Anna Markowska o samoakceptacji. "Zdarzały się sytuacje, w których byłam czerwona ze wstydu"

Modelka rozwija swoją karierę i spełnia się charytatywnie
Anna Markowska to finalistka siódmej edycji "Top Model"
Źródło: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA
Anna Markowska w rozmowie z Anną Pawelczyk-Bardygą opowiedziała o życiu po "Top Model". Gwiazda dziś nie tylko rozwija swoją karierę, ale także bardzo angażuje się charytatywnie: odwiedzała chorych na oddziałach onkologicznych, a teraz mocno wspiera Ukrainę. Próbowała też rozmawiać z rosyjskimi influencerkami. - Usłyszałam, że jestem głupia — powiedziała.

Anna Markowska to finalistka 7. edycji "Top Model". Modelka po programie odniosła ogromny sukces i spełnia swoje marzenia. Nie zapomina jednak o tych, do których los wciąż się nie uśmiechnął. Gwiazda wykorzystała swoje przykre doświadczenia z chorobą i przekuła je w coś pozytywnego. Jeździła do szpitali, rozmawiała z ludźmi, którzy mają podobne problemy. Niedawno zaangażowała się także w pomoc Ukrainie. Oprócz wspierania zbiórek darów postanowiła także zwrócić się do sławnych Rosjanek i Rosjan, by ich uświadomić. Nie spodziewała się jednak, że usłyszy same wyzwiska. A jak na wojnę zareagowała sama branża mody? O tym w naszym wywiadzie.

"Zdarzały się sytuacje, w których byłam czerwona ze wstydu"

Anna Pawelczyk-Bardyga, cozatydzien.tvn.pl: Po "Top Model" twoja kariera nabrała tempa. Kampanie dla największych domów mody, wyjazdy na Paris Fashion Week… To wszystko brzmi jak sen, który tobie udało się zrealizować. Czym jest dla ciebie współpraca marzeń? 

Anna Markowska: W tej branży ta poprzeczka cały czas się przesuwa, zmieniają się trendy i kanony, wiele się dzieje. Podobają mi się te zmiany. Każda współpraca jest inna, inni ludzie, tematy, miejsca. Satysfakcje sprawia mi, kiedy za modelingiem idzie fajny przekaz i poruszamy ważne tematy. W dzisiejszych czasach jesteśmy dużo bardziej świadomi i będziemy coraz bardziej. Reklamy, tak samo jak bajki o księżniczkach czy to, że kucharz kojarzy nam się z krągłym facetem, mają wpływ na nasze postrzeganie siebie, świata, na akceptację i nasze wybory. Wpływają na nasze życie prywatne i kreują młode umysły. Cieszę się, że odzywają się do mnie firmy, które dobrze traktują swoich odbiorców, dbają o nich, motywują, wspierają ważne inicjatywy społeczne czy fundacje. To dodaje pewności siebie płynącej z akceptacji, bo wszystkie jesteśmy piękne, takie, jakie jesteśmy. 

Akceptacja siebie czasami może być naprawdę trudna. Szczególnie jeśli otoczenie w tym nie pomaga…

Taka anegdotka… Wiele razy byłam pod długimi narkozami, co sprawiło, że pogorszyła mi się pamięć krótka do nazwisk i nazw własnych. Zdarzały się sytuacje, w których stawałam się czerwona ze wstydu, że czegoś oczywistego nie pamiętam i ktoś pomyśli, że go ignoruje, nie słucham albo jestem głupia. Tak było do czasu, aż nie weszłam do gabinetu jednego lekarza, który powiedział mi coś, co słyszymy wielokrotnie, ale pierwszy raz to wtedy do mnie dotarło. Powiedział: “Wszyscy, którym to przeszkadza, nie powinni być w pani życiu, jeśli czuje się pani przez nich gorsza lub niepewna siebie. Pani taka teraz jest, i co z tego? Każdy mózg działa inaczej, nikt nie jest mistrzem w każdej konkurencji. Ja też mam problem z zapamiętywaniem dat". W tym samym dniu opowiedziałam bliskim i swoim znajomym o tym spotkaniu. Nie wszystko można zmienić, a nawet wytrenować, nie wszystko przewidzimy, nie ma ludzi nieomylnych i przybijmy temu piątkę, bo jesteśmy tacy, jacy jesteśmy i inni muszą nas takimi zaakceptować. Trzeba to mówić otwarcie.

Mówi się, że media społecznościowe wprowadzają niezdrowe schematy postrzegania samego siebie.

Jeśli chodzi o Instagram, to ważne jest zdrowe podejście, świadomość, zwłaszcza jeśli chodzi o młodszych użytkowników, którzy swoją pewność siebie budują nie tylko w domu, ale i w szkole wśród rówieśników. Ile razy słyszą od nauczycieli: "Jesteś słabym uczniem, nie masz talentu do języków''. Nawet nie przyszło im do głowy, by powiedzieć samemu sobie: "Dam sobie radę, jestem świetny, mogę wszystko!" Nie, bo przecież wmówili im, że nie mają do tego talentu, a więc to zaakceptowali. Dziś takim samym miejscem, które kształtuje, jest Instagram. Niektóre osoby czasami nie mają skrupułów. Często komentują tylko obrazki, które widzą. Uczy to wiecznego porównywania siebie do innych. Serduszka miały pokazywać docenienie, a w efekcie martwimy się, że mam za mało polubień. Nie jest to wina Instagrama, ale jednocześnie obnażył on najgorsze cechy społeczne. 

Wiele osób z "Top Model" po programie postawiło właśnie na Instagram i bycie influencerem. Ty poszłaś inną drogą. Od początku wiedziałaś, że tak będzie?

Tak, bo od 16 roku życia byłam w agencji modelek i kochałam to, mimo że przez wiele lat nie zarabiałam na modelingu i wystarczało mi to na przysłowiowy bilet. To było moje wielkie marzenie: pójść podczas Fashion Weeku, być na okładce, zrobić kampanię wielkich marek, móc założyć kreacje światowych projektantów i tak, oczywiście być na okładce "Vogue", klasyk. Jeździłam na wszystkie castingi, na które wysyłała mnie agencja, nawet nie mówiąc o tym mamie, by się o mnie nie martwiła. Starałam się iść coraz głębiej w modeling i walczyć o niego. Tak było do czasu, aż moje zdrowie się posypało. Pamiętam ten moment doskonale, było mi tak bardzo przykro, że to wszystko już się skończyło. Wszystko, na co tak bardzo pracowałam i byłam pewna, że jest to bezpowrotne. Nie mogłam się z tym pogodzić. Na szczęście życie mnie bardzo zaskoczyło, wierzyło we mnie cały czas kilka osób, które widziały we mnie kogoś, kogo ja sama w sobie nie widziałam. To ci ludzie wyciągnęli mnie z tej traumy związanej z chorobą, produkcja "Top Model", jurorzy. Zadania w programie, które wciąż wymagały wychodzenia ze strefy komfortu. Zatrzymałam się na etapie szpitala, moich uszkodzonych nerwów twarzy, problemów z mówieniem, strachem przed przerzutami i tym, że sobie wmówiłam, że się nie nadaję. Później poznałam lekarzy, którzy pomogli mi dojść do zupełnej sprawności i wyglądu. Nie ukrywam, że to wszystko dzięki dobrym ludziom, którzy byli obok i którzy we mnie wierzyli. 

Zrozumiałam, że robię wszystko, jak najlepiej potrafię i nie jest ważne to, czy ktoś się ze mnie śmieje, pokazuje na mnie palcem, mówi komuś coś na ucho. Po prostu taka jestem i taka jest moja historia, mam blizny, miałam gorszą pamięć, mówiłam niewyraźnie po przeszczepie, miałam obrzęk limfatyczny. Zawsze starałam się być dobra dla ludzi i świata, dobrze wykonywać swoją pracę i w końcu udało mi się w to uwierzyć. Wierzę, że dobro wraca, ale kto jest dobry… Musisz sam wybrać.

Myślę, że dla wielu fanów mogłaś być inspiracją. Dostawałaś wiadomości od osób, które przeszły podobną drogę?

Odezwało się do mnie wiele osób, które też miały problemy onkologiczne. Miałam taki moment, że bardzo się w to zaangażowałam. Jeździłam po szpitalach, spotykałam się z tymi ludźmi, grałam z nimi w gry, rozmawiałam. Byłam ich wsparciem, nadzieją, koleżanką, która przeszła tę samą drogę. Zawsze wierzyłam w to, że moja choroba wydarzyła się po to, abym miała tę szczególną moc rozmowy z innymi, którzy też doświadczyli podobnych problemów. Wierzę, że nic nie dzieje się przez przypadek. Dzięki moim doświadczeniom mogłam nie tylko lepiej słuchać i lepiej rozumieć, ale też tłumaczyć, być autentyczna, rozumieć jak nikt nie rozumie ich w tej sytuacji. Oni nie chcą słuchać słów typu "wszystko będzie dobrze", gdy jest beznadziejnie i nie wiemy, jak będzie. Tą moją dodatkową działalność niestety przerwała pandemia.

Karolina Gruszka choruje na stwardnienie rozsiane. "Próbuję to odczarować"
Karolina Gruszka to polska aktorka, która niedawno przyznała, że choruje na stwardnienie rozsiane. Gwiazda wzięła udział w kampanii społecznej i stara się edukować społeczeństwo. Jak sama przyznaje, jej przypadłość nie jest tak straszna, jak ją malują.

Anna Markowska rozmawiała z rosyjskimi influencerkami. "Usłyszałam, że jestem głupia"

Niedawno znów jednak zaangażowałaś się charytatywnie. Zaczęłaś wspierać zbiórki dla ludzi z Ukrainy, poszłaś też na protest w Warszawie.

Pomoc Ukrainie to odruch serca, nie wyobrażam sobie tego inaczej, ale nie tylko ja. Wielu Polaków wyszło z domu, oddało swoje mieszkania, wpłacili pieniądze, organizowali transporty z granicy, walczyło z propagandą. Nigdy nie byłam tak dumna z Polski i z naszych rodaków. Łzy żalu, bólu w sercu, niemocy mieszały się ze łzami wzruszenia i dumy. Wciąż towarzyszy mi poczucie obowiązku, ciągle mam w głowie pytania: "Co mogłabym jeszcze zrobić?". Ostatnio złapałam się na tym, że zapominam o swoim życiu, o swoich bliskich czy po prostu o sobie i o pracy. Uważam, że warto o tym mówić, warto się angażować i chwalić się, bo bycie dobrym człowiekiem to powód do dumy i wy sami też bądźcie z siebie dumni. 

Wiem też, że nawiązałaś burzliwą dyskusję z rosyjskimi influencerkami, które znają trochę inną, propagandową wersję wydarzeń niż my tu w Polsce.

Ze względu na to ze mam zasięgi chciałam uświadamiać Rosjanki i Rosjan, które mogą przekazać swoim obserwatorom prawdę. Instagram ma naprawdę potężną moc. Moja frustracja była ogromna. Te dziewczyny milczały na temat wojny, dodając tylko nowe zdjęcia w drogich stylizacjach, restauracjach, a czasami jakieś życiowe sentencje o wartościach. Potraktowałam je jak koleżanki z branży, które są okłamywane i nie wiedzą, jaka jest prawda. Myślałam, że to przecież niemożliwe, że chcą wojny i jak usłyszą o tym, to zareagują. Ku mojemu zaskoczeniu usłyszałam, że jestem głupia skoro wierze amerykańskim mediom i że Ukraińcy to naziści. Nikt nikogo nie zabija, a Putin jest dobrym człowiekiem. Czułam, że jestem totalnie bezsilna wobec tej propagandy, mimo mojego ogromnego zaangażowania, to walka z wiatrakami.

Nie da się ukryć, że spora część modelek to Rosjanki. Jak branża mody zareagowała na wojnę? Widziałaś, żeby marki wycofywały się z kontraktów z rosyjskimi modelkami czy influencerkami?

Świat się zamknął na Rosję, więc to będzie dla nich dotkliwa zmiana standardów.  Ci, którzy uparcie twierdzą, że wojny nie ma, nie chcąc nawet zadać sobie trudu, aby znaleźć prawdę. Ja natomiast wciąż wierzę, że są Rosjanie, którzy nie chcą wojny. Walczą i często wysyłani są za to do rosyjskich więzień na długie lata. Mam nadzieję, że i o ich poświęceniu nie zapomnimy. Jestem przekonana, że w wielu tematach i w wielu branżach, nie tylko w modelingu, Rosja będzie pomijana. Sama przestałam obserwować wszystkie rosyjskie konta, których właściciele udają, że nie ma wojny. Zauważyłam, że wiele marek wycofuje się z kontraktów z rosyjskimi modelkami czy influencerkami i uważam, że tak powinno być. Dziś ważna jest nie tylko ładna twarz, ale my sami, ponieważ reprezentujemy te marki. Nikt nie chce wspierać rosyjskich działań i budżetu, który będzie przekazywany na wojnę i zabijanie niewinnych ludzi. Trzeba Rosji odciąć tlen i ekonomicznie zmusić do kapitulacji. 

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tu:

Autor: Anna Pawelczyk-Bardyga

Źródło zdjęcia głównego: ANDRAS SZILAGYI/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Katarzyna Chorzępa o scenach intymnych w "Na Wspólnej", kompleksach i życiu prywatnym [TYLKO U NAS]

Katarzyna Chorzępa o scenach intymnych w "Na Wspólnej", kompleksach i życiu prywatnym [TYLKO U NAS]

Proteiny na stoku. Zobaczcie, jak zdrowo się odżywiać podczas jazdy na nartach z Sokołowem
Materiał promocyjny

Proteiny na stoku. Zobaczcie, jak zdrowo się odżywiać podczas jazdy na nartach z Sokołowem

Leszek Możdżer o nowej płycie. Pokazał swoje królestwo. "Muzyka ma potencjał uzdrawiania ludzi"

Leszek Możdżer o nowej płycie. Pokazał swoje królestwo. "Muzyka ma potencjał uzdrawiania ludzi"

Martyna Wojciechowska o niebezpiecznych sytuacjach w podróży. "Rodzice dowiadują się z telewizji"

Martyna Wojciechowska o niebezpiecznych sytuacjach w podróży. "Rodzice dowiadują się z telewizji"

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Joanna Krupa o podziale obowiązków i życiu na dwóch kontynentach. "Staramy się zachować balans"

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Syn Doroty Wellman nie chciał zgodzić się na współpracę z mamą. "To była jego obsesja" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Julia Wieniawa powiedziała, co ją najbardziej stresuje. "Ciężko mi to odpuścić" [TYLKO U NAS]

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Nie żyje Tomasz Komenda. W więzieniu spędził niesłusznie 18 lat

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Jan Pirowski o karierze i naturze buntownika. "Skręcałem w te niewybrane przez nikogo ścieżki" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha chciałby wrócić do popularności sprzed lat? "To jest bardzo niebezpieczne" [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Aleksandra Popławska chciałaby wystąpić z córką na ekranie? Zaskakujące słowa [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o łączącej je relacji. "Obie mamy charaktery" [TYLKO U NAS]

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Sylwia Bomba przeżyła w młodości dramat. "Płakałam godzinami"

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak zaskakująco o karierze. "Zostałam wrzucona na głęboką wodę" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Monika Miller z partnerem o chorobie, relacji z Leszkiem Millerem i dzieciach. "Bardzo bym chciała bliźnięta" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Krzysztof i Karolina Skibowie tylko nam zdradzają, o co się kłócą. "Ostatnio chciałem być macho" [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

Leon Myszkowski ma wyjątkowe plany na walentynki. Czym zaskoczy ukochaną? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

"Hotel Paradise 8" - znamy nowych uczestników. Kim są Martyna i Michał? [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Dorota Wellman wspomina najbardziej wyjątkowe walentynki. "Nie mylcie tego z..." [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Olivier Janiak o wychowaniu synów. "Dopóki mają taką potrzebę, to myślę, że nie jest najgorzej" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Klaudia Kardas o karierze i kulisach związku z Jackiem Kopczyńskim. "Nie ja zabiegałam o spotkania" [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Anna Senkara i Sandra Hajduk o wspólnych rytuałach. Niektóre są... nietypowe [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Bartosz Gomoła o roli Antka w "Na Wspólnej". "Różnimy się relacjami z kobietami" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska o dzieciństwie i braku wsparcia. "Nie widzieli we mnie nikogo" [TYLKO U NAS]

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Sztuka "Nienasyceni" prowokuje do refleksji nad relacjami. Maciej Zakościelny o błędach w związkach

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Natalia Niemen o 12 latach terapii. "W wieku 48 lat nadal powielam pewne schematy relacyjne" [TYLKO U NAS]

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo
Materiał promocyjny

Francuski hot-dog Sebastiana Olmy. Z gruszką i karmelizowaną cebulką smakuje wyjątkowo

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Julia Chatys o roli w "Na Wspólnej" i nękaniu w szkole. "Ten czas był dla mnie okrutny" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Luna o hejcie i nowej muzyce. "W show-biznesie czuję się jak kosmitka" [TYLKO U NAS]

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Mata gościem programu "Autentyczni". Znamy datę emisji

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Kasia Klich o powrocie do branży, miłości i życiu po 50. "Zaczyna się moja walka sądowa" [TYLKO U NAS]

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Uczestnik "Top Model" powalczy o Eurowizję. Jego utwór wzbudził kontrowersje

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska otworzyła się na temat dzieci. "Dużo bardziej boję się o moją córkę" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Bogna Sworowska zdradziła swój sekret. Wiemy, jak zachowuje dobrą formę. "Wiek to tylko numer" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska zrezygnowała z macierzyństwa. "Zderzam się z potwornym hejtem" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Chylińska wspomina swój debiut na scenie. "Nie należał do najłatwiejszych" [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Edyta Folwarska ostro o sobie w "Królowej przetrwania". "Nie zdawałam sobie sprawy, że taka wredna..." [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Aneta Glam-Kurp o "Królowej przetrwania". Co było dla niej najtrudniejsze? [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska o hejcie. "Jeśli mają się te wiadra wylewać na moją głowę, to niech tak będzie" [TYLKO U NAS]

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Agnieszka Woźniak-Starak o relacji z Janem Pirowskim. "Powiedział, że się mnie trochę boi"

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Marcela Leszczak i Michał Koterski zaskakująco o synu. Pójdzie w ich ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska wspomniała swoje nastoletnie lata. "Wydawało mi się, że jestem pępkiem świata" [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Hubert Urbański zdradził tajemnice "Milionerów", o których nikt wcześniej nie słyszał. Fakty i mity [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Marcin Prokop zaskoczył słowami o Julii Wieniawie. "Mogę się od niej sporo nauczyć" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Ewa Chodakowska szczerze o relacji z mężem. "Wciąż jesteśmy świeżym związkiem" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Monika Miller postanowiła usunąć pewien tatuaż. "To był mój pierwszy crush" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Edyta Golec o małżeństwie, dzieciach i karierze. "Rodzina szybko nas sprowadziła na ziemię" [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Piotr Kupicha o synu, który idzie w jego ślady. "Często podglądam jego koncerty". Szykuje się duet? [TYLKO U NAS]

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Marcin Tyszka przebranżawia się? "Co dalej z tego wyjdzie, zobaczymy..."

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Natalia Siwiec szczerze o opuszczeniu ojczyzny. "Polakom brakuje tego luzu"

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Blanka Lipińska o wyzwaniach w nowym roku. Myśli o karierze aktorskiej? [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Małgorzata Ostrowska szczerze o mijającym roku. "Na prywatne życie nie było czasu" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Edyta Herbuś podsumowała rok. "Im było mi trudniej, tym wychodziłam z tego silniejsza" [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Monika Miller o przyszłości związku. Szykują się do zaręczyn? [TYLKO U NAS]

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Tomasz Kot o zdobyciu roli pana Kleksa i synu. "W wielu momentach był ze mną"

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Bartłomiej Kasprzykowski o najgorszej plotce na swój temat. "Ostrzegali ją przede mną" [TYLKO U NAS]

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Karolina Malinowska i Olivier Janiak o początkach związku. Pobrali się po 3 miesiącach znajomości

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Co słychać u uczestników 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Wszyscy mają już dzieci

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Majka Jeżowska szczerze o rozstaniu z byłym partnerem, który ją stopował. "Rozkwitłam"

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Krzysztof Skórzyński zdradził sekret Ewy Drzyzgi. Wszystko pokazano na wizji

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Najlepsze cytaty z programu "Kuchenne Rewolucje". "Dlaczego wy trujecie ludzi?" 

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach.  "Jestem dumna z siebie"

Ilona Felicjańska o świętach, synach i 50. urodzinach. "Jestem dumna z siebie"

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Maria Seweryn nie przepada za jedną cechą swoich rodziców. "Ból głowy wywołuje" [TYLKO U NAS]

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i  muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Anita Lipnicka o córce oraz rozstaniach życiowych i muzycznych. "Nie da się przejść przez życie, nie raniąc innych"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Michał Mikołajczak dołącza do grona uczestników "Czas na show. Drag Me Out"

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

Joanna Krupa o współpracy z Ewą Chodakowską. "Jesteśmy mocnymi kobietami" [TYLKO U NAS]

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Jak potoczyły się losy wszystkich par z 3. sezonu?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Edyta Bartosiewicz pokazała syna. Są jak dwie krople wody?

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Martyna Wojciechowska pokazała, jak teraz wygląda Kabula. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Mery Spolsky o muzyce, kompleksach i życiu po 30-tce. "Mama walczyła, żebym taką pewność siebie miała" [TYLKO U NAS]

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Tych aktorów nie ma już w "Na Wspólnej". Wyjaśniamy, dlaczego zniknęli

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Mateusz Banasiuk ma radę dla młodych aktorów. Czy sam czuje się spełniony? "Jestem głodny nowych wyzwań"

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Dorota Krempa o roli w "Na Wspólnej" i macierzyństwie. Czy chciałaby, aby syn poszedł w jej ślady? [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Anna Guzik o sekrecie udanego związku, dzieciach i roli w "Na Wspólnej". "Kariera jest raczej egoistką" [TYLKO U NAS]

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Jan Emil Młynarski o ojcu i dorastaniu. "Otarłem się o różne niebezpieczeństwa. Jak o tym myślę, mam dreszcze"

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Aktorki z "Na Wspólnej" szczerze o swoich rolach. Mają wspólne cechy?

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Anna Czartoryska-Niemczycka o wsparciu rodziny, karierze i zmianach po urodzeniu dzieci. "Mniej się boję wygłupić" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Mateusz Banasiuk zdradził, jak jego syn reaguje na popularność rodziców. "Na początku krzyczał" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Dorota Szelągowska o problemach nastolatków. "Wszystkiego nauczyłam się od dzieci" [TYLKO U NAS]

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Jakimi ojcami są bracia Collins? "Nie czuje lęku przed tatą, ona czuje respekt"

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. "Nigdy nie byłem dla nich mentorem" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

Katarzyna Warnke o córce. "Już sobie wyobraża, że będziemy razem pracować"

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?

"Detektywi". Z czym ostatnio musieli zmierzyć się funkcjonariusze?