Programy

Fani "HP" żartują, że po programie przetrwała tylko jedna para. I to jaka!

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
"Hotel Paradise". Która relacja przetrwała po programie?

Czy po "Hotelu Paradise 6" przetrwała jakakolwiek relacja? Fani show mają zabawną teorię. Dawid Grygiel-Olek w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl zareagował na sugestię internautów, którzy stwierdzili, że związał się po programie z... Markiem! Poruszył też temat relacji z Anastazją.

Dawid Grygiel-Olek i Marek Kuliński wprowadzili do "Hotelu Paradise" mnóstwo żartów i intryg. Panowie nawiązali kumpelską relację w show, ale jak to bywa w prawdziwym życiu, nie zawsze sprawdza się ona w innych warunkach. Dawid opowiedział więcej o jego teraźniejszych relacjach z Markiem.

"Hotel Paradise". Dawid o Marku. "Ludzie myślą, że jesteśmy parą"
"Hotel Paradise". Dawid o Marku. "Ludzie myślą, że jesteśmy parą" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Dawid o żartach z Markiem

Dawid i Marek analizowali prawie każdą sytuację w "HP". Komentowali relacje innych par, wymyślali żarty i zabawy dla reszty grupy. Uczestnik show wyjaśnił, dlaczego tak się działo.

Faktycznie z Markiem bardzo dużo myśleliśmy, ale tam się nie dało inaczej, bo trzeba było coś robić. Nasze głowy tam parowały. Pod koniec programu moja może już wyparowała za bardzo, stąd też kilka różnych głupot, które w oczach widzów mogłem zrobić. Ale o to chodzi. Myślę, że z Markiem bardzo fajnie sobie rozmawialiśmy. Lubiliśmy pośmiać się, pożartować, zrobić symulację, zrobić cokolwiek, aby coś się fajnego działo. Stwierdziliśmy, że jest to program, nie może być nudy. Stąd też żart z makijażem dla chłopaków, też wciągnąłem w to Marka

Przejdź do dalszej części wywiadu.

Dawid z "Hotelu Paradise" o Marku. "Myślą, że jesteśmy razem"

Dawid opowiedział, czy nadal ma tak dobry kontakt z Markiem.

"Bardzo często z Markiem się kontaktujemy. Rozkminy są nadal. Robimy sobie telefoniczną "gdybalnię" i lubimy sobie pokomentować odcinki, co się działo, czego zabrakło. W odcinkach mogliśmy sprawdzić to, czego nie wiedzieliśmy. Więc też trzeba było to rozkminić" - wyznał.

Mężczyzna dodał, że jednak program rządził się swoimi prawami, a w prywatnym życiu panowie nie wymyślają takich intryg, jak to było w Panamie.

"W życiu realnym inaczej się zachowujemy. Myślę, że dołków pod nikim nie kopiemy" - zapewnił.

Co ciekawe, na koniec wywiadu Dawid potwierdził, że niektórzy fani myślą, że łączy go z Markiem coś więcej niż przyjaźń. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo sugestii tego typu. Uczestnik "HP" zażartował, że kolega bardzo do niego pasuje. A co powiedział o Anastazji?

Ludzie myślą, że jesteśmy parą, śmiejąc się oczywiście, bo z Markiem byśmy pasowali do siebie. I faktycznie, gdybym spotkał w "HP" dziewczynę, z którą zbudowałbym taką więź i rozumiałbym się bez słów, tak jak z Markiem, no to na pewno byłoby bardzo fajnie. Anastazja dzisiaj jest dla mnie podobną osobą, wtedy nie była ze względu na to, że była ta tęsknota i zauroczenie Igorem. Teraz jest inaczej

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości