"40 kontra 20"- 1. odcinek. Tom poznaje Tomasza. "Jego przewagą jest tylko PESEL"

"40 kontra 20" - uczestnicy
"40 kontra 20" - uczestnicy
Źródło: TVN7
W nowym sezonie programu TVN7 "40 kontra 20" dwóch mężczyzn starszy i młodszy będzie rywalizować o względy kilkunastu atrakcyjnych, pewnych siebie kobiet. Jaką mają strategię? Zobaczcie fragment pierwszego odcinka programu!

Na słonecznej Krecie znalazła się dwójka szukających miłości mężczyzn Tom Grabowski i Tomasz Zarzycki. Panowie będą rywalizować o względy pięknych singielek: Amiry Elili, Amelii Kajdan, Izabeli Chauduli, Katarzyny Konderak, Natalii Bussy, Magdaleny Bolesławskiej, Joanny Radwańskiej, Izabeli Knioły, Joanny Maloney i Anity Czupty. W drugim sezonie "40 kontra 20" czekają nas nowe zadania i miłosne intrygi. Mamy dla was fragment pierwszego odcinka programu!

"40 kontra 20" - Tomasz Zarzycki i Tom Grabowski spotykają się na Krecie

Na słonecznej Krecie spotka się dwóch mężczyzn poszukujących miłości. Pierwszy z nich to czterdziestolatek - Tom Grabowski - przedsiębiorczy, doświadczony, potrafiący spełnić każdą zachciankę kobiety. Ma 44 lata i jest biznesmenem. Prowadzi własną agencję nieruchomości. Jest też modelem. Często bierze udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych i kampaniach reklamowych w kraju i za granicą. Ma dorosłego syna i nastoletnią córkę. Na co dzień mieszka w Krakowie, ale najbardziej kocha Włochy. To ulubiony kierunek jego częstych podróży. Senior zamieszka w ekskluzywnej, komfortowej willi.

Młodszy, seksowny dwudziestolatek - Tomasz Zarzycki. Jest pewny siebie, zna swoją wartość i wie dokładnie, co chce w życiu osiągnąć. Od siedmiu lat profesjonalnie zajmuje się modelingiem. Pracuje głównie za granicą i może pochwalić się współpracą z wieloma światowymi markami. Brał także udział w wielu projektach, reklamach i sesjach zdjęciowych. W 2018 roku zdobył tytuł Mistera Polski, co pozwoliło mu reprezentować nasz kraj w międzynarodowym konkursie Mister Supernational. Nie udało mu się wygrać, ale znalazł się na podium. 28-latek studiował logistykę. W wolnych chwilach uprawia sporty ekstremalne, szczególnie motocross i snowboard. Junior zostanie gospodarzem mniej wygodnego, lecz swobodniejszego glampingu.

Obaj panowie będą zabiegać o względy kilkunastu pięknych singielek, które otwarcie deklarują, że są gotowe na miłość! Czy uwagę panów zwrócą szalone dwudziestolatki, czy dojrzałe i pewne siebie czterdziestki?

"40 kontra 20" - co się wydarzy w pierwszym odcinku?

W pierwszym odcinku programu "40 kontra 20" panowie poznają się na Krecie. Rozmawiają też o strategii w programie. Tomasz zapytał Toma, w jakim wieku woli kobiety.

- Chyba tak naprawdę to nie ma znaczenia. Ostatnio moje dziewczyny były zawsze młodsze - odpowiedział 44-latek.

- To już będę wiedział, jakie ci podbierać - żartował Tomasz.

- Jaką on może mieć przewagę nade mną? Myślę, że tylko jedną, ale też, która też nie ma większego znaczenia. PESEL. Jest po prostu młodszy - podsumował Tomasza Tom.

Zobacz wideo:

"40 kontra 20" -  pierwszy odcinek
"40 kontra 20" - pierwszy odcinek. Tomasz poznaje Toma

"40 kontra 20" - gdzie i kiedy oglądać?

Drugi sezon programu startuje 21 listopada. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 20.00 w TVN7. Program można oglądać też w serwisie Player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości