Kamil Szymczak jednym z uczestników "Czas na show. Drag Me Out". Co o nim wiemy?

Kamil Szymczak
Kamil Szymczak
Źródło: MWMEDIA
Kamil Szymczak dołącza do grona uczestników nowego programu TVN "Czas na show. Drag Me Out". Chłopak na scenie i pod okiem kamer oraz publiczności będzie próbował poradzić sobie z wyzwaniem i przemienić się w drag queen.

Kamil Szymczak to jeden z popularnych internetowych influencerów. Na samym Instagramie obserwuje go ponad 336 tysięcy osób, a na Tik Toku zgromadził aż 2,7 miliona fanów. Jego posty skupiają się na tematach takich jak podróże, codzienne życie czy sport.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

7122023_SZAFYGWIAZD_OLACIUPA_ODCINEK
Ola Ciupa o kobiecości, najdroższych rzeczach z szafy i kupowaniu na kredyt. "Donatan się ze mnie śmiał"
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Kamil Szymczak pierwszy raz na telewizyjnym ekranie

Kamil Szymczak zdecydował się na podjęcie kolejnego szalonego wyzwania. Internetowy twórca ma zostać jednym z uczestników nowego programu TVN "Czas na show. Drag Me Out". Zadaniem chłopaka będzie to sprawdzenie się w wymagającej sztuce drag queen.

Kamil Szymczak to chłopak, którego znakiem rozpoznawczym jest uśmiech, a jego pozytywne nastawienie potrafi poprawić humor niejednej osobie! Uczestnika show inspiruje także rozwój osobisty. Ma także smykałkę do biznesu i z powodzeniem prowadzi własną markę odzieżową.

"Czas na show. Drag Me Out" to nowa propozycja TVN na wiosnę 2024 roku. W programie zobaczymy sześciu śmiałych przedstawicieli show-biznesu, którzy pod okiem doświadczonych mentorów - gwiazd polskiej sceny drag - będą musieli wykazać się na scenie.

Wśród innych dotychczas ogłoszonych uczestników show znaleźli się między innymi aktor Tomasz Karolak oraz uczestnik "Top Model" Tadeusz Mikołajczak. Ich popisy na scenie oceniać będzie jury w składzie: Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak.

Charyzmatyczna prowadząca TVN "Czas na show. Drag Me Out"

Oprócz pełnego emocji widowiska, znanych i lubianych uczestników oraz gwiazdorskiego jury na widzów programu TVN "Czas na show. Drag Me Out" będzie czekała także charyzmatyczna prowadząca - Mery Spolsky. Artystka za pomocą mediów społecznościowych zdecydowała się opowiedzieć, dlaczego przyjęła propozycję prowadzenia formatu.

Mery Spolsky w poście wyraziła swoje zafascynowanie występami drag oraz podziw dla odwagi artystów, którzy prezentują swoje taneczne popisy w szpilkach. Gwiazda dodała, że sama uwielbia eksperymentować z wizerunkiem i cieszy się z faktu, że może być częścią pierwszego takiego programu w Polsce.

"W swojej muzyce często inspiruję się drag queen, bo lubię w nich pewność siebie i moc ekspresji. Dragowe występy to dla mnie dużo uśmiechu, ale też wzruszenie, bo czuć w tym prawdziwe serce. Zdecydowałam się poprowadzić program, bo jestem Mery Spolsky i towarzyszy mi hasło 'chce mi się wszystkiego'! Taki też mam przekaz dla widzów: 'Ludzie Spolsky', niech wam się chce wszystkiego, dlatego dajcie się zaprosić do kolorowego świata drag queen i bawcie się najlepiej" - wyznała.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na TikToku, FacebookuInstagramie. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Czytaj też:

Autor: Norbert Żyła

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości