Agnieszka z "Goggleboxa" pokazała nagranie ze swojego wesela. Trudno ją poznać

Agnieszka Kotońska pokazała nagranie ze swojego wesela
Agnieszka Kotońska pokazała nagranie ze swojego wesela
Źródło: x-news
Agnieszka Kotońska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Kobieta wiele razy pokazywała swoim fanom na Instagramie, że kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Teraz celebrytka pokazała archiwalne nagranie ze swojego wesela.

Agnieszka Kotońska kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Gwiazda "Goggleboxa" przeszła nie jedną, a kilka metamorfoz. Ponad 30 lat temu celebrytka była filigranową kobietą z naturalnymi, brązowymi włosami. Potem zdecydowała się na zmianę fryzury i została platynową blondynką. Sporo wówczas też przytyła, a potem znów schudła i dziś zachwyca swoją figurą. Po jasnych włosach również nie pozostawiła śladu. Agnieszka Kotońska lubi wracać wspomnieniami do swoich zmian i często pokazuje archiwalne zdjęcia i filmy na Instagramie. Tym razem celebrytka opublikowała nagranie z dnia jej ślubu.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Agnieszka Kotońska z "Goggleboxa" pokazała, jak wyglądała w dniu ślubu

Agnieszka Kotońska utrzymuje bardzo bliski kontakt ze swoimi fanami na Instagramie. Niedawno celebrytka zorganizowała Q&A, a jeden z internautów zapytał ją o przepis na udany i długoletni związek. Celebrytka odpowiedziała i przy okazji pokazała archiwalne nagranie z dnia jej własnego ślubu. Nie da się ukryć, że zmieniła się nie do poznania.

"Jesteśmy razem 30 lat, po ślubie 27. Miłość. Moje wszystko" - napisała uczestniczka Agnieszka Kotońska.

Agnieszka i Artur Kotońscy w dniu ślubu
Agnieszka i Artur Kotońscy w dniu ślubu
Agnieszka i Artur Kotońscy w dniu ślubu
Źródło: Screen/ InstaStories Agnieszki Kotońskiej

Agnieszka Kotońska pojawiła się na swoim ślubie w bufiastej, modnej w latach 90., sukni. Miała wówczas związane w koka naturalne włosy z delikatną trwałą ondulacją. Jej mąż również bardzo się zmienił od czasów ślubu. Dziś Artur Kotoński nie ma bowiem włosów ani zarostu. Kiedyś natomiast prezentował z dumną bujną czuprynę i pokaźnego wąsa.

280715_czt_kotonska_babcia_www
Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" o swoim wnuku. Czy lubi słowo "babcia"?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Agnieszka Kotońska i jej mąż poznali się jeszcze w dzieciństwie

Agnieszka Kotońska i Artur Kotoński poznali się jako dzieci. Para bardzo długo natomiast dojrzewała do związku i początkowo zupełnie nie myślała o sobie w kwestiach partnerstwa, mimo to spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. Agnieszka Kotońska nie była jednak zainteresowana swoim przyszłym mężem i to on musiał wykonać ten pierwszy krok. Para jest ze sobą ponad 30 lat i wciąż bardzo się kocha. Gwiazda "Goggleboxa" niedawno pochwaliła się wspomnieniem z dnia ich zaręczyn.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości