Wojtek z "HP" na randce z uczestniczką innego sezonu! Będzie z tego miłość?

"Hotel Paradise". Wojciech Jakubowski
"Hotel Paradise". Wojciech Jakubowski
Już dosłownie za kilka dni dowiemy się, kto stanął na Ścieżce Lojalności w siódmej edycji "Hotelu Paradise". Wiadomo jednak, że z gry o zwycięstwo odpadli Alicja i Wojtek. Mężczyzna nie znalazł miłości w programie, ale wszystko na to wskazuje, że los się do niego uśmiechnął. W miniony weekend udał się bowiem na spotkanie z uczestniczką innego sezonu show.

Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise" oznacza jedno — w każdej chwili z programem może pożegnać się kolejna para. Teraz nie ma już taryfy ulgowej, czego mieszkańcy raju są świadomi. Niedawno kolumbijską wyspę musieli opuścić Wojtek i Alicja. Była to para, która powróciła do programu dosyć niedawno i szybko złapała ze sobą dobry kontakt. Fakt, że Wojtek wygrał konkurencję i zapewnił sobie obecność w finałowym tygodniu, sprawił, że pozostali uczestnicy nie patrzyli na niego przychylnym okiem. Gdy tylko nadarzyła się okazja, mieszkańcy raju skorzystali z okazali i wyeliminowali parę z najkrótszym stażem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

19082022_NASI_W_MUNDURACH_ODCINEK (1)
Tajemnice Produkcji #15 Kulisy 2. sezonu "Naszych w mundurach". Celebryci kontra wojskowi
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Wojtek na randce z uczestniczką show

Zarówno dla Wojtka, jak i dla Alicji eliminacja z programu była ciosem, ale nie zaskoczeniem. Liczyli się z tym, że przy najbliższej okazji uczestnicy będą chcieli się ich pozbyć. Choć widać było, że para złapała wspólny vibe, nie wiadomo, jak potoczyły się ich losy po programie. Tego dowiemy się już niedługo, po finale "Hotelu Paradise"!

Tymczasem uczestnicy wciąż nie mogą zdradzać, co wydarzyło się po powrocie do Polski. Ale to nie oznacza, że nie mogą zasiewać nutki niepewności. Internauci z zapartym tchem śledzą media społecznościowe ulubieńców, by nie ominął najmniejszej wskazówki bądź przypadkowego przecieku. W końcu widzowie chcieliby wiedzieć, czy jakakolwiek zapoczątkowana w programie relacja przetrwała. Jednym z uczestników, który zaskoczył internautów, okazał się Wojtek! Mężczyzna wyjawił, że w miniony weekend udał się na spotkanie z bohaterką innej edycji show!

Na instagramowym profilu pojawiła się bogata relacja ze wspólnie spędzanych chwil. Okazało się, że partnerką Wojtak była... zwyciężczyni szóstej edycji "Hotelu Paradise" Monika! Para spędziła wspólnie wieczór, obejrzała nowy odcinek show i dzieliła się spostrzeżeniami. Co ciekawe, niedługo przed randką Monika zapytała swoich fanów, z kim z nowego sezonu mogłaby się zaprzyjaźnić. Internauci w większości wskazali właśnie na Wojtka. Przypadek?

"Hotel Paradise". Wojciech Jakubowski
"Hotel Paradise". Wojciech Jakubowski
Źródło: Instagram

W międzyczasie Monika opublikowała szczegóły ich relacji! Podzieliła się screenem prywatnych wiadomości, w których to mężczyzna ją komplementuje. Zaskoczeni?

"Hotel Paradise". Wojciech Jakubowski
"Hotel Paradise". Wojciech Jakubowski
Źródło: Instagram

"Hotel Paradise". Jakiej partnerki szuka Wojtek?

Choć w "Hotelu Paradise" nie udało mu się stworzyć romantycznej relacji, nic nie stoi na przeszkodzie, by poszukiwać jej w Polsce. Nawet wśród tych, którzy mają za sobą podobne programowe doświadczenia. Monika, mimo że wyraźnie była zauroczona Mikołajem, nie miała szansy na stworzenie z nim trwałej relacji. Czy kobieta wpisuje się w opis wymarzonej partnerki Wojtka?

Jako romantyk, Wojtek lubi przygotowywać nastrojowe kolacje i niespodzianki dla swojej wybranki. Miał już cztery związki, z czego najdłuższy trwał około czterech lat. Obecnie nie wiadomo czy jest singlem, ale poszukuje partnerki, która będzie równie zaradna życiowo i podziela jego pasję do sportu. Ważne jest dla niego, aby w związku czuć się zrozumianym i wspieranym. Czy Monika wpisuje się w te wymagania?

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Czytaj więcej:

Autor: Dominika Kowalewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości