Big Boy pokazał zdjęcie z dziewczyną. "Super razem wyglądacie"

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Big Boy pokazał dziewczynę. Kim jest jego ukochana?

Uwielbiany przez widzów "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz innych formatów stacji TTV Big Boy w końcu pokazał swoją wybrankę. Opowiadał o niej już od dłuższego czasu, ale dopiero niedawno pokazał ją w pełnej krasie, a teraz pojawił się z nią na planie programu. Jak wygląda Kinga?

Kilka miesięcy temu Big Boy opowiedział Dagmarze Olszewskiej z cozatydzien.tvn.pl, że ma wobec swojej ukochanej poważne plany. Mężczyzna chce się jej oświadczyć! Jednak długo ukrywał jej wizerunek. Wyjaśnił nam dlaczego.

- My już rozmawialiśmy na ten temat - ona nie chce się pokazywać, bo jak każda kobieta boi się hejtu. Każdy chyba, kto wchodzi do tego świata się tego boi i to jest zrozumiałe. Jak nabierze skóry tak odpornej, jak ja, to przestanie się bać. Ale myślę, że to samo nastąpi niebawem i myślę, że ona powoli staje się na to przygotowana - wyznał w wywiadzie.

Mateusz "Big Boy" Borkowski o związku i uzależnieniu od zakupów
Mateusz "Big Boy" Borkowski o związku i uzależnieniu od zakupów Mateusz "Big Boy" Borkowski z "Gogglebox. Przed telewizorem" opowiedział o związku i uzależnieniu od zakupów

Mateusz "Big Boy" Borkowski pokazał zdjęcie z dziewczyną

Big Boy pojawił się z ukochaną na planie show "99 - Gra o wszystko". To śliczna blondynka, która od razu skradła serca internautów. "Super razem wyglądacie; śliczna para; gratulacje" - czytamy w komentarzach. Ukochana Big Boya podziela jego pasję do mody. Wyznała, czy chciałaby, aby przyszłe dzieci również podzielały to zainteresowanie.

- Na dzieci będziemy wydawać z pewnością dużo więcej niż na siebie, ale ja szafy nie ustąpię, Mateusz będzie musiał to zrobić. Podobno jest tak, że większość facetów kończy z jedną szufladą na swoje rzeczy, gdy na świecie pojawiają się dzieci. U nas może być podobnie - zażartowała Kinga w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Mateusz "Big Boy" Borkowski o wymarzonym domu dla swojej rodziny

Para od dawna mieszka ze sobą, ale marzy o zakupie domu pod miastem. Są na etapie planowania swojej wizji razem z projektantami.

- Chcemy przez zimę zrobić wiele rzeczy. Według wstępnego planu wprowadzimy się tam w przyszłym roku. Dom już stoi, my tylko musimy poprzesuwać ściany, wstawiać meble. Staramy się, by był ekologiczny. Zainwestowaliśmy w fotowoltaikę, pompę ciepła. Zorientowaliśmy się z Kingą, że musimy dostawić jeszcze pomieszczenie gospodarcze, dwa garaże. Remont robimy przyszłościowo, więc wszystko musi być dopracowane. Uwzględniamy miejsce dla dzieci. Ja się zajmuję kwestiami technicznymi a Kinga wizualnymi. Wiem, że moja ukochana sprawi, że nasze gniazdko będzie miało klasę i smak. Świetnie się na tym zna i ma już ma swoją wizję na kwiatki, ogródki, pokoje - Big Boy zachwalał ukochaną.

Okazuje się, że dom Big Boya ma 400m2. Każdy ma mieć w nim swoje miejsce. Jednak nie ma to być przestrzeń w surowej stylistyce, a przytulny dom.

- Nie będziemy robić marmurów z Włoch i wydziwianych ozdób. Wszystko ma być proste, przytulne i z klasą. Zależy nam, żeby każdy miał swój kąt, dobrze się czuł. To ma być oaza spokoju, ostoja. No bo jeśli moja ukochana będzie szczęśliwa, to mnie czego więcej będzie potrzeba? Ja też wtedy będę szczęśliwy - wyznał Mateusz Borkowski.

Chciałabym stworzyć kopię naszych rodzinnych domów. Wspaniałych, przytulnych, klasycznych. Bez udziwnień, robotów od wszystkiego. Marzę o tym, by wrócić po pracy, rozpalić kominek, pooglądać telewizję, czuć się spokojnie i móc z czystą głową odpoczywać. Teraz mieszkamy w Kielcach i po pracy po prostu odpoczywamy, a na wsi się regenerujemy, wyciszamy. Tego nam potrzeba

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @big_borkowski_boy