"Zapisane w gwiazdach". Nowy paradokument o wróżkach w TVN. Kiedy oglądać?

"Zapisane w gwiazdach". Nowy paradokument o wróżkach w TVN
"Zapisane w gwiazdach". Nowy paradokument o wróżkach w TVN
Źródło: TVN
"Zapisane w gwiazdach" to nowy serial paradokumentalny, który zaprasza widzów do odkrywania fascynujących historii ludzi, którzy szukają ratunku w magii. Niektórzy myślą, że prześladuje ich fatum, inni wierzą, że nawiedza ich duch, a jeszcze inni pragną miłości. Ich wszystkich łączy wiara, że wróżka jest dla nich ostatnią deską ratunku. Czy wizyta u medium lub astrologa rzeczywiście pomoże im rozwiązać życiowe problemy?

"Zapisane w gwiazdach" to prawdziwa gratka dla fanów paradokumentów. Już tej jesieni w TVN poznamy pełne emocji historie ludzi, którzy wierzą, że odpowiedzi na ich pytania mogą być dosłownie "zapisane w gwiazdach".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

"Zapisane w gwiazdach". Nowy paradokument o wróżkach w TVN
Źródło: TVN

"Zapisane w gwiazdach". Nowy paradokument o wróżkach w TVN

Każdy odcinek paradokumentu "Zapisane w gwiazdach" to zupełnie nowa, poruszająca opowieść o osobach stojących przed wyjątkowymi wyzwaniami. Każdy bohater ma swoją unikalną historię, a wróżki wcielają się w role duchowych przewodników, pomagając im odnaleźć właściwe życiowe ścieżki. Tu świat realny miesza się z paranormalnymi zjawiskami.

"Zapisane w gwiazdach".
"Zapisane w gwiazdach"
"Zapisane w gwiazdach".
Źródło: TVN

Czy dusze zmarłych mogą wrócić na ziemię, by ostrzec swoich bliskich przed niebezpieczeństwem albo pomóc im przejść na drugą stronę? Czy klątwa rzucona przez wściekłą byłą dziewczynę może zadziałać i zniszczyć czyjeś życie? Czy sny mogą być prorocze, a eliksiry miłości mogą sprawić, że ktoś nagle się zakocha? Czy pozornie niewinny przedmiot może nosić w sobie zło i próbować zawładnąć ludźmi?

Bohaterowie formatu "Zapisane w gwiazdach" szukają odpowiedzi na te pytania u Wróżki, Astrologa, Medium lub Szeptuchy. Słuchają kart tarota, odczyniają klątwy, uczestniczą w rytuałach oczyszczających, ochronnych lub odcinających ich od grzechów przodków. Niektórzy do końca nie wierzą w ich moc. Obejrzyj "Zapisane w gwiazdach", by przekonać się, czy Ty wierzysz...

"Zapisane w gwiazdach" w TVN. Kiedy oglądać? Dni i godziny emisji

Pierwszy sezon paradokumentu "Zapisane w gwiazdach" liczy aż 24 epizody. Emisja odcinków odbędzie się dwa razy w tygodniu w czwartki i piątki o 16.50. Premiera 7 września.

Serial "Zapisane w gwiazdach" zastąpi w jesiennej ramówce emitowany wiosną paradokument "Sekrety życia". Jesienią w TVN niezmiennie zapoznamy się też z nowymi historiami bohaterów "Ukrytej prawdy".

Wszystkie paradokumenty stacji znajdziemy w serwisie Player. Zarówno te nowsze takie jak "Zagadki losu", "Opowieści małżeńskie" czy "Tajemnice miłości", jak i archiwalne odcinki "Szpitala", "Szkoły" czy "W11 - wydział śledczy". A bohaterów tego ostatniego będzie można znów śledzić na antenie TVN w serialu "Detektywi", który powraca po dłuższej przerwie.

"Detektywi" znów na antenie TVN
Serial "Detektywi"
Serial "Detektywi"
Serial "Detektywi"
Serial "Detektywi"
+7
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości