Joanna Dąbska z "40 kontra 20". Co o niej wiemy?

Joanna Dąbska z "40 kontra 20"
Joanna Dąbska z "40 kontra 20"
Źródło: TVN
Joanna Dąbska o jedna z uczestniczek drugiego sezonu programu "40 kontra 20". Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym się zajmuje? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

Joanna Dąbska znalazła się w programie "40 kontra 20" w grupie "czterdziestek". Z innymi dziewczynami: Amirą Elili, Amelią Kajdan, Izabelą Chauduli, Katarzyną Konderak, Natalią Bussą, Magdaleną Bolesławską, Joanną Radwańską, Izabelą Kniołą i Anitą Czuptą będzie rywalizowała o zainteresowanie singli - Toma Grabowskiego i Tomasza Zarzyckiego. Co o niej wiemy?

Joanna Dąbska z "40 kontra 20" –  wiek, zawód, skąd pochodzi

Joanna Dąbska ma 47 lat i pochodzi z Lublina. Jest właścicielką szkoły tańca, sędzią tanecznym i choreografką. Uwielbia salsę i tańce karaibskie. Taniec i muzyka to jej największe pasje, które pozwalają jej uwolnić kobiecość i ogień. Gdy zrzuca buty taneczne, zamienia sale na siłownie. Miłośniczka zdrowego stylu życia. Dba o to, aby jej ciało było zdrowe zarówno w środku jak i na zewnątrz.

"40 kontra 20". Relacje w programie i odpowiednia kandydatka dla Roberta Kochanka
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Joanna Dąbska z "40 kontra 20" –  charakter, zainteresowania, wymarzony partner

W czasie wolnym od treningów podróżuje. Jest pogodna i cierpliwa, choć jak potrzeba, to potrafi tupnąć nogą. Ma za sobą związki zarówno z młodszymi, jak i starszymi mężczyznami, dlatego wiek nie gra dla niej roli.

Joanna Dąbska z "40 kontra 20" –  Instagram

Joanna Dąbska prowadzi konto w mediach społecznościowych. Na Instagramie znajdziemy ją pod nickiem @joanna.dabska.79.

"40 kontra 20" –  gdzie i kiedy oglądać

Nowe odcinki 2. sezonu "40 kontra 20" można oglądać od 21 listopada od poniedziałku do piątku o 20.00 w TVN7. Odcinki dostępne są też w serwisie Player.pl. Zobacz, kim są pozostałe uczestniczki "40 kontra 20".

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale nadal trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie tutaj.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości