Marek Morus w pierwszym wywiadzie z partnerką. Musiał postawić jej ultimatum

Marek Morus o tym, jak poznał ukochaną
Marek Morus jest jednym z bohaterów wielkiego hitu stacji TTV - "Gogglebox. Przed telewizorem". W programie zasiada na kanapie u boku Damiana Nagany oraz Mateusza "Big Boya" Borkowskiego i komentuje to, co w telewizji najpopularniejsze. Prywatnie Marek Morus jest w szczęśliwym związku z Katarzyną Wojdą. Jak się poznali?

Wiadomo już, że 3. edycja "99 - Gra o wszystko. VIP" ujrzy światło dzienne. Tym razem znani i lubiani będą konkurować nie tylko ze sobą, ale także ze swoimi sympatiami, które zaprosili do programu. Wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy poradzą sobie najgorzej, zakończą przygodę w programie. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału? Wśród uczestników znajdą się m.in. Dominik Abus, Agnieszka Kotońska, Krzysztof Radzikowski, Mateusz Borkowski, Krzysztof Ferenc, Iza Macudzińska-Borowiak, Anna Renusz, Mariusz Kozak oraz Iza Zeiske.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Marek Morus i Katarzyna Wojda o pierwszym spotkaniu

Marek Morus aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych. Od pewnego czasu kielczanin publikuje zdjęcia z ukochaną. Choć gwiazdor "Goggleboxa" robi to niezbyt często, to pod praktycznie każdym z nich widnieje opis, który nie pozostawia złudzeń — Marek Morus z kieleckiej ekipy jest szaleńczo zakochany. Jakiś czas temu poinformował, że postanowił oświadczyć się Katarzynie, a ona się zgodziła.

Teraz para spróbowała swoich sił w programie "99 - Gra o wszystko. VIP". Internauci z zaciekawieniem śledzą losy zakochanych i chcą wiedzieć, co ich połączyło! W rozmowie z Dagmarą Olszewską zdradzają, czy była to miłość od pierwszego wejrzenia.

- Ja się zakochałam od pierwszego wejrzenia - przyznaje Katarzyna Wojda.

- Ja myślę, że też - dodaje Marek Morus.

Para poznała się w sieci. Mimo złapania dobrego kontaktu długo zwlekali z pierwszym spotkaniem, aż do czasu, gdy Marek Morus postawił ukochanej ultimatum.

- Poznaliśmy się przez internet jak pewnie większość dzisiejszych związków. Dosyć długo czekaliśmy na spotkanie, bo nie chciałam się za bardzo spotkać z Markiem, więc przez pół roku tylko ze sobą pisaliśmy, dzwoniliśmy do siebie, rozmawialiśmy po kilka godzin dziennie przez telefon. Ja bardzo wstydziłam się tego spotkania, a po pół roku się w końcu odważyłam - mówi Katarzyna Wojda.

Marek Morus odparł:

- Bo napisałem do niej, że albo się spotkamy, albo kończymy tę znajomość. Całe moje życie toczy się wokół sytuacji, z których korzystam. Jak mam coś do zrobienia, to to po prostu robię. Każdą wolną chwilę, pomiędzy zajęciami z boksu spędzam u Kasi. Teraz jestem w połowie przeprowadzki do niej, więc trochę jestem u mamy, a trochę u niej i teraz po powrocie z planu będę się musiał zajmować małym - przyznaje Marek Morus.

Katarzyna Wojda i Marek Morus wychowują razem syna. Kobieta nie ukrywa, że w tej konfiguracji, to ona jest tą stroną wymagającą.

- Myślę, że to ja jestem tym złym policjantem, bo jak wyjeżdżaliśmy, to Antek płakał za Markiem, nie za mną. Marek nie podnosi głosu, zabiera na spacerki - mówi Karolina Wojda.

Całej rozmowy posłuchacie powyżej!

Marek Morus - wiek, kariera, życie prywatne

Uczestnik programu "Gogglebox. Przed telewizorem", którego pokochali widzowie ma 35 lat i pochodzi z województwa świętokrzyskiego. Czym zawodowo zajmuje się Marek Morus? Na to pytanie odpowiedział telewizji TTV jednym zdaniem: "Jestem człowiek orkiestra".

Teraz zajmuje się elektryką. Dodatkowo robi graffiti, a także świetnie rapuje. Razem z Damianem Naganą tworzą własne utwory oraz teledyski do nich. Ich styl określają jako prześmiewczy hip-hop lub rap kabaret. Nagrywają również vlogi, które można obejrzeć w sieci. Robi jeszcze wiele innych rzeczy, których sam nie jest już w stanie zliczyć.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dominika Kowalewska

Reporter: Dagmara Olszewska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości