywnie wiąże z architekturą wnętrz, która jest jego pasją. Bardzo chciałby mieć też własną kawiarnię lub restaurację. Marzył też o wybudowaniu własnego domu.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości