Kamil Dudek z "Życia na kredycie" w zaskakującym wydaniu. Takiego go jeszcze nie widzieliście

Kamil Dudek z "Życia na kredycie"
Kamil Dudek z "Życia na kredycie"
Źródło: Player
Kamil Dudek to bohater programów TTV. W "Życiu na kredycie" występuje razem z żoną Dorotą i trójką dzieci - Marysią, Wojtkiem i Filipem. Ostatnio ze względu na chęć zaimponowania pociechom postanowił wrócić do szkoły w "Back to school. Prawdziwy egzamin". Uczestnik zaskoczył niedawno na Instagramie. Pokazał niezwykłe zdjęcie. Takiego go jeszcze nie widzieliście!

W najnowszym sezonie "Życia na kredycie" widzowie znów mogli śledzić historię rodziny Dudków. Spłacają oni ponad 600-tysięczny kredyt na dom. Po sześciu latach walki z rosnącymi ratami Kamil i jego żona Dorota w końcu poczuli ulgę. Dodatkowy zastrzyk gotówki pozwolił im na spełnienie marzeń związanych z urządzaniem domu i życiem rodzinnym.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Wiesława z "Życie na kredycie" zaskakująco o dzieciach. "Już zaczynam rozmowy"
Wiesława Wołodkiewicz ma dwójkę dzieci, dorosłego syna i nastoletnią córkę, która co jakiś czas pokaże się wraz z rodzicami w telewizyjnym show. Chciałaby pójść w ślady bliskich i związać przyszłość ze szklanym ekranem? Zobaczcie co na ten temat powiedziała nam gwiazda programu "Życie na kredycie".

Kamil Dudek z "Życia na kredycie" pokazał się w nowym wydaniu

Kamil Dudek słynie z ogromnego poczucia humoru, dzięki któremu zaskarbił sobie sympatię widzów. Na zdjęciu, które zaprezentował ostatnio na Instagramie widzimy go w zupełnie innym wydaniu - w eleganckim garniturze, z charakterystyczną miną gangstera. Okazało się, że nie jest to efekt sesji fotograficznej, lecz obraz wygenerowany przez sztuczną inteligencję.

"Drobna zabawa z AI i proszę - z górnika można zrobić gangstera. Teraz tylko propozycja do kolejnej części 'Ojca Chrzestnego' i jestem spełniony, ale muszę przyznać, że ten zacny garnitur bardzo mi się podoba" – żartował Kamil Dudek w komentarzu pod zdjęciem.

A tak Kamil Dudek wygląda w mundurze górnika.

"Back to school. Prawdziwy egzamin". Kto najlepiej zdał egzamin?

Kamil Dudek zgłosił się do programu "Back to school. Prawdziwy egzamin". Chciał poczuć na własnej skórze, co muszą przeżywać jego dzieci podczas zajęć w szkole. Za nami pierwszy sezon programu. W finałowym odcinku uczestnicy podeszli do tytułowego egzaminu. Musieli zmierzyć się z zadaniami z przedmiotów, w których brali udział na lekcjach - od polskiego, przez matematykę, aż po fizykę, chemię, biologię i historię.

Kiedy opadł egzaminacyjny kurz i wszyscy oddali kartki, komisja egzaminacyjna mogła przystąpić do sprawdzania prac. Wiele emocji wzbudziło ogłoszenie wyników. Najpierw każdy z uczestników otrzymał dyplom z dziedziny, w której się wyróżniał najbardziej. Kamil Dudek udzielał się na historii, gdyż jej znajomość zawsze była dla niego ważna.

Najlepiej na teście wypadła Kasia Gąsienica. Uzyskała łączny wynik 78%. Jednak po rozdaniu arkuszy każdy z uczestników miał powody do zadowolenia. Kamil Dudek także pochwalił się dobrymi wynikami.

"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
"Back to school. Prawdziwy egzamin"
+2
Zobacz galerię

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło zdjęcia głównego: Player

podziel się:

Pozostałe wiadomości