Programy

Oliwia ostro ripostuje Dominikę. Team gwiazda czy księżyc?

Programy

Autor:
Kalina
Szymankiewicz
"Hotel Paradise". Oliwia komentuje zachowanie Dominiki

"Hotel Paradise" znów zaskoczył swoich mieszkańców. Kuba znalazł się w potrzasku. Księżyc czy gwiazda? Jeśli nie kojarzycie tego wątku, koniecznie go nadróbcie! Dziewczyny walczą o względy hotelowego podrywacza jak kotki. Najpierw Dominika uderzyła w Oliwię, a teraz Oliwka zripostowała Dominikę. W której drużynie jesteście?

W "Hotelu Paradise" zatrzęsła się ziemia. Powrót Dominiki zakłócił sielankę w relacji Oliwki i Kuby. Uczestnik show stał się bezbronnym chłopcem. Dwie piękne kobiety walczą o jego względy, a on sam nie może zdecydować, która z nich jest mu bliższa. Każda przyciąga go czymś innym. Kuba musiał podjąć w końcu męską decyzję. Wyznał Dominice, że na Rajskim Rozdaniu wybierze Oliwię. Wcześniej była partnerka powiedziała mu znaczące słowa.

Dominika wybaczyła Kubie? Dosadne słowa o Oliwii

Dominika wróciła do programu w czasie trwania Pandory. Kuba i Oliwka musieli wyznać jej, do czego między nimi doszło. Dominika w rozmowie z cozatydzien.tvn.pl opowiedziała, co czuła, gdy poznała prawdę. "Czułam zażenowanie ogromne" - rozpoczęła swoje wyznanie. Więcej tutaj.

Dominika zdobyła się na szczerą rozmowę z Kubą. Wyraźnie przestraszony uczestnik zapytał ją, czy przyszła namieszać. Kuba wyjaśnił, dlaczego dopuścił się "zdrady". Bronił się, że przecież musiał sobie znaleźć parę.

"Znaleźć parę a z nią sypiać to jest różnica [...] Ja nie przebiję waszych igraszek łóżkowych" - skwitowała uczestniczka.

Kolejne słowa Dominiki również na długo zostaną w pamięci. Odniosła się do nich Oliwka.

"Widzisz, miałeś taką gwiazdkę, ale wolisz księżyc" - słyszeliśmy z ust Dominiki.

Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej"
Blondino Latino z "HP" wspomina wypadek. "Mogło skończyć się dużo gorzej" Blondino Latino, czyli Łukasz Książkiewicz z pierwszej edycji "Hotelu Paradise" w szczerej rozmowie wyznał, jak wyglądały pierwsze chwile po napaści. Bardzo cierpiał?

Oliwia reaguje na zachowanie Dominiki. Team gwiazdka czy księżyc?

Oliwia wytłumaczyła koleżance z programu, co zaszło między nią a Kubą po jej odejściu. Jednak nie żałuje swojego czynu. Uczestniczka postanowiła walczyć o swój honor. Zareagowała na słowa Dominiki. Jak czuje się porównana do księżyca?

"Nie chcę nic mówić, ale księżyc świeci ciągle, a gwiazda w końcu gaśnie i spada. Plus księżyc jest jeden, a gwiazd miliony" - napisała w InstaStories.

Komu kibicujecie w tej sytuacji? Fani "Hotelu Paradise" przesyłają Oliwce słowa wsparcia. Ktoś słusznie zauważył, że ona jako pierwsza tworzyła parę z Kubą, którą rozbiła Dominika. Z drugiej strony obie są wrażliwymi kobietami, które uległy urokowi Kuby. Nawet pan lektor nie pochwala wyborów pogubionego uczestnika.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor:Kalina Szymankiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Instagram @hotelparadise.tvn7

Pozostałe wiadomości