Wiktoria z "HP" myślała o botoksie z powodu hejterskich komentarzy. "Trochę mnie to dotknęło"

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o wydarzeniach w programie. Czego teraz żałuje?
Wiktoria z "Hotelu Paradise" o wydarzeniach w programie. Czego teraz żałuje?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl
Wiktora Kozar z 5. edycji "Hotelu Paradise" w rozmowie z Aleksandrą Głowińską dla cozatydzien.tvn.pl podsumowała swój udział w programie. Opowiedziała o tym, jak z perspektywy czasu widzi swój zachwyt Kasprem, czego teraz żałuje i zwierzyła się, jak się czuła, gdy internauci zwracali uwagę na jej wygląd w telewizji.

Wiktoria wygrała "Hotel Paradise" w parze z Sevagiem. Połączyła ich prawdziwa, lecz tylko przyjacielska relacja. Dziewczyna nigdy tego nie kryła. W show jej myśli krążyły wokół Kaspra. Wiktoria próbowała powstrzymać swoje uczucia do chłopaka, ale nie było to takie proste. Wiele razy dała się ponieść emocjom.

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o zauroczeniu Kasprem. Zareagowała na jego związek z Laurą

Po powrocie do Polski Wiktoria ma wiele refleksji odnośnie do swojego zachowania w "Hotelu Paradise". Wyznała, że żałuje m.in. tego, że tak bardzo zaangażowała się w relację z Kasprem. Szczerze przyznała, że była nim zauroczona, ale teraz nie czuje już tego samego. Aleksandra Głowińska z cozatydzien.tvn.pl zapytała Wiktorię o to, czy miała nadzieję, że w Polsce znów zbliży się do Kaspra.

- Miałam taką nadzieję, kiedy Kasper odpadł z mojej ręki. Pomyślałam, że jak nie w "Hotelu", to może uda się nam coś zbudować po. Ale z chwilą zakończenia programu zapomniałam o nim. Nie wiem, dlaczego się w niego tak wkręciłam. Bo teraz nie czuję tego samego. Myślę, że to było takie wakacyjne zauroczenie - wyznała.

Wiktoria poinformowała, że wciąż jest singielką, a na Instagramie nie dostaje aż tak dużo wiadomości od zainteresowanych nią mężczyzn.

- Dostaję mniej wiadomości niż przed programem. To mnie strasznie dziwi. Niewielu fajnych facetów do mnie pisze -dodała.

Wiktoria ucieszyła się z relacji Kaspra i Laury. Sam fakt, że tych dwoje jest teraz w związku, było dla niej zaskoczeniem, ale pozytywnym. Dziewczyna zdobyła się nawet na szczerą rozmowę z Laurą.

- Już na urodzinach Laury w Zakopanem było widać, że coś tam pomiędzy nimi się dzieje. I jak to zauważyłam, to podeszłam do Laury i powiedziałam: "jakby co, to w ogóle na mnie nie patrz. Ja już oddaliłam się od tej sytuacji, więc możesz się mną nie przejmować". Jestem tym pozytywnie zaskoczona, bo chyba nikt się tego nie spodziewał - wyjaśniła w rozmowie z Aleksandrą Głowińską.

CZT_HP_WIKTORIA
Wiktoria z "Hotelu Paradise" o zauroczeniu Kasprem i komentarzach dotyczących jej wyglądu
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Wiktoria z "Hotelu Paradise" o swoim wyglądzie. Myślała o tym, aby coś poprawić

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Wiktoria opowiedziała o tym, jak czuła się, oglądając siebie w telewizji. Zwróciła uwagę na to, że według jej znajomych wyglądała zupełnie inaczej niż w rzeczywistości. Poruszyła również temat swojego uśmiechu.

- Dziwnie wyglądam w telewizji. Wszyscy moi znajomi mówią, że trochę inaczej wyglądam niż na żywo. Mój uśmiech tam wygląda na gigantyczny. I szczerze było dużo takich negatywnych komentarzy na temat mojego uśmiechu. Trochę mnie to dotknęło, ponieważ w realnym życiu nikt nie zwrócił na to uwagi. Ale jestem, jaka jestem... Przez chwilę zastanawiałam się, czy zmienić coś z tym uśmiechem, bo można wstrzyknąć sobie taki botoks, który niweluje duży uśmiech. Ale stwierdziłam, że lubię go i uważam, że jest szczery - odparła.

Wiktoria jest studentką prawa. Jeszcze nie wróciła całkowicie do rzeczywistości. Udziela się teraz w mediach społecznościowych. Czy chce w przyszłości pracować jako prawniczka?

- Chciałabym ukończyć studia. Teraz jestem na etapie magistra i mam trzy egzaminy poprawkowe, chociaż nie ukrywam, że teraz po programie jest ciężko... Rodzice mnie motywują, szkoda by to było zaprzepaścić. Nawet jak nie będę prawnikiem w przyszłości, to zrobię to dla siebie - wyjaśniła.

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Kalina Szymankiewicz

Reporter: Aleksandra Głowińska

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: cozatydzien.tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości