Kori z "HP" gorzko podsumowała. "Ktoś chciał nas wyrzucić w białych rękawiczkach"

Kornelia Rajnerowicz z "Hotel Paradise 7"
Kornelia Rajnerowicz z "Hotel Paradise 7"
Źródło: TVN7
Zaledwie kilka odcinków dzieli nas od wielkiego finału "Hotelu Paradise". Emocje sięgają zenitu, a każdy z odcinków pokazuje uczestników w nowym świetle. Kornelia postanowiła niedawno zorganizować sesję pytań i odpowiedzi, podczas której wyznała, że czuje się zawiedziona zachowaniem grupy, którą uważała za najbardziej sobie przychylną. Zobaczcie, co napisała.

Relacja Kornelii Rajnerowicz i Jacka Kani z 7. edycji "Hotelu Paradise" należała do niezwykle zawiłych. Początkowo mieli się ku sobie. Po kilku dniach spędzonych w parze zadecydowali, że nie są dla siebie. I gdy Jacek już zaczął otwierać się na coś więcej z Oliwią, strzała Amora z dopiskiem "Kornelia" trafiła go po raz kolejny. I tak oto stali się jedną z par, typowanych do wygranej programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Patryk z "Hotelu Paradise" o układzie z Kori
Źródło: Instagram @patryk.hotelparadise7

"Hotel Paradise 7". Kornelia o zachowaniu grupy w programie

Ostatnie dni przed wielkim finałem "Hotelu Paradise" odsłoniły wiele kart. Okazało się bowiem, że wbrew wcześniejszym zapewnieniom niektórym uczestnikom zależy na tym, by stanąć na ścieżce lojalności. I właśnie tak, w zupełnie nieoczekiwanym momencie Kori i Jacek zostali wytypowani przez uczestników do czegoś, czego konsekwencje mieli poznać później. Tym więcej wzbudza to wątpliwości, że zagłosowali na nich nawet ci, którzy do tej pory podawali się za przyjaciół i sympatyków pary.

Temat ten został poruszony podczas ostatniej sesji pytań i odpowiedzi, którą zorganizowała Kori na Instagramie.

"Powiedziałaś "jest dobrze, moi ludzie wygrali" a później oni wytypowali Was nie znając konsekwencji" - czytamy.

"No też nie wiem, dlaczego wytypowali nas [...] My byliśmy roztrzepanymi kinderkami, które chodziły wszędzie razem, paliły papierosy i rozmawiały o życiu. Nie widzę tutaj, że w parze kierujemy się rozumem, raczej sercem i emocjami. W każdym razie uważam, że mogliśmy wtedy odpaść, ale nie odpadliśmy, nie ma gdybać. Bardzo takiego gdybania nie lubię. Wypowiedziałam się na ten temat, bo też miałam szok oglądając to, ale już zostawiam temat, bo koniec końców dalej jesteśmy w hotelu i możemy wspólnie cieszyć się tym czasem" - odpowiedziała uczestniczka.

"Już miałam zawał, że Jacek i Kori odpadają. Mam nadzieję, że wytrwacie do końca. Trzymam kciuki" - czytamy w kolejnej wypowiedzi internautki.

Kornelia i na to postanowiła odpowiedzieć.

"Szczerze, oglądając to - JA TEŻ i ta moja mina przerażenia, haha. Na miejscu nie pomyślałam o tym (albo nie pamiętam), ale teraz widząc to inaczej, na chłodno, mam przeczucie, że ktoś chciał nas wyrzucić "przez przypadek", w białych rękawiczkach. Ale to tylko moje odczucia i nie wiem ile w tym prawdy. Oglądałam to z rodzicami i uważają tak samo" - wyjaśniła.

Kori z "Hotelu Paradise 7" zaskoczyła wyznaniem

Na instagramowym profilu Kornelii Rajnerowicz niedawno ponownie pojawiło się okienko umożliwiające zadawanie pytań. Internauci chętnie je wykorzystali. Tym razem jednak obok wielu zagadnień dotyczących programu i życia prywatnego pojawiła się opinia internauty, która skłoniła Kori do refleksji.

"Uwielbiam tę parę! Jacek i Kori' - czytamy.

Wielu widzów odpowiedź Kornelii mogła wprowadzić w konsternację.

"Ja też! Teraz jak to oglądam to wracają te emocje. Widzę z boku, że moja para z Jackiem jest naprawdę szczera i mamy taki luz. Już nie jest ważne dla nas, żeby zostać jak najdłużej i na siłę, tylko RAZEM. Nasze rozmowy są o nas, a nie o "finale", czy innych parach i segregowaniu "kto jest mocną, a kto słabą parą". Będąc tam na miejscu, myślałam, że każdy ma taki luz jak my. Widząc to, co działo się w innych pokojach mam szok. Albo jak słyszę wypowiedzi uczestników na setkach. No ale cóż, każdy miał swój plan na 'Hotel Paradise'. Nasz po ponownym połączeniu się w parę był prosty - cieszyć się sobą i pomóc mi w ubieraniu się, haha" - napisała Kornelia.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas również znaleźć na  TikToku, Facebooku oraz Instagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN7

podziel się:

Pozostałe wiadomości