Grzegorz z "HP" o zmianie zachowania po odejściu Magdy. Opowiedział o strategii działania

Grzegorz z "HP" o zachowaniu po odejściu Magdy
Grzegorz z "HP" o zachowaniu po odejściu Magdy
Źródło: player.pl
Grzesiek z "Hotelu Paradise" zmienił się pod wpływem uczucia do Magdy. Wiemy już, że długonoga blondynka opuściła panamski raj. Podczas rozstania z ekipą i partnerem wylała morze łez. Grzegorz wyznał jej, że po jej odejściu nie będzie w stanie stworzyć relacji z inną uczestniczką i odejdzie z programu. Na drugi dzień zmienił zdanie. Zdradził nam powód swojej decyzji.

W ostatnim odcinku "Hotelu Paradise" sporo się zadziało. Monika i Marek sprawili, że najsilniejsza para w programie zmierzyła się z prawdziwym dramatem. Grzegorz i Magda byli zrozpaczeni, gdy uczestnicy wybierali, które z nich musi opuścić Panamę.

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o zauroczeniu Kasprem i komentarzach dotyczących jej wyglądu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz z "Hotelu Paradise" wyjaśnił zmianę zachowania po odejściu Magdy

Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise" przeszedł ogromną przemianę od pierwszego odcinka. Fani show pamiętają jego konflikt z Szahirą oraz słynne "knucie". Gdy mężczyzna zbliżył się do Magdy, stał się bardziej delikatny i szarmancki w stosunku do wszystkich mieszkanek willi.

Grzesiek cierpiał, gdy jego partnerka musiała opuścić Panamę. Obiecał dziewczynie, że wkrótce do niej dołączy. Jednak szybko zmienił decyzję. W rozmowie z cozatydzien.tvn.pl skomentował nagłą zmianę zachowania.

Po odejściu Magdy nie chciałem kontynuować przygody z programem, byłem rozbity. Ale gdy żegnałem się z nią, powiedziałem jej, że zrobię wszystko, aby ona wróciła. Wiedziałem, że jeśli spróbuję się utrzymać, to jest duża szansa na to, że Magda powróci. Uważam się za osobę, u której słowo jest droższe od pieniędzy. Dlatego postanowiłem walczyć, taki też mam charakter. Kładąc się spać, rozmyślałem nad tym, jakie podjąć kolejne kroki. Wiedziałem, że w pierwszej kolejności muszę zrobić wszystko, aby przetrwać najbliższe Rajskie Rozdanie. A potem znaleźć kogoś, z kim mógłbym stworzyć parę i trwać w niej do powrotu Magdy
- wyjaśnił nam swoją postawę.

Grzegorz wyznał, co wtedy czuł do Magdy i dlaczego chciał ją przywrócić.

- Byłem nią mega zauroczony i przede wszystkim zdeterminowany do działania, aby móc kontynuować naszą relację w panamskim raju. Dlatego zacząłem działać. Czy mi wyszło? Oceńcie sami oglądając dalsze odcinki - dodał na koniec.

"Hotel Paradise". Monika o relacji z Magdą i Grzegorzem

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

To właśnie Monika miała wpływ na to, jakie dwie osoby będą zagrożone. Ostatecznie uznała, że to Magda postanowiła opuścić "Hotel Paradise".

"Na tym etapie nie ma już łatwych decyzji i naprawdę trudno było nam wybrać dwie osoby. Z Grzesiem jestem od początku, od pierwszego dnia mieliśmy świetny kontakt i byliśmy razem w parze. Wierzę w Was jako parę" - brzmiała jej przemowa końcowa.

Monika w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl rozwinęła temat relacji z Grzegorzem i jego partnerką.

Ani przez chwilę nie czułam się zazdrosna o Grześka. Byliśmy przyjaciółmi hotelowymi. Grzesiek obiecał mi, że co by się nie działo, zawsze mi pomoże. Liczyłam na jego wsparcie. Życzę mu jak najlepiej i cieszę się, że znalazł uczucia, których ja nie mogłam mu dać. Natomiast brak zainteresowania moim dalszym losem w hotelu mnie zranił. Kiedy Grzesiek był zagrożony na pierwszym Rajskim Rozdaniu, pomogłam mu, a znaliśmy się tylko kilka dni! Dlatego tym bardziej po kilku tygodniach bycia razem w parze oczekiwałam większej pomocy. Marek, który znał mnie zaledwie trzy dni, martwił się o mnie i chciał, żebym została, co jeszcze bardziej spotęgowało mój żal do Grześka. Do Magdy czuję trochę żal, trochę zawód. Po tamtej sytuacji zaczęłam się zastanawiać, czy jest sens komuś pomagać i kogoś wspierać w hotelu
- wyznała.

Cała rozmowa z Moniką Schmidt dostępna TUTAJ.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości