Finał "Totalnych remontów Szelągowskiej". Dorota odmieniła życie Kingi

"Totalne remonty Szelągowskiej"
"Totalne remonty Szelągowskiej"
Źródło: TVN
"Totalne remonty Szelągowskiej" to program, który potrafi wzruszyć do łez. W finale 4. sezonu Dorota Szelągowska odwiedziła Kingę z Warszawy. Jak przebiegł remont w jej mieszkaniu?

W 8. odcinku nowego sezonu programu "Totalne remonty Szelągowskiej" Dorota Szelągowska rusza z remontową misją na warszawską Saską Kępę, aby pomóc Kindze. Bohaterka wychowała się w domu dziecka. Na co dzień pomaga osobom potrzebującym. Dorota Szelągowska przygotowała niespodziankę dla Kingi i jej dzieci.

"Totalne remonty Szelągowskiej". Remont w mieszkaniu Kingi z Sakiej Kępy

Za nami siedem efektownych metamorfoz domów i mieszkań oraz siedmiu wyjątkowych, ale też zupełnie różnych bohaterów. Łączy ich jedno – otoczenie grona przyjaznych osób. To właśnie bliscy, chcąc odwdzięczyć się za otrzymane wsparcie i troskę, postanowili zgłosić naszych uczestników do programu, totalnie ich tym zaskakując. Dorota Szelągowska – najpopularniejsza projektantka wnętrz – dołożyła natomiast wszelkich starań, aby efekty remontów przeszły najśmielsze oczekiwania i by w nowych wnętrzach bohaterowie poczuli się "jak w domu".

Bohaterką ostatniego 8. odcinka 4. sezonu "Totalnych Remontów Szelągowskiej" jest Kinga z Warszawy. Kobieta wychowała się w domu dziecka i pomaga innym z całych sił. Teraz ją i jej dzieci spotka coś dobrego. Nowy początek będzie najlepszym prezentem, jaki mogła sobie wymarzyć.

Zobacz zwiastun nowego odcinka "Totalnych remontów Szelągowskiej":

14885491_totalne-remonty-szelagowskiej-sezon-4-odcinek-8-saska-kepa-zwiastun-30s_480P
"Totalne remonty Szelągowskiej". Sezon 4, odcinek 8.

"Totalne remonty Szelągowskiej"  - kiedy i gdzie oglądać?

Kolejny sezon programu "Totalne remonty Szelągowskiej" można o godz. 21.35 na antenie TVN oraz w Playerze. Nowe odcinki pojawiają się w poniedziałki. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany 23.05.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Reporter: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości