Eliza z "HP" dodała odważne zdjęcie. "Budzić się w taki sposób"

Eliza Milewska z "Hotelu Paradise"
Eliza Milewska z "Hotelu Paradise"
Źródło: TVN
Eliza Milewska była uczestniczką 5. sezonu "Hotelu Paradise". W programie stworzyła relację z Jay'em. Para wzbudzała wśród fanów liczne kontrowersje, a ich reakcja na eliminacje na chwilę przed finałem zaskoczyła internautów. Eliza i Jay, choć nie wygrali, wciąż są razem i rozwijają działalność w sieci. Niedawno Eliza opublikowała odważne zdjęcie.

Eliza i Jay byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Uchodzili za parę idealną, która z łatwością wejdzie do finału. Niestety zostali wyeliminowani na krótko przed ostatnim odcinkiem. Mimo że za nami już 6. edycja show, Eliza i Jay udowadniają, że w "Hotelu Paradise" można stworzyć silną relację i budować ją nawet wtedy, gdy zgasną kamery. Para wykorzystuje swoje 5 minut i stała się bardzo aktywna w sieci. Eliza i Jay prowadzą nawet kanał w serwisie YouTube, za pośrednictwem którego publikują filmy obrazujące ich codzienność.

Dalsza część artykułu pod wideo.

Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Eliza w odważnym wydaniu

Choć od zakończenia emisji sezonu "Hotelu Paradise" z udziałem Elizy i Jay'a minęło już sporo czasu, para wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością. Profil uczestniczki na Instagramie obserwuje przeszło 165 tys. internautów. Mimo to Eliza nie publikuje zbyt wielu zdjęć i bardziej skupia się na tworzeniu na innych platformach.

Jednak to tam zamieściła fotografię, która wywołała zachwyt. Eliza opublikowała zdjęcie, do którego pozowała w dresowych spodniach, ale bez bluzki. To od razu przykuło uwagę fanów, którzy zasypali kobietę licznymi komplementami.

"Budzić się w taki sposób" - podpisała zdjęcie Eliza.

"Hotel Paradise". Eliza odpowiada na komentarze internuatów

Zdjęcie opublikowane przez Elizę nie wszystkim przypadło do gustu. Fani zwrócili uwagę na zmiany, które zaszły w wyglądzie uczestniczki od udziału w programie. Jeden z komentarzy wyjątkowo zdenerwował uczestniczkę "Hotelu Paradise"

"Czy Eliza zostawia coś dla swojego chłopaka? Czy cała jest na sprzedaż?" - napisała internautka, oznaczając przy tym Jaya.

To wywołało burzę. Eliza weszła w dyskusję z kobietą, jednak pod zdjęciem znaleźć można tylko niektóre komentarze. Część mogła zostać usunięta przez autorkę. Sytuacja tak bardzo zdenerwowała uczestniczkę "Hotelu Paradise", że ta dała upust emocjom i opublikowała na swoim Instastory krótki komentarz.

"Powie mi ktoś, o co chodzi? Takie coś pisze dorosła kobieta, która jest matką i zachęca innych do pomagania. Po raz któryś widzę takie osoby u siebie w komentarzach i jestem po prostu przerażona. Najbardziej straszne jest dla mnie to, że ktoś taki posiada dzieci i je wychowuje" - stwierdziła Eliza, dodając materiały znalezione na profilu autorki nieprzyjemnego komentarza.

Na koniec stwierdziła, by ludzie pamiętali, że nie są anonimowi w sieci.

Eliza z "Hotelu Paradise" odpowiada na krytykę internautki
Eliza z "Hotelu Paradise" odpowiada na krytykę internautki
Źródło: Instagram @eliza.milewska
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości