Grzegorz walczy o Monikę. Zaskoczony Mikołaj musiał szybko zareagować

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Hotel Paradise". Grzegorz walczy z Mikołajem o Monikę

Uczestnicy "Hotelu Paradise" bardzo szybko zauważyli, że nowego Grzegorza nie można lekceważyć. Panowie zaczęli pilnować swoich kobiet. David przyjął obronną postawę i nie odstępował Angeliki na krok. Mimo że nowy mężczyzna wybrał na Rajskim Rozdaniu Klaudię, to nie zapomina o innych uczestniczkach. W oko wpadła mu również Monika. Zobaczcie, co kryją "Bonusy z Raju".

Grzegorz... to imię zarezerwowane dla naprawdę mocnych graczy! W panamskim królestwie rządził do tej pory umięśniony Grzesiek. Teraz obserwujemy strategię nowego uczestnika, który ma zadatki na prezydenta! Dlaczego krąży wokół wszystkich dziewczyn?

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o zauroczeniu Kasprem i komentarzach dotyczących jej wyglądu
Wiktoria z "Hotelu Paradise" o zauroczeniu Kasprem i komentarzach dotyczących jej wyglądu Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Grzegorz walczy z Mikołajem o względy Moniki

Grzegorz Kasprzyk sam przyznał, że lubi zamieszać. 27-latek po dżentelmeńsku traktuje wszystkie uczestniczki. Zauważył jednak, że Monika to wspaniała dziewczyna, która bardzo stara się w programie. Wybadał więc, czy aby na pewno jej relacja z Mikołajem jest nie do ruszenia.

Tylko w "Bonusach z Raju" znajdziecie nieemitowany w telewizji fragment rozmowy między Mikołajem a Grzegorzem. Niewinna sytuacja pokazała, że Mikołaj musi mieć teraz oczy dookoła głowy. A raczej Monika musi być jego oczkiem w głowie, bo Grzegorz chce jej pokazać niebo...

- Pamiętaj, że twoja dziewczyna wygrywa zawsze, więc dobrze z nią być - stwierdził Grześ.

- Nie, pamiętaj, że ona wygrywa zawsze dzięki temu, że jest z tak wspaniałym partnerem jak ja - odpowiedział zadziornie Mikołaj.

Panowie licytowali się, przy kim Monika miałaby lepsze hotelowe życie. Mikołaj stwierdził, że jego rywal nie będzie się z nią tak świetnie uzupełniał. Grzegorz zaskoczył jednak swoją ripostą!

Tak świetnie nie, ale można jeszcze lepiej. Skoro Moni się wydaje, że z tobą jest jak w niebie, to ze mną zobaczy, jak to jest trzy metry nad niebem

Grzegorz uraczył Monikę i Mikołaja mrożoną kawą. Miki nie znalazł innych argumentów za tym, że to on jest przeznaczony Moni.

- Bardzo dobra kawa Grzegorzu, ale skończmy już dyskusję - uciął rozmowę.

Grzegorz Kasprzyk z "Hotelu Paradise". Jaki jest jego ideał partnerki?

Co ciekawe ideałem Grzegorza jest brunetka z długimi włosami, najlepiej z ciemnymi oczami i pięknym uśmiechem. Na razie jego wybór padł na przeciwieństwo jego typu, czyli Klaudię, która - jak stwierdził razem z Mikołajem - jest najpiękniejszą uczestniczką tej edycji. Większość mieszkanek willi to blondynki, ale wszystko może się jeszcze wydarzyć.

Grzegorz Kasprzyk był w czterech związkach. Miał nawet narzeczoną. Teraz marzy mu się prawdziwa miłość i chciałby założyć rodzinę. Uważa, że jest w stanie zauroczyć zarówno kobietę starszą jak i młodszą. Mężczyzna myśli bardzo analitycznie, wszędzie widzi liczby, ale chce to zmienić.

Chciałbym wszystkie te swoje liczby, przemyślenia, analizy odsunąć. Bo jak człowiek się zakochuje, to już nie myśli. Poznałem kiedyś to uczucie i bardzo chciałbym do niego wrócić

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości