Dominik Abus zaskoczył wszystkich... bujną fryzurą. Fani: "Cud"

Dominik Abus dodał zdjęcie z żoną
Dominik Abus dodał zdjęcie z żoną
Źródło: TOMASZ URBANEK/ TVN
Dominik Abus jest znany widzom telewizji TTV z programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Dodał on na Instagram zdjęcie w niecodziennej stylizacji. Tym razem fani mogli zobaczyć go w bujnej czuprynie. Towarzyszyła mu także ukochana Iga Muszakowska.

Dominik Abus jest jednym z bohaterów uwielbianego przez widzów programu stacji TTV. W "Gogglebox. Przed telewizorem" wraz z Krzysztofem Radzikowskim w zabawny sposób komentują to, co w telewizji popularne bądź kontrowersyjne. Panowie cieszą się dużą rozpoznawalnością, a fani kochają ich poczucie humoru. Bohater TTV podzielił się na Instagramie zdjęciem z ukochaną Igą Muszakowską. Co stoi za niecodziennymi stylizacjami pary?

Dominik Abus wstawił zdjęcie z partnerką – kim jest Iga Muszakowska?

Iga Muszakowska i Dominik Abus od lat tworzą szczęśliwy związek. Wspólnie wychowują trójkę dzieci. Mimo że uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" bardzo dba o prywatność, czasami publikuje social mediach zdjęcia z najbliższymi. Gdy tylko doda zdjęcie z ukochaną, obserwatorzy zachwycają się jej urodą. Teraz będą mogli zobaczyć Igę Muszakowską w całej okazałości, gdyż wystąpi u boku męża w uwielbianym przez widzów show "99 – Gra o wszystko. VIP".

Jeszcze przed emisją nowego sezonu, Dominik Abus uchylił rąbka tajemnicy i opublikował na Instagramie zdjęcie z jednej z konkurencji w programie. Widzimy na nim bohatera telewizji TTV z żoną w niecodziennych stylizacjach. Na ich głowach pojawiły się peruki, a na nosach okulary. Na razie możemy się tylko domyślać, na czym będzie polegało ich zadanie.

"20 lat później" - podpisał zdjęcie uczestnik programu.

Dominik Abus nie ukrywa, że Iga jest dla niego ogromnym wsparcie. W rozmowie z Dagmarą Olszewską z cozatydzien.tvn.pl zdradził, że raczej nie bywa zazdrosny o partnerkę.

- Nie jestem zazdrosny. Jakbym miał przejść przez życie z kobietą, o którą jestem, chociażby w małym stopniu zazdrosny, nie miałoby sensu. Po co komuś kobieta, o którą musiałby się martwić? Ja jestem z Igą od wielu lat w udanym związku, bezgranicznie sobie ufamy i jest okej — powiedział Dominik Abus.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" o miłości i zazdrości o kobietę
Dominik Abus szczerze o zazdrości w związku

 "99 – Gra o wszystko. VIP" – Dominik Abus i Iga Muszakowska w 3. sezonie

W programie "99 – Gra o wszystko. VIP" jak zwykle zobaczymy twarze znane z innych formatów telewizji TTV. Tym razem będą oni konkurować nie tylko ze sobą, ale także ze swoimi sympatiami, które zaprosili do programu. Wśród uczestników oprócz Dominika Abusa znajdą się m.in. Agnieszka Kotońska, Krzysztof Radzikowski, Mateusz Borkowski, Krzysztof Ferenc, Iza Macudzińska-Borowiak, Anna Renusz, Mariusz Kozak oraz Iza Zeiske.

Czy będą się wspierać podczas rozgrywanych konkurencji, czy zwycięży jednak chęć wygranej? Wszyscy mają takie same szanse, jednak ci, którzy poradzą sobie najgorzej, zakończą przygodę w programie. Komu uda się uniknąć ostatniego miejsca i awansować do finału? Dowiemy się wiosną na antenie TTV!

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TOMASZ URBANEK/ TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości