Szahira z "HP" zaskoczyła sensualną sesją. Fani: "Wyglądasz obłędnie"

Szahira Bisiorek
Szahira Bisiorek
Źródło: TVN
Szahira Bisiorek z "Hotelu Paradise" pokazała w mediach społecznościowych zdjęcia z najnowszej sesji, a internauci oniemieli. Jej spektakularna metamorfoza odbiła się w mediach szerokim echem. "Dawno nie czułam się taka spełniona i dumna" - wyznała.

Przygoda Szahiry Bisiorek w "Hotelu Paradise" nie trwała długo, jednak uczestniczka szybko zapadła w pamięci widzów. W programie opowiedziała o swojej przemianie i walce o wymarzoną sylwetkę. Niedawno jednak opublikowała zdjęcia, które udowodniły, że metamorfoza, o której mówiła w Panamie, była dopiero początkiem jej fizycznych rewolucji. 

CZT_HP_Dawid_Relacja z Markiem
"Hotel Paradise". Dawid o Marku. "Ludzie myślą, że jesteśmy parą"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise 6". Szahira pokazała zdjęcia po metamorfozie

Tuż po rozpoczęciu emisji "Hotelu Paradise" Szahira Bisiorek poinformowała swoich odbiorców, że u boku trenera personalnego zaczyna walkę o to, by poczuć się dobrze we własnym ciele. Zdecydowała się na restrykcyjną dietę i treningi siłowe, a jej sylwetka zaczęła się zmieniać w zastraszającym tempie. Z okazji Mikołajek uczestniczka show opublikowała sensualną sesję zdjęciową, a internauci nie kryli zaskoczenia. 

"Wyglądasz obłędnie! Widać, że masz w sobie więcej pewności siebie" - napisała jedna z obserwatorek Szahiry Bisiorek. 

"Piękna Mikołajka" - czytamy.

"Dobrze widzieć Cię uśmiechniętą i w świątecznym wydaniu. Wyglądasz pięknie" - piszą w komentarzach fani. 

Szahira Bisiorek z "HP" o metamorfozie

Szahira Bisiorem szybko zaczęła się dzielić ze swoimi obserwatorami kolejnymi etapami metamorfozy. W odpowiedzi na dziesiątki pytań i słów wsparcia postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym opowiedziała o tym, jak wyglądała jej życiowa rewolucja. 

"Chciałabym oficjalnie Was poinformować o moim sukcesie! Przygodę z Olivierem zaczęłam 3 tygodnie temu, niestety ze względu na moje prywatne sprawy całkowicie oddana w 100% treningom byłam około 2 tygodni. Efekty? Rewelacyjne! Po pierwszym mierzeniu obwodów mamy wynik -15 cm!!! Coś wspaniałego, wczoraj prawie płakałam na tej siłowni ze szczęścia. Dawno nie czułam się taka spełniona i dumna. Widzicie na bieżąco i jesteście świadkami mojej metamorfozy, ciężkiej pracy, wzlotów i upadków. Nie jest łatwo, ale w drodze o marzenia musi być pod górkę" - napisała uczestniczka "HP" w poście na Instagramie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości