Mikołaj dostał kosza od Moniki? Takiej odpowiedzi się nie spodziewał [BONUSY Z RAJU]

Autor:
Dagmara
Olszewska
Monika i Mikołaj

Emocje związane z finałem "Hotelu Paradise" rosną z każdym odcinkiem. Wśród uczestników można wyczuć coraz większe napięcie i stres związany z niespodziewanymi zwrotami akcji. Jedną z najsilniejszych par jest niezmiennie Monika z Mikołajem, którzy deklarują braterskie, przyjacielskie stosunki. W materiałach, które nie zostały wyemitowane w odcinku, pokazano jednak moment, który zaskoczył wiele osób. Monika w bezpośredni sposób… odrzuciła zaloty Mikołaja.

Monika i Mikołaj to jedni z niewielu uczestników, którzy zamieszkują panamską willę od początku programu. Choć ich relacja była skomplikowana, w końcu udało im się stworzyć duet oparty na wsparciu i przyjaźni. I gdy wielu osobom mogło się wydawać, że ich para wejdzie na nowy poziom i stworzy związek oparty na romantycznych uczuciach… Monika postanowiła wymownie odrzucić Mikołaja. 

"Hotel Paradise 6". Monika odrzuciła zaloty Mikołaja? 

"Bonusy z raju" to zbiór materiałów, które nie znalazły się w głównym odcinku "Hotelu Paradise". Kamery w panamskiej willi uchwyciły w nim moment bliskości między Moniką i Mikołajem. Choć do tej pory to właśnie ta uczestniczka była postrzegana jako osoba, która zabiega o względy partnera, to sytuacja z sypialni pokazała, że prawda może być zupełnie inna. 

Monika podczas przebierania się poprosiła Mikołaja o zasłonięcie jednej z kamer, która była skierowana prosto na nią. Ten wykonując prośbę, stanął z zadowoleniem przed partnerką obserwując bacznie jej zmagania z odzieżą. To nie spodobało się mieszkance panamskiego raju, która zauważyła, że, mimo iż kamery nie nagrają jej bez ubrań, Mikołaj może ją z łatwością obserwować.

Mikołaj i Monika z "Hotelu Paradise"
Monikę i Mikołaja z "HP" połączyło coś więcej? Mikołaj i Monika z "Hotelu Paradise" Źródło: Player.pl

"Wolisz, żeby patrzyła na Ciebie cała Polska, czy ja?" - zapytał z przekąsem Mikołaj. 

"Wolę, żeby patrzyła cała Polska" - odpowiedziała szybko Monika. 

"Hotel Paradise 6". Relacja Moniki i Mikołaja 

Relacja Moniki i Mikołaja z 6. sezonu "Hotelu Paradise" to na ten moment jedna z najmocniejszych par opartych na przyjaźni. Uczestnicy zadeklarowali sobie pełne oddanie i szczerość, a jedynym momentem zawahania się był powrót Hani, która strąciła Monikę z piedestału tylko na kilka godzin.

Mikołaj kolejnego dnia przyznał bowiem, że przez chwilę myślał o powrocie do Hani, jednak ich burzliwa przeszłość nie pozwoliłaby na zbudowanie przyjaźni, ani związku opartego na miłości. Czy relacja Mikołaja i Moniki sprawi, że razem wygrają rajskie show?

Nowe odcinki programu możecie oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 o godzinie 20:35 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości