Jay z "HP" nagrał filmik o relacji z Elizą. Fani: "Pokazuje prawdziwą twarz związku"

Autor:
Dominika
Kowalewska

Jay i Eliza z "Hotelu Paradise" wciąż są razem. Uczestnicy coraz sprawniej rozwijają karierę w sieci, a fani z nieskrywaną niecierpliwością wyglądają zaręczyn. Niedawno Jay opublikował film, w którym przedstawił prawdę na temat jego związku z Elizą.

Eliza i Jay byli uczestnikami 5. edycji "Hotelu Paradise". Uchodzili za parę idealną, która z łatwością wejdzie do finału. Niestety zostali wyeliminowani na krótko przed ostatnim odcinkiem. Mimo że od finału edycji "Hotelu Paradise" z udziałem zakochanych minęło już sporo czasu, Eliza i Jay wciąż są razem. Budują swój związek, a o jego tajemnicach chętnie opowiadają w mediach społecznościowych. Para założyła nawet własny kanał w serwisie YouTube, za pośrednictwem którego dzieli się codziennością i relacjami z wyjątkowych wydarzeń.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo.

Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise"
Quiz z Elizą i Jayem z "Hotelu Paradise" Źródło: cozatydzien.tvn.pl

"Hotel Paradise". Jay i Eliza opuścili show niedługo przed finałem

Eliza i Jay jakiś czas temu zamieszkali razem w nowym domu. Uczestnicy "Hotelu Paradise" mają za sobą pierwsze walentynki i wspólnie spędzone Święta Bożego Narodzenia. Oboje udowadniają, że choć nie zawsze się zgadzają, potrafią ostatecznie dojść do porozumienia. Zdobytą w programie rozpoznawalność przekuli w działalność internetową i idzie im w tym całkiem nieźle. Sam profil Jaya na Instagramie obserwuje ponad 144 tys. internautów. Mimo że od finału show minęło już kilkanaście miesięcy, widzowie wciąż z zainteresowaniem śledzą dalsze losy uczestników, którzy choć nie wygrali, byli jedną z najbardziej charakterystycznych par.

Tuż po finale dyskutowano, czy Eliza nie poczuła się za pewnie, że na Ścieżce Lojalności mógłby stać ktoś inny. W rozmowie z Aleksandrą Głowińską odniosła się do całej sytuacji.

- Ta pewność siebie przyszła przede wszystkim od innych uczestników. Nie było żadnej osoby w "Hotelu Paradise", która nie powiedziała, że zasługujemy na finał. To nie jest tak, że my powiedzieliśmy, że zasługujemy. To inni, osoby z boku nam to mówiły, że pod względem relacji i tego, co się rozwija, finał jest gwarantowany. My w jakimś stopniu myśleliśmy, że jeśli faktycznie chodzi o relację, to może być tak, że wygramy. To nie jest też tak, że dążyliśmy do tego za wszelką cenę, ale my przede wszystkim rozwijaliśmy swoją relację. Dlatego spędzaliśmy więcej czasu ze sobą, a nie z całą ekipą - powiedziała.

Ostatecznie na Ścieżce Lojalności stanęli Wiktoria i Sevag. Para deklarowała przyjaźń i to ona zwyciężyła - wygrane pieniądze podzielili na pół.

"Hotel Paradise". Jay wyznał prawdę na temat związku z Elizą

Zarówno Jay, jak i Eliza coraz śmielej rozwijają działalność w mediach społecznościowych. Szczególnie uczestnik "Hotelu Paradise" czuje się w tym jak ryba w wodzie, poświęcając czas na montaż wcześniej przygotowanych materiałów. Niedawno opublikował wideo, w którym poruszył ważny temat. Zatytułował go "Dwie twarze miłości". W filmie wziął udział Jay oraz Eliza, którzy zademonstrowali różne stany emocjonalne towarzyszące zakochanym. Nie zabrakło miłych chwil pełnych czułości oraz tych, w których mężczyzna przeżywał rozterki.

Film spotkał się z ciepłym przyjęciem internautów, którzy zachwyceni komentowali wpis. Przyznawali mężczyźnie rację i zachwalali sposób, w jaki przedstawił realia miłości.

"Ten filmik jest genialny w wykonaniu, ale i w przekazie, pokazuje prawdziwa twarz związku/miłości, nie zawsze jest kolorowo",

"To prawda... Miłość różne ma oblicza, czasami jest trudna, ale warta zachodu " - można przeczytać pod wpisem.

Zgadzacie się?

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor:Dominika Kowalewska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości