Tadeusz Mikołajczak w "Czas na Show. Drag Me Out". Wyjawił, dlaczego udział w programie jest dla niego ważny

Tadeusz Mikołajczak
Tadeusz Mikołajczak
Źródło: Materiały prasowe tvn.pl
"Czas na Show. Drag Me Out" to program, na który czekają miliony widzów. Produkcja nie tylko otworzy drzwi do barwnego świata Drag Queens, ale również umożliwi pokazanie performensu na najwyższym, światowym poziomie. Poznajcie kolejną osobę z show-biznesu, która żadnych wyzwań się nie boi.

"Czas na show. Drag Me Out" to nowy program TVN, który już niebawem zagości na antenie TVN. Prowadzącą show została Mery Spolsky, a w jury znaleźli się Anna Mucha, Andrzej Seweryn i Michał Szpak. Uczestnicy będą musieli odkryć w sobie "wewnętrzną królową". Przez cały czas trwania programu będą pod opieką najlepszych specjalistek — wielkich gwiazd polskiej sceny Drag.

Resztę artykułu przeczytasz pod materiałem wideo:

Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. Chciałaby stworzyć z nimi wspólny projekt?
Andrzej Seweryn o relacji z dziećmi. Chciałaby stworzyć z nimi wspólny projekt?
Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Tadeusz Mikołajczak nowym uczestnikiem "Czas na Show. Drag Me Out"

Pierwszym ujawnionym śmiałkiem, który podjął się wyzwania wzięcia udziału w programie "Czas na Show. Drag Me Out" był Tomasz Karolak. Drugim jest doskonale znany widzom TVN, uczestnik 12. edycji "Top Model", Tadeusz Mikołajczak.

Tadeusz Mikołajczak ze świata modelingu zawita wprost na scenę programu "Czas na show. Drag Me Out". Mężczyzna ma 25 lat i mieszka w Warszawie. Na co dzień zajmuje się sportem, jednak jego wielką pasją jest muzyka. W show "Top Model" został doceniony przez jury i już podczas castingu otrzymał Złoty Bilet. Jako jeden z najbardziej lubianych uczestników modowego programu, Tadeusz Mikołajczak z pewnością nie będzie mógł narzekać na brak wsparcia i dopingu podczas swoich występów.

Tadeusz Mikołajczak zdradził niedawno, dlaczego zdecydował się na udział w show.

"Mój udział jest też dla mnie po to, żeby siebie zacząć akceptować, bo jestem osobnikiem, który nie do końca się akceptuje" - powiedział w rozmowie z Oskarem Netkowskim z dziendobry.tvn.pl.

"Czas na show. Drag Me Out" – prowadząca i jurorzy programu

"Czas na show. Drag Me Out" poprowadzi gwiazda polskiej sceny muzycznej — Mery Spolsky.

"Trzeba to wszystko robić w wysokich koturnach, co jest bardzo trudne. Ja o tym wiem, bo sama występuję na scenie w jak największych, bardzo lubię taką przesadę. Będzie dużo śmiechu, zadbam o to. [...] Myślę, że ten program dużo zmieni w Polsce" - powiedziała podczas wywiadu w "Dzień Dobry TVN" Mery Spolsky.

Jurorami nowego programu zostali Andrzej Seweryn, Anna Mucha i Michał Szpak. Artyści w rozmowie z Damianem Michałowskim i Ewą Drzyzgą w "Dzień Dobry TVN" opowiedzieli o kulisach programu.

"To będzie zastrzyk świeżości to raz, a dwa, to opowiadanie o czymś, co jest częścią kultury świata. Rozszerzanie tolerancji w Polsce jest bardzo ważne dla mnie" - podkreślił Michał Szpak.

Program "Czas na show. Drag Me Out" zadebiutuje w wiosennej ramówce TVN w paśmie wieczornego prime-time’u.

"Czas na Show. Drag Me Out" to kolejny format wpisujący się w wartości TVN Warner Bros. Discovery, promujący różnorodność i inkluzywność. Firma od dłuższego czasu angażuje się w budowanie świadomości widzów w zakresie szacunku dla indywidualnych potrzeb każdej osoby, promuje tolerancję, uważność i edukację. Tematyka DEI (Diversity, Equality & Inclusion) jest obecna w wielu projektach, obejmując zarówno programy rozrywkowe, jak np. "Prince Charming", jak i tytuły fabularne, w tym "Kontrola", "Pajęczyna" czy "Listy do M." Z dumą kontynuujemy naszą misję, wspierając społeczności LGBTQ+.

Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim newsy rozrywkowe, kulturalne i show-biznesowe, ale znaczną częścią naszej codziennej pracy są także cykle i wywiady, które regularnie pojawiają się na stronie. Możecie nas znaleźć również na InstagramieFacebooku i TikToku. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. 

Autor: Dagmara Olszewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości