Julia von Stein odebrała swój portret na płótnie. "Widzę na nim kobietę, którą zawsze chciałam być"

Julia von Stein pochwaliła się garderobą
Julia von Stein pochwaliła się garderobą
Julia von Stein zamówiła własny portret. Obraz powstał na podstawie zdjęcia "Królowej życia". Podobizna skłoniła Julię von Stein do refleksji, którą podzieliła się z internautami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy obraz robi wrażenie?

Julia von Stein od lat związana jest z branżą funeralną. Kobieta zajmuje się makijażem pośmiertnym, a także projektowaniem trumien. Bohaterka programu "Królowe życia" aktywnie prowadzi profile w mediach społecznościowych, dzięki którym wprowadza internautów do swojego niezwykłego świata. Niedawno pokazała pokaźną garderobę, o której marzy niejedna kobieta. Tym razem pochwaliła się portretem, który skłonił Julię von Stein do refleksji.

Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Wyznała, czy wierzy w duchy
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej. Opowiedziała czego obawia się jej tata

Julia von Stein pochwaliła się własnym portretem

"Królowa życia" zamówiła portret, który stworzony został na podstawie jej zdjęcia. Efektami pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dla Julii von Stein obraz ma szczególne znaczenie. Skłonił ją do refleksji na temat życia i tego, jakim jest człowiekiem.

"To bajeczny moment, kiedy patrzę w ten przepiękny obraz i widzę na nim kobietę, którą zawsze chciałam być. Jestem bardzo dumna z siebie, że tyle udało mi się osiągnąć w swoim życiu, a to dopiero początek..." - napisała.

Gdzie zawiśnie świeżo ukończony portret? Jak się okazuje, w rodzinnym domu Julii von Stein.

"Będzie wisiał u mnie w domu, aby moi Rodzice nigdy nie zapominali jaką mają piękną i zdolną Córeczkę" - dodała.

Julia von Stein o pracy w branży funeralnej 

Julia von Stein od początku kariery w polskim show-biznesie podkreślała, że lubi swój zawód i nie czuje potrzeby szukania nowego zajęcia.

- Nigdy nie rozważałam zmiany zawodu dlatego, że praca daje mi ogromną satysfakcję. Mogę dać rodzinom pomoc w najtrudniejszym okresie. Nie wyobrażam sobie na ten moment żadnej innej pracy. Zajmuję się jeszcze innymi branżami, ale tę kocham. To jest moje życie - powiedziała w rozmowie z Dagmarą Olszewską.

Ludzi niezwykle ciekawi i jednocześnie przeraża praca w domu pogrzebowym. Julia von Stein często spotyka się z pytaniami dotyczącymi szczegółów jej zawodu. Internauci chcieliby wiedzieć, czy w branży funeralnej wierzy się w zjawiska paranormalne.

Co o tym sądzi Julia von Stein? Wyznała to w rozmowie z Dagmarą Olszewską, którą przeczytacie w poniższym artykule:

Julia von Stein
Julia von Stein o pracy w branży funeralnej i wierze w duchy. "Pracownicy uciekali w nocy"
Julia von Stein występowała w obsadzie programu "Królowe życia". Nadal chętnie pokazuje widzom swoją codzienność i nietypowe zajęcie zawodowe. W szczerym wywiadzie z Dagmarą Olszewską opowiedziała o zjawiskach paranormalnych, wierze w duchy i o tym, co w branży funeralnej daje poczucie spełnienia.
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na Instagramie

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj też:

Autor: Dominika Kowalewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości