Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise 6". Co o nim wiemy?

Grzegorz z "HP"
Grzegorz - "Hotel Paradise 6"
Źródło: Materiały prasowe
Grzegorz Głuszcz to kolejny uczestnik "Hotelu Paradise 6". 24-latek mieszka na co dzień w Warszawie i jest trenerem personalnym. Określa się jako dusza towarzystwa i romantyk. Czy podobnie jak w prywatnym życiu sprawi, że imprezy nabiorą nowego znaczenia?

Grzegorz Głuszcz zyskał sporą sławę jako trener personalny. Jego konto w mediach społecznościowych śledzi obecnie ponad 12 tysięcy osób. Pod swoje skrzydła zaprasza gwiazdy świata internetu i pomaga im w uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Czy udział w "Hotelu Paradise" zaplanował równie skrupulatnie jak treningi? 

Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise" - wiek, kariera i życie prywatne

Grzegorz Głuszcz ma 24 lata i mieszka w Warszawie. Żartobliwie mówi o sobie "trener-obżartuch". Sport jest jego największą pasją, jednak nie kryje zamiłowania do dobrego jedzenia i muzyki. Uczestnik "Hotelu Paradise" ma na swoim koncie już kilka własnych utworów hip-hopowych i marzy o otwarciu prywatnego studia muzycznego. 

Grzegorz Głuszcz nie stroni od imprez i doborowego towarzystwa. Czy przeniesie swoją otwartość do panamskiego edenu? Uczestnik "Hotelu Paradise" korzysta z życia singla. Wyznał, że zdarza mu się randkować, jednak nie spotkał na swojej drodze jeszcze tej jedynej, prawdziwej miłości. 

"Hotel Paradise 6". Grzegorz Głuszcz
"Hotel Paradise 6". Grzegorz Głuszcz
Źródło: materiały prasowe
K El Dursi i plany ciążowe
Klaudia El Dursi myśli o powiększeniu rodziny?
Klaudia El Dursi w rozmowie z nami zdradziła, czy chce mieć jeszcze jedno dziecko.
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Grzegorz Głuszcz z "Hotelu Paradise 6" - miłość i związki 

Grzegorz Głuszcz określa się jako romantyk. Deklaruje, że swoją ukochaną traktuje jak księżniczkę i dba o to, by w związku nie było powodów do smutku i zazdrości. Wyznał, że jeden z jego ostatnich związków trwał siedem miesięcy i należał do wybuchowych i toksycznych. 

Grzegorza możecie znaleźć na Instagramie pod nazwą @grzes.hotelparadise6.

"Hotel Paradise 6". Grzegorz Głuszcz
"Hotel Paradise 6". Grzegorz Głuszcz
Źródło: materialy prasowe

Jak wygląda idealna partnerka Grzegorza Głuszcza? To szczupła i wysoka kobieta z wąską talią. Uczestnik "HP" wyznał jednak, że to nie jest najważniejsze, ponieważ swojej ukochanej może szybko pomóc w wyćwiczeniu odpowiedniej sylwetki. Czy w Panamie odnajdzie miłość?

"Hotel Paradise" powraca na antenę TVN 7 już 29 sierpnia 2022 roku.

"Hotel Paradise 6". Grzegorz Głuszcz
"Hotel Paradise 6". Grzegorz Głuszcz
Źródło: materiały prasowe

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

podziel się:

Pozostałe wiadomości