Programy

Klaudia El Dursi o uczestnikach 5. edycji "Hotelu Paradise". "Ich decyzje nie są takie oczywiste"

Programy

Autor:
Aleksandra
Głowińska

"Hotel Paradise" startuje już w poniedziałek 21 lutego. Czego możemy się spodziewać w 5. sezonie show? Klaudia El Dursi nie ma wątpliwości, że ta edycja będzie świetna. - Trzymają nas w niepewności, a ich decyzje nie są takie oczywiste - mówi w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl.

5. sezon "Hotelu Paradise" rusza już 21 lutego w TVN7. Tym razem piękni, młodzi ludzie, którzy spragnieni są nie tylko wielkiej przygody, ale także miłości, spędzą kilka tygodni w egzotycznej Panamie. Czym zaskoczy nas kolejna odsłona flagowego reality show?

"Hotel Paradise". 5. sezon rusza 21 lutego. A co w nim?

5. edycja "Hotelu Paradise" zapowiada się wyjątkowo. Wszystko wskazuje na to, że tym razem uczestnicy przyjechali nie tylko po pieniądze i wspomnienia z szalonej przygody w rajskim anturażu, ale przede wszystkim po miłość. Widzowie będą mieli okazję śledzić ich zauroczenia, flirty i nietypowe uczuciowe rozgrywki. To pierwszy sezon, w którym zmieniła się formuła programu. Co to oznacza? Pandora, Rajska wyrocznia i Rajskie rozdanie pozostają bez zmian. Pojawi się jednak "Szansa od raju". Jak to ma wyglądać w praktyce?

Uczestnicy, którzy do "Hotelu Paradise" weszli jako pierwsi, mają większą szansę na stworzenie relacji i znalezienie pary niż osoby, które dołączają później. Dlatego produkcja wyszła do nich z pomocną dłonią. Teraz każdy z nich stanie przed wyborem jednej z trzech magicznych szkatułek, której zawartość pozwoli im na pozostanie w Panamie dłużej.

Co w sytuacji, kiedy do programu dołączą jednocześnie dwie osoby? Uczestnicy wówczas będą musieli stoczyć pojedynek o prawa do szkatułki. W drewnianych pudełkach znajduje się immunitet, przywilej i... pusta koperta, która oznacza, że uczestnik będzie zdany wyłącznie na siebie. O wynikach losowania uczestnicy będą dowiadywali się tuż przed Rajskim rozdaniem.

To jednak nie koniec niespodzianek.

"Hotel Paradise 5". Nowości w programie. Czym jest "Przesłanie z raju"?

"Przesłanie z Raju" to nic innego, jak sentymentalna podróż do rajskiej przeszłości każdego z mieszkańców, który pożegna się z "Hotelem Paradise". Przed wyjazdem do domu, otrzyma kopertę ze słowami mieszkańców, którzy mieli wpływ na jego losy w programie. Kiedy emocje opadnę, na drugi dzień odbędzie się rozmowa jeden na jeden z Klaudią El Dursi, podczas której uczestnik będzie mógł w końcu otworzyć kopertę i dowiedzieć się, co chcieli przekazać mu uczestnicy.

"Przesłanie z Raju" będzie dostępne wyłącznie na platformie Player.pl.

"Hotel Paradise". Co o nowej edycji mówi Klaudia El Dursi?

- W poprzednich edycjach mieliśmy już chyba absolutnie wszystko: miłość, łzy, rozstania, flirty, seks. Wszystko, czego człowiek może sobie życzyć, oglądając reality show. Czym zaskoczy nas 5. edycja "Hotelu Paradise"? - zapytała nasza reporterka Klaudię El Dursi.

- Ten sezon, mimo że wymieniłaś wszystko, co mogłoby się w nim znaleźć i to wszystko będzie w 5. sezonie, ale on naprawdę będzie wyjątkowy. Ta różnorodność naszych bohaterów, to, jacy oni są pełni życia, jacy oni są piękni. Naprawdę mamy pięknych uczestników. Każdy z nich ma do zaoferowania coś innego, coś ciekawego. To mieszanka wybuchowa. Oni dokładnie wiedzą, jak się gra w tę grę. Przez to trzymają nas w niepewności, a ich decyzje nie są takie oczywiste. To wszystko sprawi, że ta 5. edycja będzie świetna. Ja to wiem - odpowiedziała prowadząca show.

My już nie możemy się doczekać. Start 5. edycji "Hotelu Paradise" już 21 lutego o 20:35 w Siódemce.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o 5. sezonie

Koncesja dla TVN7

25 lutego br. wygasa koncesja na nadawanie kanału TVN7.  TVN złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wniosek o przedłużenie koncesji dla TVN7, na kolejne 10 lat ponad rok temu, 23 grudnia 2020 r.  Stacja spełnia wszelkie wymogi określone prawem, dopełniono także niezbędnych formalności.  Mimo to do dzisiaj nie zapadła decyzja o rekoncesji. Bezczynność KRRiT wpływa destabilizująco na cały rynek medialny w Polsce. Działanie regulatora może doprowadzić do zamknięcia TVN7 w formule, która gwarantuje bezpłatny dostęp widzom w całej Polsce. Oznacza to, że Polacy stracą możliwość nieograniczonego korzystania z największego kanału rozrywkowego w naszym kraju.

TVN7 to jedna z największych, najbardziej rozpoznawalnych i lubianych stacji w Polsce, działająca nieprzerwanie od 2002 roku. Od tego czasu kanał dynamicznie się rozwijał i obecnie zajmuje 4. miejsce wśród najchętniej oglądanych stacji w grupie komercyjnej 16-49. Siódemka to kanał z koncesją naziemną, satelitarną i kablową. Blisko 30 proc. widzów ogląda go w telewizji naziemnej, czyli całkowicie za darmo. W 2019 roku Grupa TVN Discovery rozpoczęła znaczące inwestycje w TVN7 między innymi poprzez emisję nowych codziennych seriali, powrót kultowego reality „Big Brother” oraz produkcję nowych formatów, m.in. „Hotelu Paradise” czy drugiego sezonu „Brzyduli”. Dzięki nim TVN7 przekroczyło 5% miesięcznego udziału w rynku. „Brzydula” w sezonie 2020/2021 swoim zasięgiem objęła 20 mln widzów; kolejne edycje „Hotelu Paradise” dotarły do około 15 mln widzów (17,4 mln zasięgu jesienią 2020). 

Treści produkowane przez TVN7 mają charakter lokalny. W 2021 roku aż 8 z TOP10 najpopularniejszych programów stacji stanowiły produkcje polskie. Programy wyprodukowane w Polsce wypełniają około 70% całego czasu antenowego Siódemki. Kanał wspiera polskie firmy i inwestuje w Polsce, promuje polskie filmy poprzez pasmo polskich poniedziałków. Co roku 1,5% przychodu grupy TVN Discovery zostaje odprowadzone do Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, wspierając polską kinematografię.

Zobacz też:

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło zdjęcia głównego: Andras Szylagi/MWMEDIA

Pozostałe wiadomości