Ogromne emocje w finale "Kanapowców". Kto wygrał walkę MMA?

"Kanapowcy". Trenerzy przygotowywali zawodników do walki MMA
"Kanapowcy". Trenerzy przygotowywali zawodników do walki MMA
Źródło: x-news
W 4. edycji "Kanapowców" swoje życie odmieniło sześciu uczestników z Kielc. Do finałowej walki MMA zakwalifikowała się dwójka. Kto pokonał przeciwnika?

W 4. sezonie "Kanapowców" z dodatkowymi kilogramami walczyła ekipa z Kielc. Marek, Kuba, Grzegorz, Leszek, Daniel i Marcin. Wspierali ich trener Krzysztof Ferenc z pomocą Lil Masti i panowie zgubili przeszło 150 kg. W finale zawalczyło dwóch zawodników. Kibicowali im pozostali uczestnicy i goście z "Gogglebox. Przed telewizorem" i "Królowych życia".

"Kanapowcy 4". Finał programu - kto wziął udział w walce MMA?

"Kanapowcy" przez pół roku przygotowywali się do wymagającej walki MMA. Z szóstki zawodników, którzy rozpoczęli przygodę w programie, pozostała tylko czwórka.

Z programu zrezygnował Marek Morus. Mimo rezygnacji nadal trzyma wagę i stara się zdrowo odżywiać. Stan zdrowia zmusił do opuszczenia programu Leszka. Doznał on poważnej kontuzji. Zerwał przednią część barku, dlatego musi przejść operację.

Niestety tuż przed samą walką zawodnicy dostali złe wiadomości od lekarza. Kłopoty z sercem odezwały się u Marcina i Kuby. To echo ich poprzedniego, niezdrowego życia. Zmiany miażdżycowe wypracowywane latami dały o sobie znać.

Marek Morus o udziale w "Kanapowcach" i paleniu papierosów
Źródło: TTV

"Kanapowcy 4". Finał sezonu. Goście z "Gogglebox. Przed telewizorem" i "Królowych życia"

Dzień walki to niezwykłe wydarzenie pełne ogromnych emocji, niespodzianek i zaskakujących zwrotów akcji. A poziom adrenaliny sięga niebotycznego poziomu.

Na szczęście "Kanapowców" wesprą wyjątkowi goście, znani z "Gogglebox. Przed telewizorem" i "Królowych życia" - Krzysztof Radzikowski, Dominik Abus, Damian "Nagana" i Mateusz "Tarzan".

"Kanapowcy". Damian Nagana
"Kanapowcy". Damian Nagana
Źródło: TVN
"Kanapowcy". Mateusz "Tarzan" Leśniak
"Kanapowcy". Mateusz "Tarzan" Leśniak
Źródło: TVN
Dominik Abus gościem "Kanapowców"
Dominik Abus gościem "Kanapowców"
Źródło: TVN

W dniu walki wspierali zawodników także inni uczestnicy. Na trybunach pojawił się Marcin, Marek i Leszek. Grzegorzowi kibicowała też żona, a Daniel miał wparcie ogromnej parafialnej ekipy.

"Kanapowcy 4". Finał programu - kto wygrał walkę MMA?

Jako pierwszy w oktagonie pojawił się Grzegorz. Od razu próbował sprowadzić przeciwnika do parteru. Skutecznie zdominował walkę. Wynik rozstrzygnął się już w 2. rundzie. Kibice byli pod wrażeniem sukcesu Grzegorza.

Daniel wchodził do klatki bardzo zmotywowany. Przeciwnik był starszy i cięższy. Miał też dłuższy staż treningowy. Po chwili niepewności udało mu się przejąć inicjatywę. Decydująca okazała się trzecia runda. Daniel walczył do końca. Sędziowie po przeliczeniu punktów zadecydowali o zwycięstwie przeciwnika, ale Daniel nie czuł się przegrany. Wygrał walkę o swoje życie.

Trener Krzysztof Ferenc na koniec pogratulował wszystkim "Kanapowcom". Każdemu z nich udało się schudnąć i poprawić swój stan zdrowia.

"Kanapowcy 4". Powtórka

Powtórkę programu można obejrzeć we czwartek o godzinie 20.35 w TTV. Cała seria dostępna jest również w serwisie player.pl.

Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB
Zapraszamy na profil cozatydzien.tvn.pl na FB

Oczy całego świata skierowane są w stronę Ukrainy i nasze również. Redakcja cozatydzien.tvn.pl pisze przede wszystkim o rozrywce, kulturze i show-biznesie, ale trudno przejść obojętnie wobec tego, co dzieje się u naszego sąsiada. Dlatego będziemy pisać o wsparciu, jakie płynie z Polski dla mieszkańców Ukrainy. Najważniejsze informacje znajdziecie TUTAJ.

Czytaj też:

Autor: Kamila Jamrożek

Źródło: TTV

Źródło zdjęcia głównego: x-news

podziel się:

Pozostałe wiadomości