Programy

Znamy kolejnego uczestnika "Hotelu Paradise 5". Kim jest Grzegorz Jackiewicz?

Programy

Autor:
Kamila
Jamrożek
Grzegorz Jackiewicz nowym uczestnikiem "Hotelu Paradise" od 21 lutego 2022 r. na na antenie TVN7.

Nowy sezon "Hotelu Paradise" startuje już 21 lutego 2022 r. na na antenie TVN7. Wiemy, kim jest kolejny uczestnik, który będzie szukał miłości w pięknej willi w Panamie. To Grzegorz Jackiewicz. Ile ma lat i czym się zajmuje? Przeczytaj koniecznie.

Znamy już uczestników nowej edycji "Hotelu Paradise" Marikę Worach i Kamila Zdziebko. Teraz czas na kolejnego mężczyznę. Sprawdź, kim jest Grzegorz Jackiewicz.

"Hotel Paradise" - Grzegorz Jackiewicz, kim jest nowy uczestnik?

Grzegorz Jackiewicz ma 22 lata i pochodzi z Rotmanki w województwie pomorskim. Nowy uczestnik "Hotelu Paradise" studiuje zarządzanie, marketing i social media. Jest instruktorem wake’a, okleja jachty i samochody, handluje kryptowalutami. Pomaga swojej mamie w fundacji "Dzieło Pomocy Rodzinie", wspierającej ubogie rodziny i edukację. W wolnych chwilach tworzy muzykę i śpiewa. Jest wielkim fanem festiwali.

Grzegorz Jackiewicz nowym uczestnikiem "Hotelu Paradise" od 21 lutego 2022 r. na na antenie TVN7.
Grzegorz Jackiewicz Źródło: TVN7

Grzegorz Jackiewicz to wrażliwy na sztukę, optymista, interesuje się modelingiem i aktorstwem. W życiu uparcie dąży do wyznaczonych celów, spełnia marzenia i jest przekonany, że nie ma rzeczy niemożliwych. Lubi przekraczać granice, wychodzić poza schematy. Podczas rozmów z drugim człowiekiem stara się zajrzeć w głąb jego duszy.

Hotel Paradise - uczestnik 5. edycji
Grzegorz Jackiewicz Źródło: TVN7

Grzegorz Jackiewicz był w trzech poważnych związkach i w jednym z nich zaznał prawdziwej miłości. Jest czułym partnerem i pragnie dawać swojej drugiej połowie dużo ciepła. Jego ideał to drobna dziewczyna o twarzy Megan Fox lub Angeliny Jolie. Inteligentna, stanowcza i pełna pozytywnej energii.

Grzegorz Jackiewicz - uczestnik 5. edycji "Hotelu Paradise".
Grzegorz Jackiewicz Źródło: TVN7

TVN7 czeka na koncesję

25 lutego wygasa koncesja na nadawanie kanału TVN7. TVN złożył do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) wniosek o przedłużenie koncesji dla TVN7, na kolejne 10 lat ponad rok temu, 23 grudnia 2020 r. Stacja spełnia wszelkie wymogi określone prawem, dopełniono także niezbędnych formalności. 

Mimo to do dzisiaj nie zapadła decyzja o rekoncesji. Bezczynność KRRiT wpływa destabilizująco na cały rynek medialny w Polsce. Działanie regulatora może doprowadzić do zamknięcia TVN7 w darmowej formule. Oznacza to, że Polacy stracą możliwość bezpłatnego oglądania TVN7.

Zobacz wideo:

Julia Kamińska o "BrzydUli" i koncesji TVN7
Julia Kamińska o "BrzydUli" i koncesji TVN7 Julia Kamińska opowiedziała, co oznacza dla niej główna rola w serialu "BrzydUla" oraz czy obawia się o losy stacji TVN7.

Jak wspomóc TVN7 w walce o koncesję?

Na antenie TVN7 trwa kampania informacyjna "Chcemy bawić Was dalej" związana z koncesją dla stacji. W spocie gwiazdy zapraszają do wspólnej zabawy, a także przypominają, że największy kanał rozrywkowy w Polsce może niedługo zakończyć nadawanie.

Jeżeli chcesz pomóc TVN7, to istnieje taka możliwość. Wyślij mail w obronie stacji na adres Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (skargi@krrit.gov.pl)

Czytaj też:

Autor:Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

Pozostałe wiadomości