Dawid zdradza Mikołajowi prawdziwe intencje wobec Magdy? Zaskoczeni?

Uczestnicy "Hotelu Paradise"
Dawid, Mikołaj i Marek z "HP" spiskują przeciw relacji Grzegorza i Magdy?
Źródło: Player.pl
"Hotel Paradise 6" nieuchronnie zbliża się do końca, a 14 listopada oficjalnie rozpoczął się finałowy tydzień. Emocje związane z zakończeniem panamskiej przygody udzieliły się niemal wszystkim uczestnikom. W materiałach, które nie zostały wyemitowane w odcinku, widzowie mogli zobaczyć nietypową rozmowę między Mikołajem, Dawidem i Markiem. Relacja Magdy i Grzegorza wisi na włosku?

Magda Gałda i Grzegorz Głuszcz to jedna z najbardziej charakterystycznych par 6. sezonu "Hotelu Paradise". Ich relacja przechodziła przez wiele etapów i gdy wszyscy myśleli już, że w końcu znajdzie swoje szczęśliwe zakończenie, pojawiły się wątpliwości i oskarżenia. Prywatna rozmowa między uczestnikami wiele wyjaśniła. Co zostało pokazane w "Bonusach z raju"? 

"Hotel Paradise 6". Dawid chce stworzyć parę z Magdą? 

"Bonusy z raju" to zbiór dodatkowych materiałów z "Hotelu Paradise". W jednym z odcinków została pokazana prywatna rozmowa Mikołaja, Dawida i Marka, którzy dyskutowali o … rozwijającej się relacji Dawida i Magdy. Rajskie kamery kilkakrotnie bowiem uchwyciły, że oboje coraz chętniej spędzają wspólnie czas. To sprawi, że Grzegorz będzie zagrożony? 

Grzegorz Głuszcz, samozwańczy król "Hotelu Paradise", po kilku tygodniach spędzonych w rajskiej grze odnalazł partnerkę, z którą chciał iść do finału. Niestety ich miłosna sielanka została nagle przerwana. I gdy pojawiła się szansa na odbudowanie utraconych więzi, na drodze do szczęścia stanął im Dawid. To właśnie on zdecydował się na zaczął mocno działać wokół Magdy i powiedział Mikołajowi, że nie ma zamiaru tak łatwo odpuścić.

"Działałeś, czy nie?" - zapytał wprost Mikołaj. 

"Cały czas działam. Obiektywnie patrząc, to Ty wyszedłeś i powiedziałeś, że jest grubo. Widzisz co się dzieje, ale nie podkręcaj tego za mocno, bo to się zaraz rozejdzie. [...]" - zastrzega Dawid.

"No nie, zostanie to między nami panowie, zostanie w tajemnicy"- zapewnił Mikołaj.

"Nie no żarty, żarciki. Podkrętka taka. Żarty, no wiesz..." - tłumaczył się, śmiejąc, Dawid.

Gdy Mikołaj odszedł i Dawid został tylko z Markiem, padło:

"Nie no, gnój się robi. Już wszyscy chyba kminią. Grzesiu się zawinął, a zawsze był do niej przyklejony" - opowiadał Dawid, widząc, że Grześ poszedł wyjątkowo wcześnie spać.

"Grzesiu jest teraz obrażony na nią. On się tak klei jak rzepa. Jest na maksa zły. Nie powie tego, ale jest" - dodał Marek. 

"Hotel Paradise 6". Relacja Grzegorza i Magdy 

Choć powrót Magdy do "Hotelu Paradise" wiązał się ze łzami radości, jej sielanka z Grzegorzem nie trwała długo. Para coraz częściej zaczęła się sprzeczać i unikać wzajemnej konfrontacji. Podczas jednej z takich rozmów Magda zdecydowała także w złości opuścić sypialnię. 

"Magda, ja nie przyjechałem robić z siebie debila. Jesteśmy już w fazie finałowej..." - próbował zacząć rozmowę Grzegorz.

"Dobrze, ale głowa mnie boli, musisz teraz zaczynać ten temat?" - powiedziała zdenerwowana Magda, po czym opuściła sypialnię. 

Czy Grzegorz i Magda dojdą do porozumienia? Jak potoczą się ich losy w finałowym tygodniu "Hotelu Paradise"? Rajskie show możecie oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVN 7 o godzinie 20:35 oraz w player.pl.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości