Kamil Piórkowski z "HP All Stars" pokazał nową partnerkę? Jej wzrok go zawstydza

Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars"
Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars" o zachowaniu Mikołaja
Źródło: Instagram
Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars" pożegnał się z rajskim show na kilka dni przed wielkim finałem. Nie sprawiło to jednak, że zmniejszył swoją aktywność w mediach społecznościowych. Ba! Postanowił nawet podgrzać emocje wśród instagramowych obserwatorów i opublikował wymowne zdjęcie z jedną z uczestniczek. Jak zaznaczył, poczuł się zawstydzony. A my wiemy, że to nie zdarza się często.

"Hotel Paradise All Stars" wyjątkowo przypadł widzom do gustu. Znani i lubiani uczestnicy poprzednich edycji ponownie walczą o swoje względy i starają się dojść do wielkiego finału. Choć ten dzień zbliża się wielkimi krokami i wiemy, że Kamila Piórkowskiego nie zobaczymy na ścieżce lojalności, jego życie osobiste wciąż intryguje tysiące fanów rajskiego show. Zobaczcie jedno z najnowszych, opublikowanych przez niego zdjęć, które wywołało prawdziwą burzę w sieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Grzegorz z "HP All Stars" walczy o powrót mamy do Polski
Grzegorz z "HP All Stars" walczy o powrót mamy do Polski.
Grzegorz Głuszcz, samozwańczy król i właściciel "Hotelu Paradise" w szczerym wywiadzie opowiedział nam o tym, dlaczego obecnie stawia na pracę i rozwój. Okazało się, że chce odłożyć pewną sumę pieniędzy, by pomóc ukochanej mamie.

Kamil Piórkowski z "Hotelu Paradise All Stars" jest w związku z inną uczestniczką?

Kamil Piórkowski próbował szczęścia u kilku uczestniczek "Hotelu Paradise All Stars". Ostatecznie żadna z pań nie skradła jego serca, a on sam, nie zabiegał też bardzo o to, by być najskuteczniejszym złodziejem miłości. Jedno ze zdjęć, które opublikował niedawno na swoim instagramowym profilu, sprawiło jednak, że w mediach zawrzało od spekulacji.

"Basia nie patrz tak na mnie, bo się wstydzę" - napisał pod wymowną fotografią z Basią Pędlowską.

Jak myślicie, czy ta para ma szansę na szczęśliwy związek, czy przedstawiona fotografia jest jedynie chęcią namieszania tuż przed finałem programu?

Oceńcie sami!

Kamil Piórkowski i Basia Pędlowska
Kamil Piórkowski i Basia Pędlowska z "HP All Stars" są razem?
Kamil Piórkowski i Basia Pędlowska
Źródło: Instagram

Kamil Piórkowski z "HP All Stars" o konfliktach w programie

Przez pewien moment, w mediach aż huczało od konfliktu między Kamilem Piórkowskim a Łukaszem Książkiewiczem, znanym jako Blondino Latino. Kamil zarzucił mu bowiem kilkakrotnie zazdrość o Natalię Majos. Choć panowie zdążyli się pogodzić, w rozmowie z nami okazało się, że ich trójkąt miłosny miał drugie dno.

- Wiesz, każdy się tam angażuje na 100% i z tą osobą, z którą tworzy parę, chce zajść jak najdalej. Mieliśmy przez chwilę taki miłosny trójkąt w programie. To zabawne, bo ja Blondino bardzo lubię i troszeczkę gdzieś tam za ostro zareagował na moją uwagę. Ale naprawdę uważam, że był zazdrosny - wyjawił.

Jak w tym wszystkim według Kamila odnalazła się Nana?

- Nana jest niezdecydowana. Kobiety trzeba poprowadzić za rączkę. Ona była w idealnej sytuacji. W programie zawsze chodzi o to, by mieć opcję "B". Była w idealnym położeniu, więc myślę, że jej to nie przeszkadzało - wyjaśnił.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości