Wiktoria z "Hotelu Paradise" powiększyła piersi? Jest szczera odpowiedź

Wiktoria Kozar z "Hotelu Paradise"
Wiktoria Kozar z "Hotelu Paradise" powiększyła piersi?
Źródło: instagram.com/wiki_hotelparadise5official/
Uczestnicy "Hotelu Paradise" przyciągają coraz więcej fanów, przed którymi nic nie da się ukryć. Wiktoria Kozar uznała, że będzie z nimi całkowicie szczera. Gdy na Instagramie ktoś zapytał ją o powiększenie piersi, nie miała problemu z odpowiedzią. Zobaczcie, co powiedziała.

Wiktoria z "Hotelu Paradise" ma 22 lata i wciąż czeka na właściwego mężczyznę u swojego boku. Dziewczyna marzy o karierze prawniczki. W wieku 16 lat wyjechała z Polski do Londynu, gdzie zamieszkała u kuzynostwa. Wiktoria nie narzeka na brak adoratorów. W programie wszyscy panowie mieli na nią oko, ale serce wrażliwej dziewczyny zabiło mocniej tylko do jednego. Kasper najbardziej przypadł jej do gustu, ale ostatnie wydarzenia w "Hotelu Paradise" sprawiły, że piękna blondynka nie jest już z nim w parze. Zdetronizowała ją Karolina!

Wiktoria z "Hotelu Paradise" powiększyła piersi?

Temat powiększania biustu, modelowania czy jakiegokolwiek innego upiększania urody pojawia się w programie bardzo często. Zwykle uczestniczki nie wstydzą się poprawiania swojego ciała. Fani show mają jednak wątpliwości, czy zawsze są szczere z widzami. Wiktoria musiała zmierzyć się z pewnym osobistym pytaniem na Instagramie. Jak zareagowała?

"Zrobiłaś jednak biust?! I super!" - zareagował ktoś na Instagramie.

Wiktoria z "HP" odpowiedziała na komentarz w InstaStories. Rozwinęła temat upodobań mężczyzn w tej kwestii.

"Nie, nie robiłam biustu. Po prostu noszę staniki z push-upem. Trzeba sobie jakoś pomagać, żeby to fajnie wyglądało, jeśli nie chce się robić operacji. Jest udowodnione, że wielu facetów woli mały biust, bo wygląda to bardziej z klasą i elegancko" - odpowiedziała uczestniczka.

"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o znajomościach z uczestnikami

Miłosny trójkąt w "Hotelu Paradise". Czy Wiktoria pogodzi się z relacją Kaspra i Karoliny?

Wiktoria nie spodziewała się, że aż tak zaboli ją decyzja Kaspra na Rajskim Rozdaniu. Chłopak podszedł do Karoliny zamiast do niej. Ten odcinek zapamiętają wszyscy fani show. Przypomnijmy, że za Karoliną stanął najpierw Mateusz. Jednak uczestniczka nie zaskoczyła nikogo swoją decyzją i położyła dłoń na dłoni Kaspra. Przecież od samego początku wykazywali wzajemne zainteresowanie. Para jednak ostatecznie została rozbita, ale czy tak pozostanie do samego końca?

W "Hotelu Paradise" wszystko jest możliwe. Na razie Kasper jest zadowolony z relacji z Karoliną, bo ta daje mu więcej wolności niż poprzedniczka. Ostatnia Pandora podgrzała emocje. Większość pytań dotyczyła relacji Kaspra i Karoliny. Jak myślicie, kto zadał ich najwięcej?

"Czy było coś więcej z Kasprem?" - usłyszeli uczestnicy w tym sądnym dniu.

Karolina znacząco spojrzała na partnera i potwierdziła, że coś działo się w ich pokoju w nocy.

"Tak, było. Były pocałunki nie tylko z kostką lodu" - wyznała dziewczyna.

Mina Wiktorii pokazała, że wyznanie konkurentki bardzo ją zabolało. Zobaczcie nagranie.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Źródło: Instagram @wiki_hotelparadise5official

Źródło zdjęcia głównego: instagram.com/wiki_hotelparadise5official/

podziel się:

Pozostałe wiadomości